Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Δε ξέρω λέω μήπως γίνει τίποτα κ κλείσει επειδή κολλάνε κ τα θέματα κ δεν μπορούμε να γράψουμε. 

3 μήνες παρακολουθώ την ωορρηξία κ έκανα κ τις 3. Τώρα θα δείξειπεριμενα θετικό αυτές τις μέρες αλλά μάλλον θα αργήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Έχω άνοιξη ίδι εγώ. Εκεί δεν θα κλείσει απλά μας κλείνουν συνέχεια την σοιζητισεις και πρέπει να φτιάχνω άλλο εδώ..! Και πάλι το ίδιο 

Νίκη ααααααν γίνει κάτι κ δε μπορούμε να γράψουμε εδώ μεταφερόμαστε στο parents. Είναι κρίμα να χαθουμε είμαστε τόσο ωραία παρέα. Προς το παρόν γράφουμε εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μουυυ..τι κάνετε;;;

Νίκη μην σε νοιάζει με την ωορρηξία,μπορει να κανεις πιο μετα.είδες κι εγώ το ίδιο νόμιζα αυτο το μηνα αλλά τελικά εκανα πιο μετά γιατί άλλαζε ο κύκλος μου.. οποτε συνέχισε τα κανονικά και βλέπεις..

Στο παρεντς που λέτε είχα κάνει πέρσι λογ. αλλά δεν θυμάμαι ουτε κωδικούς ουτε τίποτα αλλά πιστεύω οτι θα έχω τα ίδια με εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες σήμερα δηλαδή κοιμηθηκα κατα τις 6 το πρωι,σχολασα λίγο αργα.. ξυπνησα στις 1 πήγαμε να δουμε ενα σκυλάκι γυρισαμε σπίτι κατα τις 4-5 έφτιαξα ενα γλυκό και κοιμηθηκα.και ξυπνησα στις 20:30..

Εσύ πως πέρασες;; 

Καλά αυτή ή εβδομάδα κορίτσια προβλέπεται φουλ στη δουλεια.έχουμε μπάλες,live απο όλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου...ειμαι κι εγω μεσα για το παρεντς...σορυ που εχω χαθει αλλα μιας που ειμαι ελλαδα ειπα να κανω καποιες δουλιτσες για το γαμο...tweema μου υπομονη σε καταλαβαινω απολυτα...κι εγω περιμενω περιοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den peirazei koritsakia! apla mas leipsate! Egw exw 5 meres adeia k to xw riksei stis douleies afou eixa akrivws ena mina na parw repo. Tweema m gia na parete skylaki? Angela pws pane oi proetoimasies? Me tis synenteykseis ola kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι διωνι μου για να παρουμε..ψάχνω περίπου 4-5 μηνες απο φιλοζωικές,εθελοντές κλπ αλλά έχω εναν άντρα που θέλει συγκεκριμένο γι αυτό και δεν έχουμε πάρει ακόμα.εγώ δεν έχω πρόβλημα.. το σκυλάκι που είδαμε σήμερα για να καταλάβεις είναι το πρωτο που βλέπουμε μετα απο τόσο καιρό.να πω όμως κ την αλήθεια πολλές φορες δεν προλαβαινω ακόμα κι αν στείλω μήνυμα σπό τους πρωτους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα πανε οι προετοιμασιες κοριτσια για να πω την αληθεια δεν περιμενα να εχει τοσο τρεξιμο...22 οκτωβρη παντρευομαι αλλα επειδη μαιο θα φυγω για μυκονο και θα γυρισω ενα μηνα πριν το γαμο πρεπει να τα κλεισω ολα απο τωρα...κι εγω θα ηθελα ενα σκυλακι αλλα τα πεθερικα μου που ειναι απο κατω δεν ειναι και πολυ υπερ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αντζελα εγώ όταν ξεκίνησα να κοιταω είχα βρει κάποιο αλλά δεν το είχα δει..μου λέει ο άντρας μου θα πάμε απο τους γονεις μου να το δει ι πατέρας μου στην φωτο να μας πει ποσο θα γίνει..ο πατέρας του ξέρει..μόλις έμαθαν ράτσα αφήστε το.. δεν μπορείτε να φανταστείτε το τι άκουσα..τελικά το ακυρωσα κατευθείαν... σήμερα ήθελε να πάρει μαζί και τον πατερα του κ του λέω όχι δεν θέλω γιατί θα αρχίσει να μας λέει τα δικά του..ο πατέρας.του είναι παρα πολύ καλός άνθρωπος απλα επειδή του γνωρίζει κάποια πράγματα για τα σκυλιά μου φαίνονται κάπως όλα αυτά που θα πει..εγώ δεν κοιτάζω ράτσες,φύλο κ.α. τα σκυλιά είναι όπως οι άνθρωποι είναι πως θα μάθουν από την αρχή..έχουν ψυχουλα και συναισθήματα..γι αυτό καλό είναι να είμαστε σίγουροι όταν θέλουμε να πάρουμε ενα ζωάκι!!

