Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

Αμα ειναι ολα οκ με τον αντρουλη σου.. Και αφου βεβαιωθείτε οτι τα χλαμυδια εξαφανιστηκαν δεν θα χρειαστείτε τιποτα κοπελα μου αρκει να πιστέψεις πως αφου τα κατάφερες μια φορα θα τα ξανακαταφερετε αρκει να αδειάσεις το μυαλο σου απο ολα αυτα και να ηρεμήσεις...απο προσωπικη εμπειρια στο λεω...εγω ειπα τον φεβρουαριο θα παω για τον καθιερωμενο ελεγχο και θα τον πω απλα οτι ξεκίνησα θα πηγαινα το ταξιδι μου θα περνουσα καλα τα χριστουγεννα και μετα βλεπουμε το εβγαλα εντελως!!ουτε την ημερομηνία που περιμενα περίοδο θυμωμουν δεν ανοιξα το μπλοκ μου να δω και ουπς ηρθε το μικρο μου.....και με χιλια ορμονικα 

ετσι ειναι! Πρεπει λιγο να το βγαλω απ το μυαλο... σημερα τελειωνω και την θεραπεια... ευχομαι να χω καθαρισει και να μην χρειαστει αλλη θεραπεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Μακαρι στο ευχομαι!!!??μα ακομα και να μην εχουν φυγει ακομα δεν θα απογοητευτείς γιατι πραγματικα ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!!!?????

Με τα χλαμυδια δεν εχουμε ελευθερες επαφες, οποτε αν φυγουν αυτα θα μπορουμε να ξεκινησουμε παλι προσπαθειες!!!! Και η επανεξεταση ειναι σε 10-15 μερες μετα την θεραπεια... αν ολα πανε καλα θα ξεκινησουμε προσπαθειες μετα την περιοδο που περιμενω στα μεσα του φλεβαρη.... ουφ πολυς καιρος μετα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εγω ειχα πληρωσει περιπου στα 20€ δεν ξερω αν παιζει ρολο που ειμαι αμεσα ασφαλισμενη δεν με εχει ασφαλισμενη ο αντρας μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αντε μαζι παμε σε ηλικια μηκρες ημαστε!!!!!

Χα χα !! Μικρες γι αυτο να γινουμε τωρα μανουλες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kanela είπε:

31!!!!!!!!!

Μια χαρα η ηλικια σου για να γινεις μανουλα!!!βγαλτα ολα απο το μυαλο σου και κανε σεξ μονο για σενα και θα σου πω και τι μου ειπε ο γιατρος οτι αν η γυναικα  ειναι ορεξατη εκεινη την στιγμη(εννοεί πολλα υγρα) βοηθαει το σπερμα να φτασει πιο γρηγορα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minaki! είπε:

Μια χαρα η ηλικια σου για να γινεις μανουλα!!!βγαλτα ολα απο το μυαλο σου και κανε σεξ μονο για σενα και θα σου πω και τι μου ειπε ο γιατρος οτι αν η γυναικα  ειναι ορεξατη εκεινη την στιγμη(εννοεί πολλα υγρα) βοηθαει το σπερμα να φτασει πιο γρηγορα!!!???

Εχεις δικιο μινακι.. εκει ειναι το μυστικο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kanela είπε:

Εχεις δικιο μινακι.. εκει ειναι το μυστικο!!!!

Πραγματικα εκει ειναι πιστεψε το και θα μου πεις...!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...