Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω την γνωμη σας ..


mikrula89

Recommended Posts

Καλημέρα @mikrula89 τελικά τα καφέ ηταν της περιόδου..

Όσον αφορά αυτό για την ωορρηξία θα συμφωνήσω με την νίκη.

Την καταλαβαίνεις την ωορρηξία ή την παρακολουθείς με υπέρηχο ή κανεις τεστακια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ενταξει την επομενη φορα ισως  γινει κατι ...εχω ημερολογιο περιοδου στο κινητο.και την παρακολουθω ετσι ....αλλιως δεν ξερω πως ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σου προτείνω να μην εμπιστευεσαι κ τόσο την εφαρμογή του κινητού.

Αυτό σου βγάζει την ωορρηξια με βαση τον κύκλο που εχεις.. αυτή τη φορά όμως που είχες καθυστέρηση ή ωορρηξια σου έγινε αργότερα απο οτι σου έγραφε ή εφαρμογή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως μπορω να μαθω ποτε γινεται η ωορρηξια μ?μολις μ τελειωσεξ η περιοδος..μετα αππ ποσες μερες να παρω τεστ ωορρηξιας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σου προτείνω να πάρεις της home test που είναι οικονομικά..μέσα γράφει αναλυτικότατα τις οδηγίες.και ποτε να τα ξεκινήσεις με βαση τον κύκλο σου.

Εσύ που ο κύκλος είναι 28 ημερών νομιζω λέει οτι τα ξεκινας την 11η ημερα..αν τυχαίνει να σου ερθει πριν τις 28 ημέρες ξεκινησε τα στην 10η μέρα.

Εγώ τα παρηγγειλα και σε δυο μέρες τα παρέλαβα..βέβαια τα παρήγγειλα αργά το βράδυ.

Πιστεύω αν τα παραγγειλεις πρωι μπορεί να σε πάρουν την ίδια μέρα τηλ για να επιβεβαιώσουν την παραγγελία κ την επόμενη μέρα να τα παραλαβεις.

Βέβαια τώρα που είναι πρωτοχρονιά λογικά αν τα παραγγειλεις τώρα θα έρθουν δευτέρα έτσι πιστεύω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω ένα μήνα χρησιμοποιώ τα home test. Να τα ξεκινας με το που θα σου τελειώνει ή περίοδος άλλωστε είναι πολύ οικονομικά κ αξιοπιστα. Με το ημερολόγιο έκανες λάθος. Ειπες ότι ωορρηξία είχες στις 14 αλλά αν υπολογισεις 31σημερα μειον 14 μέρες 17. Στις 17 ήταν ή ωορρηξία σου ήρθες σε επαφή στις 12 οπότε 5 μέρες πιο πριν. Μάλλον ήταν πολύ νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον ετσι ειναι ...στα φαρμακεια δεν εχει τετοια τεστ ??? Αρα τωρα τ ημερολογιο λεει ωορρηξια στις 17 ..ευχαριστω παντως πολυ δεν τ βαζω κατω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...