Εγώ σήμερα τρελάθηκα ήταν ενα καφέ εκεί κόκονι 1,5 χρονων το οποίο φοβάται τα παντα.. ο ιδιοκτήτης που το ειχε του έκοψε την ουρά με μπαλντα.. αν βλεπατε τα ματάκια του ποσο θλιμμένα ηταν..κορίτσια παρα τις φοβίες του ήρθε κοντά μου και με άφηνε να το χαιδεψω αν το βλεπατε πως με κοιτούσε.??τρελάθηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου από την πρωτη μέρα είχα λίγο κανονικά δεν μου ήρθε ποτε..αλλά μέχρι σήμερα έχω καφέ..από την ημερα που σας τα είπα που φοβόμουν σταμάτησα να τα σκέφτομαι γιατί πραγματικα θα τρελαθω.. χαλαρωσα μπορεί να είναι κάποια ανωμαλία αν και πιστεύω οτι αλλάξε ο κυκλος μου και μου ήρθαν και πιο αργά κ μάλλον τον επόμενο θα μου έρθουν και πιο μπροστά..θα δείξει βέβαια.. θα πάω κάποια στιγμη σε κάνα δυο μηνες να κάνω άλλο ενα τεστ παπ καλλιεργεί ο κ υπέρηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί νίκη ο κόσμος δεν πάει καλά!! Είναι βλαμενοι αυτοι που τα κακομεταχειρίζονται.. κι αυτό που ήθελα εγώ ήταν φοβικο αλλά ηταν μωρουλι μωρέ κ είναι πιο ευκολο να το ξεπεράσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δουλευα κ περυσι στη μυκονο κ οντως γινεται χαμος...χαχαχα...εχουν δει πολλα τα ματια μ απο πολλες αποψεις...εγω ειχα σκυλακι μικρη κ τα αγαπω πολυ και τα πεθερικα μ δλδ αλλα δν ξερω γτ τους πειραζει...λογω φασαριας μηπως δεν ξερω...συμφωνω πως ειναι οπως τα μαθεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Καλά γιατί του έκοψε τιν ουρά 

Αυτό το συνηθίζουν κάποιοι ανεγκεφαλοι λένε ότι είναι πιο όμορφα με κοντή ουρα κ κομμένα αυτιά. Κ γω αυτό που είχα πάρει του χαν κόψει την ουριτσα του. Δυστυχώς έγινε ένα ατύχημα κ πέθανε ήταν 2 χρόνων μόνο. Τώρα ούτε που το ξανασκεφτομαι να πάρω άλλο ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Tweema δε πάει το μυαλό σου σε εγκυμοσύνη? 

Όχι νίκη μου.. το έχω ξεπεράσει αυτό.αλλαγή του κύκλου μου είναι. Το βράδυ που σας τα έλεγα την επόμενη μέρα πέταξα σπυρακια το στήθος ξεπρηστηκε.οποτε δεν το σκέφτομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...