Μετάβαση σε περιεχόμενο

καθυστέρηση


πεπεραν

Recommended Posts

Καλημερα..ειχα τελευταία περιοδο 13/1..οποτε περιμενα στις 10/2 ..εχω ομως καθυστέρηση. .σημερα το απόγευμα εκανα τεστ αλλα βγηκε αρνητικο..μηπως να ξανακανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανακανε...ειδκα αν δν συνηθιζεις να χεις καθυστερηση..καμια φορα τα τεστ βγαινουν κ αρνητικα ενω εισαι..γ αυτο καλυτερα αντι για τεστ θ σ συμβουλευα να κανεις μια χωριακη...σ ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα π επιθυμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η liaki88 είπε:

καλημέρα κορίτσια... Κ εγώ το ίδιο έπαθα κ τώρα δε ξέρω τι να κάνω.. Αν συνεχίσει να μην έρχεται δευτερα παω γιατρό..

Και εγώ κάποια στιγμή έτσι είχα πάθει είχα εφτα μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ την πεμπτη μέρα αρνητικό έκανα την εβδομη αρνητικό τελικά πήγα στον γιατρό και είχα μια κυστουλα στην ωοθηκη και γι αυτό με καθυστέρουσε η περίοδος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρολογεις;;;εγω πριν μεινω εγκυος π ειχα παει στ γιατρο ειχα σταθεροτατο κυκλο κ ομως ειχα 2 3 κυστουλες.αρα μαλλον ειναι αναλογος τν οργανισμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Και εγώ κάποια στιγμή έτσι είχα πάθει είχα εφτα μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ την πεμπτη μέρα αρνητικό έκανα την εβδομη αρνητικό τελικά πήγα στον γιατρό και είχα μια κυστουλα στην ωοθηκη και γι αυτό με καθυστέρουσε η περίοδος 

λίγο αγχώθηκα τώρα...σου καθυστερούσε πολλούς μήνες ή μια φορά?? Κ τι εγινε μετά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η liaki88 είπε:

λίγο αγχώθηκα τώρα...σου καθυστερούσε πολλούς μήνες ή μια φορά?? Κ τι εγινε μετά??

Όχι δε είχα ποτέ καθυστέρηση.. Τπτ μου είπε να περιμένω αν θα μου έρθει περίοδος η αν θα χρειαστεί να κάνω εγχείρηση ευτυχώς την ίδια μέρα μου ήρθε και όταν τελειώσα έκανα υπερυχο και ευτυχώς είχε σκάσει η κυστη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθηστε ρε κοριτσια ενγχειρηση για μια κυστουλα...;δηλδη οι κοπελες π εχουνε πολυκυστικες τι κανουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω θα σου πω το είχε πει ή δική μου γιατρός σε εμένα όταν μου είχε συμβει..πρωτα απο όλα έπρεπε να έχω αδιαθετησει τοτε και δύο τρεις μέρες πριν αδιαθετησω είδαμε αυτό,ηταν αυγουλακι που είχε φτασει 24εκ (υποτίθεται οτι  έπρεπε να έχω κανει ωορρηξία τουλάχιστον δέκα μέρες πριν είχα κάνει υπέρηχο και το ηξερα..μου λέει ή γιατρός μόλις σου τελειώσει ή περίοδος θα έρθεις για υπέρηχο για να δουμε αν έφυγε.εμένα μου έφυγε με την περίοδο όμως αυτό το αυγουλακι αν δεν έφευγε μετατρέπεται σε κυστουλα και πρεπει να γίνει εγχειρηση γιατι μπορει να συνεχισει να μεγαλωνει κ δεν ειναι καλο.δεν είναι όπως στις πολυκυστικες που είναι πιο μικρά..πολυκυστικες έχω αλλά μου μειώθηκαν αρκετά και χωρίς να κάνω κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δν ξερω εγω παντως δν τ εχω ξαναακουσει....αλλα μπορει οντως να συμβαινει.πολυκυστικες εχει η αδεεφη μ κ εχει αυξημενη τριχοφυια λογω αυτου.ο γιατρος της της εχει πει καθολου τσιγαρο αποφυγη ποτου καλη διατροφη κ να χασει κιλα γτ εχει καποια παραπανω.εγω στα ειπα ολα αυτα γ ν τ προσεχεις.να φανταστω δν παιρνεις αντισυλλιπτικα.τα ρυθμιζεις με αλλα χαπια;γτ η αδερφη μ δν παιρνει αντισυλλιπτικα παιρνει κτ αλλα για να της ρυθμιζουν τν περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...