Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Ο γιατρός επειδή είδε ποσό αγζωμενη και μετρική είμαι ,μου είπε να προσπαθήσω πάλι 2-3 μηνς αφού όλα είναι καλά και βλέπουμε παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή δουλειά Διώνη... Την ωοριξια ή αλήθεια είναι ότι δεν την παρακολουθώ ,την καταλαβαίνω βέβαια έντονα και είμαι στα 34

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Τσουγκ είπε:

Καλή δουλειά Διώνη... Την ωοριξια ή αλήθεια είναι ότι δεν την παρακολουθώ ,την καταλαβαίνω βέβαια έντονα και είμαι στα 34

Μία χαρά είσαι άκου το γιατρό σου..! Για αρχή να δεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια άσχετο ξέρει καμία σας στην ναρκωση αν σου βάζουν μάσκα οξυγονου; ρωτάω γιατί για καποιο λόγο εχθές όταν ξύπνησα είχα σακατεμενη γλώσσα και από μέσα πανό από τα χίλια είναι γρατζουνισμενο πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα με μασκα μου ειχαν κανει ναρκωσει...καλωσηρθες τσουγκ...καλυτερα να μην αγχωνεσαι γτ το αγχος οπως εχω ξαναπει ειναι το καλυτερο αντισυλληπτικο...ελπιζω μεσα απ τη καρδια μου να ερθει συντομα το νινακι σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές έκανα αφερεση ενδομιτριου γιατι έπαθα αιμοραγια πολλών ημερών και έπρεπε να αφερεσει το μισό ενδομιτριο  (γλίτωσα τιν ολική αφερεση ενδομιτριου αν αφερεθει όλο είναι πολύ δύσκολο να πιάσω σύντομα παιδί μέχρι να το αποκαταστισω οπότε αφερεθικε όσο έπρεπε) και έκρυβε από κατο μια κυστη υπονιχια αν το λέω σωστά θα ξέρω σε 15 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Εμενα με μασκα μου ειχαν κανει ναρκωσει...καλωσηρθες τσουγκ...καλυτερα να μην αγχωνεσαι γτ το αγχος οπως εχω ξαναπει ειναι το καλυτερο αντισυλληπτικο...ελπιζω μεσα απ τη καρδια μου να ερθει συντομα το νινακι σας...

Εγώ θημαμε όταν κιμιθικα δεν είχα μάσκα..! Τώρα αν έβαλαν μετά δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικουλια και καλή αναρωση κορίτσι....Άντζελα καλώς σας βρήκα !!!! Το όνομα μου κορίτσια είναι Πόπη ,δεν ξέρω γιατι ε βγάζει με αυτό το ονομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Διώνη μου ευχαριστώ,προσπάθησα όμως και δεν ξέρω πως ,μπήκα στο προφίλ,έβαλα ηλικία αλλά το όνομα δεν είχε κάπου να το αλλάξω ,είπα είμαι άσχετη...αυτό που μπορώ και απανταω είναι κατόρθωμα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...