Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσυνη


Recommended Posts

Είμαι νέα στην παρέα,θα ήθελα να σας ρωτήσω αν μπορείτε να με βοηθήσετε ..ειναι να αδιαθετησω την Δευτέρα και επειδή εδώ και μια εβδομάδα έχω αναγούλες αρκετές πήγα εχθές και έκανα χοριακη . Και έδειξε 6,8 . Πολύ μικρή η τιμή ! Και πριν λίγο αδιαθέτησα , να ξανά πάω να την επαναλάβω ! Έχετε καμία από σας μικρή χοριακη μεν θετική αλλά και αίμα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω την εντύπωση ότι αν δείξει ή χωριακη από 0-5 είναι αρνητική. Έχεις κανονικά περίοδο ή λίγο αιμα? Εγώ θα έλεγα να ρωτήσεις το γυναικολόγο σου ή να ξανακανεις χωριακη μετά από 2 μέρες να δεις αν αυξήθηκε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikh σε ευχαριστώ πολύ .σημερα έχω αίμα κανονικα ναι . Ειχα μια ελπίδα γιατί παρακολουθώ τον κύκλο με υπέροχο και τίποτα πάλι . Ο γιατρός μου είπε την Δευτέρα να την ξανά κάνω αλλά δεν το βλέπω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ότι αρχίζει έτσι δύσκολα μου κάθεται ! Έχω ήδη δυο αποβολές ..αλλά και ένα υπέροχο κοριτσάκι που μου δίνει δύναμη να συνεχίζω .ευχομαι το καλύτερο για όλες μας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...