Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Μπράβο σας! Κ εδώ βρέχει. Έρχεται ο άντρας μ μ λέει θες να πάμε μια βόλτα μες στην πόλη? Ντυνομαστε χαλαρά κατεβαινουμε κ ξεκινάει να βρέχει!έλεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Angela25 είπε:

Κριμααααα love...και με κρυο δεν παλευεται...

Ποναω κιολας καααααθε φορα και χωρις χαπια δεν μπορω ουτε να σηκωθω!!!!!δεν μπορω να πω με θυμηθηκε με το που ξυπνισα ευτυχως πριν παω για δουλεια ειμαι και απογευματινη πφ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ησυχα την ακομη χουζουρευω...χαχαχ..κι εγω μια απ τα ιδια την πρωτη μερα δεν μπορω να κανω τιποτα χωρις χαπι...καθε μερα δουλευεις δε εχεις ρεπο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικα ναι εχουμε ενα αλλα ειπαμε να δουλευουμε 7 αντι για 8 ωρες και δεν εχουμε κανενα μονο μια κυριακη !!!!αυριο κιολας ειμαι σπαστο Αστα χαλια το σπαστο και το απογευματινο!!!!!εσυ πως παει τα κανονισες με τη δουλεια και το γαμο που ελεγες εχθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δυστυχως οτι να ναι...εχω μπερδευτει ρε κοριτσια...εγω περασα συνεντευξη απο το ιδιοκτητη...μιλησα με τη γραμματεα γτ δεν μου εχουν πει ουτε λεφτα ουτε τιποτα...και μου ειπε να καλεσω τον ιδιο...ντρεπομουνα ομως να τον παρω..τελοσπαντων τον πητα σημερα και δεν αοαντησε...μ εχουν πιασει τα νευρα μου δεν ξερω τη να κανω...εντωμεταξυ αυτος ειναι μεγαλο ονομα στη μυκονο γι αυτο ντρεπομουν να τον παρω συνηθως ειχα επικοινωνια με τους manager οχι με τα αφεντικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Οχι δυστυχως οτι να ναι...εχω μπερδευτει ρε κοριτσια...εγω περασα συνεντευξη απο το ιδιοκτητη...μιλησα με τη γραμματεα γτ δεν μου εχουν πει ουτε λεφτα ουτε τιποτα...και μου ειπε να καλεσω τον ιδιο...ντρεπομουνα ομως να τον παρω..τελοσπαντων τον πητα σημερα και δεν αοαντησε...μ εχουν πιασει τα νευρα μου δεν ξερω τη να κανω...εντωμεταξυ αυτος ειναι μεγαλο ονομα στη μυκονο γι αυτο ντρεπομουν να τον παρω συνηθως ειχα επικοινωνια με τους manager οχι με τα αφεντικα

Ωχ εφοσον το ειχες αναφερει πιστευω θα το θυμουντε τι στο καλο!!!!τι δουλεια αν επιτρεπετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Κοριτσια..!!να με κι εγώ 

Καλημερααααααα θα σου εστελνε μετα να σου ευχηθω για το χειρουργιο πριν παω για δουλεια πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν μισή ώρα τελείωσα αλλά ποναω..! Δεν καταλαβα τίποτα ποτέ με πειρε ο ύπνος ποτέ ξύπνησα δεν κατάλαβα τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Πριν μισή ώρα τελείωσα αλλά ποναω..! Δεν καταλαβα τίποτα ποτέ με πειρε ο ύπνος ποτέ ξύπνησα δεν κατάλαβα τίποτα 

Ολα καλα να ειναι κοπελα μου και θα φτιαξουνε ολα !!!και καλα αναρρωση!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ.! Κορίτσια μέχρι να έρθει η σειρά μου ήταν δύο κοπέλες που είχαν αποβολή.! Κορίτσια στεναχωριθικα μωρέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι τιποτα ειναι απο την ναρκωση εγω οταν ειχα κανει  για 2 μερες δεν εβλεπα καλα εβλεπα θολα επειδη ειμαι αδυνατουλα μαλλον με ειχε πειραξει πολυ αλλα μετα οκ...love μου σερβιτορα θα ειμαι σε ενα διασημο εστιατοριο απο λονδινο που εχει ερθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...