Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Ονομάζομαι Κάτια. Είμαι δικηγόρος και προς το παρόν κάνω το διδακτορικό μου στο Πανεπιστήμιο του Κεντ στην Αγγλία. Το θέμα της έρευνάς μου είναι η παρένθετη μητρότητα στην Ελλάδα και την Αγγλία. Μέρος της έρευνας είναι και η διενέργεια συνεντεύξεων στις δύο χώρες για να καταλάβω πώς λειτουργεί αυτή η μέθοδος, ποιες είναι οι δυσκολίες, οι σκέψεις, οι ανησυχίες και τα προβλήματα που ίσως να αντιμετωπίζουν όσοι χρησιμοποιούν αυτή τη μέθοδο για να κάνουν το παιδάκι τους ή βοηθούν ζευγάρια στο να αποκτήσουν παιδί. 

Θα ενδιαφερόμουν πάρα πολύ να μιλήσω με γυναίκες που έχουν γίνει παρένθετες,και με ζευγάρια που έχουν γίνει γονείς με τη βοήθεια παρένθετης. Βέβαια εγγυώμαι απόλυτη ανωνυμία σε όποιον επικοινωνήσει μαζί μου και θέλει να με βοηθήσει στην έρευνα.

Παρακαλώ στείλτε μου email στο katia_neof@yahoo.gr.

Ευχαριστώ πολύ.

Κάτια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Σε ευχαριστώ πολύ bizelini. Μακάρι να τα καταφέρω. Δυστυχώς δεν έχω βρει πολλούς που να ενδιαφέρονται να μοιραστούν τις εμπειρίες τους. Ασχολείσαι και εσύ με το ζήτημα? Αν ναι, με ποιον τρόπο?

Φιλικά

Κάτια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...