Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε υγρα...?


τζορτζια

Recommended Posts

Καλησπέρα σας μπορει να με βοηθησει καποια κοπελα που ισως της εχει τυχει...εχω πολύ σταθερο κυκλο από τοτε που μ πρωτοηρθε περιοδος ανα 28 μερες...15 ιανουαριου αδιαθετησα...περιμενω να αδιαθετσω στις 13 φεβρουαριου.. παντα εχω συγκεκριμένους εντονουσ πονους στην κοιλια και μεση κααφε αιμα ελαχιστο και την επομενη ξεκιναει το κοκκινο αιμα....από εχθες που πηγα να σκουπιστω ειδα κατι καφε η υγρα η αιμα...δεν αισθανομαι παντως οοτι είναι από την περιοδο αυτό....μπορειτε να μ πειτε τι μπορει να είναι?ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή παντα χρησιμοποιω προφυλάξεις στο σεξ αλλα τις γονιμες μερες αυτου του μηνα όχι λεω μηπως ειναιι εγκυμοσυνη...γιατι κατι τετοια διαβασα...καλα θα δειξει βεβαια σε 2μερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμια φορα μπορει να αλλαζει κ ο κυκλος κ να σ ερθει πιο νωρις...εγω ειχα τ ιδιο κυκλο μ σενα κ παρ ολα αυτα μια φορα το χρονο ειχα παρατηρησει οτι ερχοταν λιγες μερες νωριτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου τυχαινε στην ωορρυξια η οταν κουραζομουν πολυ! 

οταν εμεινα εγκυος το πρωτο μηνα ειχα αιμα κοκκινο στις μερες περιοδου! αλλα οχι ροη ... για 5 μερες οπως κ περιοδος καθε μερα απο λιγο κοκκινο.. κ δεν ειχα καταλαβει πως ειμαι εγκυος

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είχε συμβεί τους δυο προηγουμενους μήνες και τελικά μου ήρθε περίοδος δυστυχώς.. Η μαμά μου είχε σχεδόν τους δυο πρώτους καφέ υγρά στις εγκυμοσύνες της δεν μπορείς να καταλάβεις τι είναι.. Πρέπει να κάνεις χωρίς συνέχεια για να συνηθισει το σώμα σου την αλλαγή γτ παθαίνει ένα σοκ με το σπέρμα μου το είπε ο γυναικολόγος και το έχω διαβάσει πολλές φορές.μ σου εύχομαι να είσαι ομως.. Εγώ είμαι στη δεύτερη μερα καθυστέρηση και σε αναμονή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια περιμενα εχθες να αδιαθετήσω...αλλα τιποτα...ειχα πολύ λιγα καφε υγρα....απο τις 10 του μηνα ξεκινησαν αυτα...τελικα εκανα σημερα τεστ και βγηκε θετικο....αυτό  σημαινει ότι είμαι εγκυος?θα παω αυριο στον γιατρο......απλα το τεστ βγαινει θετικο αλλα μπορει να είναι και λαθος?επειδη μ συμβαινει πρωτη φορα πειτε μου την αποψη σας με βαση τις εμπειριες σας...ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όταν είναι θετικό είσαι.... Μπραβοοο με το καλό.. Κ εγώ σε αναμονή... Ακομα δε παίρνω τεστ λέω να αφήσω ακομα λίγες μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...