Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω την γνωμη σας ..


mikrula89

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ....Στις 30/11 ηταν η τελευταια μου περιοδος  ..ο κυκλος μου ειναι 28ημερων ..στις 12.12 ειχα επαφη ολοκληρωμενη..και στις 14.12 ειχα ωορρηξια.μετα απο 3 μερες ..ειχα εντονο πονο δεξια στην ωοθηκη..πρηξιμο κοιλιας ...υπνηλια ..και νιωθω μερικες φορες την κοιλια μου βαρια ...!Στις 28.12 περιμενω περιοδο ..υπαρχει δυνατοτητα εγκυμοσυνης??Να προσθεσω οτι εχω κερατωειδης μητρα..και την ωρα της εξπερματωσης .ημουνα εγω απο πανω ...Θελω την αποψη σας !Προσπαθω να μην το σκεφτομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω να μην αγχωνομαι ...δηλαδη λες να υπαρχει ηδη νινακι μεσα μ ??το θρλω οσο τιποτα 

Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά ήσουν στις γόνιμες μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου εχει ο γιατρος μ οτι 2 μερες πριν κ μια μετα την ωορρηξια ειναι οι γονιμες μερες ..ισως να ειναι στο μυαλο μ γτ το θελω πολυ ..αλλα ετσΙ νιωθω .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια καλησπερα ..πριν την 3 μερες απο την αναμενωμενη περιοδο ..εκανα τεστ ..και μου βγηκε αρνητικο ..σημερα περιμενα να μου ερθει αλλα τιποτα αφαντη :) ..ολη μερα εχω πονους στην μεση..κ υγρα ..λετεε ναα μεγαλωνει σπορακι μεσα μου ? :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!νομίζω πως έχεις αγχωθει πολύ επειδή το θέλεις!

Μπορείς να κανεις μια χοριακη αφού εχεις τόσο άγχος για να ξερεις αν είσαι ή όχι..

Σου εύχομαι να εχεις ευχαριστα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντιθετως δεν τ σκεφτομαι ..και ειναι η πρωτη φορα που δεν αγχωνομαι σε κατι .πανω σε αυτο τ θεμα κ. Δεν τρελαινομαι ν κανω χοριακη . Αλλα λετε ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου σίγουρα υπαρχουν πιθανότητες..

Αφού τότε δεν εχεις άγχος μπορείς να περιμένεις μέχρι τον μεγαλυτερο σου κυκλο και να ξανά κανείς ενα τεστακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντα ενιωθα οταν ηταν να μου ερθει κ το στηθος μ με πονουσε ..τωρα ομως τιποτα δεν μ ποναει παρΑμενει φουσκωμενο  . :) τετοιου ειδους καφε πρωτη φορα γτ συνηθως ειναι εντονο καφε κ κατευθειαν κατεβαινει τ αιμα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου να σου πω κάτι ειλικρινά..μην σκέφτεσαι κ μην το ψάχνεις.

Απο την στιγμη που κάνετε προσπαθειες για παιδι .κάθε φορά θα σου εμφανιζεται και κάτι καινουριο.

Δεν τα λέω για να σε απογοήτευσω αλλά έτσι είναι.έχω διαβάσει τοσα πολλά και έχω δει κι εγώ ή ίδια σε εμένα που είναι να τρελενεσαι!!Ενα χρονο προσπαθώ και κάθε μήνα έχω και κάτι καινούριο. Εμένα που παντα πονάει κ πρήζεται το στήθος μου τους τελευταίους δυο μήνες δεν πονάει τόσο πολύ.και παντα πριν αδιαθετησω ξεπρηζεται,τους τελευταίους δυο μηνες ξεπρηζετε αφού ερθει..τι ψάχνεις να βρεις;;οτι θέλει μας κάνει. 

γι'αυτο το δικο μου το συμπέρασμα είναι αν είναι να ερθει θα ερθει.

Μακάρι αυτά τα καφε υγρά να είναι καλό σημάδι.Για μενα περίμενε μέχρι την μεγαλύτερη καθυστέρηση που είχες κ κάνε χοριακη.

Συγνώμη αν σε ζαλισα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μ ζαλισες ..δεκτες ολες οι αποψεις κ συμβουλες ..δεν αγχωνομαι ...κ γιαυτο δεν θελω ν κανω το τεστ ακομα ...απλως παρατηρω καινουργια πραγματα κ ειπα ν ρωτησω :) την αλλη βδομαδα θα κανω το τεστ αν δεν μ ερθει μεχρι τοτε :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν χανω ποτε τις ελπιδες μ ...και ποτε μ δεν ειχα καθυστερηση παντα ημουνα σταθερη ...!τωρα θα δειξει .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) kai an den eimai den tha stenaxwri8w me to pou m teleiwsei an er8ei i akatanomasti pali tin prospa8eia.o ponos stin mesi omws den feugei ..ta kafe ugrakia eksafanistikan  . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...Τελικα μολις αδιαθετησα....ηρθε η ατιμη δν αντεξε :) οποτε ξανα αυτο τον μηνα παλι ..λετε αυτη την φορα να δοκιμασω την μερα της ωορρηξιας  ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...Τελικα μολις αδιαθετησα....ηρθε η ατιμη δν αντεξε :) οποτε ξανα αυτο τον μηνα παλι ..λετε αυτη την φορα να δοκιμασω την μερα της ωορρηξιας  ???? 

Καλημερα. Μη στεναχωριεσαι κάθε αποτυχία μας φέρνει και ένα βήμα πιο κοντά στην επιτυχία! Δοκίμασε μια μέρα πριν την ωορρηξία κ τη μέρα της ωορρηξιας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...