Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η demistress είπε:

Γεια σου   δεν ειχα ποτε επαφες με δικους για τον λογο οτι ποτε δεν με συμπαθησαν.τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπα οτι εφυγα κρυφα για να μην σε δω να κλαις που πηγε ενας θεος ξερει και για τα κλεμενα ουτε λογος.ειμαι σε τρελη απελπισια

Τι να πω βρε παιδι μου τι τον αλλαξε τοσο πολη και εφυγε ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιδεα δεν εχω και καλα αυτο το οτι μπορει να ειμαι εγκυος και ειναι η πρωτη φορα που παρακαλαω να μην ειμαι και με εκλεψε κιολας που το πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που παρακαλας το αντιθετο απο αυτο που ηθελες οσο τιποτα αλλο στη ζωη σου!!!!αυτο ειναι το συμαντικο και οτι σε εκλεψε αλλα το προσπερνας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η demistress είπε:

Ιδεα δεν εχω και καλα αυτο το οτι μπορει να ειμαι εγκυος και ειναι η πρωτη φορα που παρακαλαω να μην ειμαι και με εκλεψε κιολας που το πας?

Συγγνώμη για να καταλάβω είσαι έγκυος και το ανακοίνωσες και ο δικός σου έφυγε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Συγγνώμη για να καταλάβω είσαι έγκυος και το ανακοίνωσες και ο δικός σου έφυγε? 

Οχι δεν ξερω αν ειμαι εγκυος εφυγε χωρις να μου πει τιποτα απλα εξαφανιστηκε και με κλεψε κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αυτο που παρακαλας το αντιθετο απο αυτο που ηθελες οσο τιποτα αλλο στη ζωη σου!!!!αυτο ειναι το συμαντικο και οτι σε εκλεψε αλλα το προσπερνας!!!

Ελα ντε αυτο που ηθελα οσο τιποτα αλλο στη ζωη μου αν ερθει τωρα θα με στιχιωνει για ολη μου την ζωη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η demistress είπε:

Ελα ντε αυτο που ηθελα οσο τιποτα αλλο στη ζωη μου αν ερθει τωρα θα με στιχιωνει για ολη μου την ζωη???

Τι να σου πω βρε κορίτσι μου κάνε υπομονή να δεις τι θα γίνει.. Έχεις  καθυστέρηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Οχι δεν εχω καθηστερηση...ακομη αλλα ειμουν σε γονιμες οταν ειχα επαφες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demistress ηρεμησε ασε να περασουν λιγες μερες και μετα προσπαθησε να τον βρεις πολυ πιθανο να εχει φρικαρει στην ιδεα βρε κοριτσι μου.Ηρεμησε και ολα θα πανε καλα.Στο ευχομαι κοπελα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Demistress ηρεμησε ασε να περασουν λιγες μερες και μετα προσπαθησε να τον βρεις πολυ πιθανο να εχει φρικαρει στην ιδεα βρε κοριτσι μου.Ηρεμησε και ολα θα πανε καλα.Στο ευχομαι κοπελα μου.

Μα το ηθελε και ο ιδιος γιατι μηλαγαμε με την  Demistress!!! δεν εχει καθυστερηση αλλα στα ξαφνηκα ειναι λιγο ζορι να σηκωθει να φυγει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως τοτε του ειπαν κατι οι δικοι του γιατι απ οτι διαβασα δεν την συμπαθουσαν.Και στο φιναλε μπορει ο ανθρωπος αυτος να μην αξιζει να εχει εναν ανθρωπο σαν την Demistress.Ισως για καποιο λογο να εγινε ολο αυτο και σιγουρα υπαρχει μια εξηγηση για ολο αυτο που εγινε αρκει η φιλη μας να πατησει γερα στα ποδια της μετα απ ολο το σκηνικο γιατι μην ξεχναμε οτι πιθανον να γινει μανουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου δεν ξερετε τι δυναμη μου δινετε.δεν φρικαρε ποτε στην ιδεα του να κανουμε παιδι αυτος το ζητουσε απο την αρχη και αυτον τον μηνα ουτε καν καναμε συζητηση αν ειμαι η οχι γιατι ακομη νωρις ειναι για να ξερω.πραγματικα δεν ξερω τι μπορει οι γονεις του να του ειπαν αλλα και παλι το να φυγει αντε πες και του την εδωσε αλλα το να σηκωσει και να κλεψει πραγματα αξιας αυτο που το πας αυτο δεν μπορω να χωνεψω με τιποτα .αυτο που εγω θελω να πω ειναι κοριτσια να ειστε προσεχτικες ειδατε τι επαθα εγω 5 χρονια απο τη ζωη μου εφυγαν σε μερικες ωρες και τελικα μαλλον δεν τον γνωρισα ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...