Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω τη γνωμη σας


minnie25

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι καινουριο μελος και ηθελα τη γνωμη σας για κατι. Πριν 2 μηνες εκανα εκτρωση γιατι υπηρχε καποιος σοβαρος λογος αλλα τωρα θελω να ξαναπρισπαθησω.Προσπαθησα  30 Δεκεμβριου που ειχα ωορρηξια και μετα απο λιγες μερες αρχισα να εχω ασπρα και κιτρινα υγρα που ειχα και την προηγουμενη φορα και ειδα και λιγο αιμα και θεωρησα οτι ειναι απο την  εμφυτεψη και οτι ειμαι εγκυοσς. Ωστοσο χθες μου ηρθε περιοδος που  ειναι βεβαια  λιγοτερη σε ροη. Πιστευετε οτι  παρόλα αυτα εχω ελπιδες για εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως ειναι...γτ υπαρχουν αρκετες γυναικες οι οποιες ειχαν μεινει εγκυος κ τους πρωτους τρεις μηνες τους ερχοταν κανονικα η περιοδος σε λιγοτερη ροη..κ ετσι αργησαν να το καταλαβουν...αλλα οπως ειπε κ η χαρά καλο θ ηταν να επικοινωνισεις με τν γυναικολογο σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ  ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ   ΕΙΜΑΙ  44  ΧΡΟΝΩΝ ..ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΩΤΗ  ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΕΒΑΛΑ ... ΔΥΣΤΥΧΩΣ..  Θ ΕΛΩ  ΝΑ ΜΕΙΝΩ  ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ  ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ  ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ  ΜΩΡΑΚΙ..  ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ  ΦΥΛΛΙΚΟ  ΟΞΥ;;   ΣΑΣ  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !ΠΟΛΥ !!  ΠΕΡΙΜΕΝΩ  ΣΥΝΤΟΜΑ  ΝΕΑ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η mimi 72 είπε:

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ  ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ   ΕΙΜΑΙ  44  ΧΡΟΝΩΝ ..ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΩΤΗ  ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΕΒΑΛΑ ... ΔΥΣΤΥΧΩΣ..  Θ ΕΛΩ  ΝΑ ΜΕΙΝΩ  ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ  ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ  ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ  ΜΩΡΑΚΙ..  ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ  ΦΥΛΛΙΚΟ  ΟΞΥ;;   ΣΑΣ  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !ΠΟΛΥ !!  ΠΕΡΙΜΕΝΩ  ΣΥΝΤΟΜΑ  ΝΕΑ ΣΑΣ!!

Καλημέρα.. κ σύντομα με μωρακι.εννοείται πως μπορείς να παίρνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ......!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ  ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!  ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ  ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΠΟΥ  ΣΚΕΦΤΟΜAI    ΝΑ ΠΑΡΩ; ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mimi 72 είπε:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ......!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ  ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!  ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ  ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΠΟΥ  ΣΚΕΦΤΟΜAI    ΝΑ ΠΑΡΩ; ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ  ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ;;

Εγώ κορίτσι μου δεν τα ξέρω αρα δεν μπορω να σε βοηθήσω.

Εγώ ξεκινησα τον προηγουμενο μηνα τα folidex που μου τα είπε ή γυναικολόγος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...