Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsia einai anagkh


olgaki 95

Recommended Posts

Ολγακι μάλλον κρατησςς την αρνητικη πλευρά του μηνύματος μου..

Σου ειπα οτι αποκλείεται με 29αρη κυκλο όχι όμως με μικροτερο.ξέρω κοπέλες που έχουν μείνει στα τελειώματα.

Για να είσαι θα πρέπει να εκανες πιο μπροστά ωορρηξία κοπελα μου αυτό θέλω να καταλάβεις αρα και ο κύκλος θα ηταν μικρότερος και επομένως εχεις κ παραπανω μέρες καθυστερηση.πήγαινε πάρε ενα τεστακι αυτο που σου ειπε ή γωγω και θα μάθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi vevaia kopela m. .. dn to peira apo cena arnhtika... egw exw tn arniticmo gt ginete cunexeia apla eixa 5 merec tra kontevei tc 8... 

Allwcte me voithicec ligo gt egw oute pu kcerw apo ola auta me berdeuoun paara polu !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η olgaki 95 είπε:

Oxi vevaia kopela m. .. dn to peira apo cena arnhtika... egw exw tn arniticmo gt ginete cunexeia apla eixa 5 merec tra kontevei tc 8... 

Allwcte me voithicec ligo gt egw oute pu kcerw apo ola auta me berdeuoun paara polu !

Κορίτσι μου αυτό κατάλαβα κι έγω οτι απλα τα βλέπεις αρνητικά.. κάνε ενα τεστ αύριο για να ηρεμησεις.. μακάρι να είναι θετικό.. και αυτά που σου λέω για ωορρηξία δεν τα ήξερα τα καταλάβα τον τελευταιο 1,5 μήνα που χρησιμοποιω τεστ ωορρηξιας σε συνδυασμό με αυτά που μου έχει πει ή γυναίκολογος και αυτά που έχω διαβάσει ..αλλά νόμιζα κι αλλά είδα.πάντως αν δεν είσαι να ξεκινήσετε να έχετε σε όλη την διαρκεια του κύκλου σου γιατί δεν ξέρεις ποτε εχεις ωορρηξία. Ή γυναικολόγος μου μου είπε αφού έχω κυκλο 28-29 ημερών να κάνουμε απο την 14η μέρα κ μετά.. και τελικά με διαπίστωση απο τα τεστ είναι έτσι ακριβώς ..καλά αποτελεσματα να εχεις κ περιμένουμε νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβασε αυτό http://www.onmed.gr/ygeia/item/325482-sigoura-gnorizete-ola-ta-proima-simadia-tis-egkymosynis

και πάλι δεν μπορείς να αποκλίσεις κανένα ενδεχόμενο! Κάνε αύριο μια β χωριακή να ξέρεις τουλάχιστον τι γίνεται! Και περίοδος να είναι να σου έρθει με τόσο άγχος πως;;; Η χωριακή θα σου πει 1000% εμένα 1 ημέρα πριν την έναρξη της καθυστέρησης ήταν ήδη θετική ( πολύ μικρή βέβαια 44)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ας μην κοιταται κ τοσο τα συμπτωματα!!!μπερδευουν πολυ!!!οταν προσπαθουσα με τν αντρα μ καθε μηνα προσπαθουσα να βρω συμπτωμα κ καθε μηνα νομιζα πως ημουν εγκυος!!αλλοστε αυτα τα πρωιμα συμπτωματα της εγκυμοσυνης δν διαφερουν πολυ απ τα συμπτωματα της περιοδου...μονο οι εμετοι διαφερουν!!!μονο π υπαρχουν πολλες γυναικες π ειναι εγκυος κ δν εχουν εμετους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...