Μετάβαση σε περιεχόμενο

αυχενικη....!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα......την τεταρτη εχω να κανω την 1 σοβαρη εξεταση του μωρου μου την αυχενικη ...εχω ανχωθει πολυ γιατι ειναι το 1 παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλα μου!!!!!! Δεν ξέρεις πόσο συγκινήθηκα όταν είδα την ανάρτησή σου!!! Γιατί κ εγώ έχω ραντεβού την Τετάρτη για αυχενική κ έχω τρελαθεί από την αγωνία!!!!! Και εμένα το πρώτο είναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια?χαιρομαι πολυ!!!σε ποια εβδομαδα εισαι?ελπιζω να πανε ολα καλα και στισ 2 μας...καλα σημερα το βραδυ δεν το βλεπω να κοιμαμαι απο την αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια?χαιρομαι πολυ!!!σε ποια εβδομαδα εισαι?ελπιζω να πανε ολα καλα και στισ 2 μας...καλα σημερα το βραδυ δεν το βλεπω να κοιμαμαι απο την αγωνια

Και εγώ τα ίδια!!! Θα σου πώ μόνο ότι μόλις γύρισα απο το γιατρό μου που πήγα να το δώ λίγο γιατί είχα αγωνία... ήθελα να δώ την καρδιά να χτυπάει κ να πάρω δύναμη... είμαι στην 13η βδομάδα... εσύ? Καλή μας επιτυχία, ο Θεός μαζί μας!!!! Περιμένω νέα αύριο βράδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χαλαρώστεεεεε!!!! Εγώ πριν ένα μήνα την έκανα και είχα το ίδιο άγχος!! Μόλις ξαπλωσετε θα δείτε το μωρό σας και θα ακούσετε την καρδιά του (το μωρό φαίνεται τεράστιο) και κατά πάσα πιθανότητα θα δείτε και φύλο!! Είναι συναρπαστική εμπειρία πραγματικά και όλα θα σας πάνε μια χαρά!! Σας καταλαβαίνω γιατί και γω σκεφτόμουν διαφορα αλλά αν ήταν κάτι να πάει στραβά θα είχε πάει μέχρι την 6η!!Καλά αποτελέσματα και χωρίς άγχος γιατί κάνει κακό στα παιδιά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντίνα μου θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι έχω χάσει άλλα 4 παιδιά στην τελευταία αυχενική μου είπαν ότι η καρδιά δεν χτυπάει πιά και γι' αυτό έχω αγωνία. Κάθε υποψήφια μανούλα έχει τα άγχη της. Χαλαρές είμαστε. Φόβος υπάρχει κ κανείς δεν πρέπει να σου τον υποβιβάζει. Εσένα αν κάποιος δεν σε ένιωθε πριν ένα μήνα τί θα έλεγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ!Το άγχος είναι το ίδιο για όλες πίστεψε με γιατί όλες θέλουμε ένα μωρό!Κανεις δεν με ένιωθε ούτε πριν ένα μήνα ούτε τώρα ούτε μέχρι να γεννησω γιατι ο καθένας το βλέπει και αλλιώς και επειδή είμαι 20 χρόνων όλοι το θεωρούν σίγουρο αλλά μόνο εγώ ξέρω το άγχος που περνάω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για το αγοράκι σου!!σου εύχομαι να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!Και μένα στην αυχενικη μου είχαν δει φύλο!!! Μπράβο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@δημη μιας και έχεις αγόρι! Από εμετους πως ήσουνα ??

εμετους δεν εκανα καθολου.....ειχα ολη την ωρα την ταση ομως δεν εκανα...για πολυ ταση ομως....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κ εγώ!!!! Αυτή τη φορά έχω καλά νέα!!! Δήμη συγχαρητήρια για το αγοράκι σου!!!!! Εμένα μου είπαν ότι έχω κοριτσάκι!!! Το ήξερα απο την αρχή!!!!!! Πάμε δυνατά!!! Συνεχίζουμε με μεγαλύτερη αισιοδοξία τώρα!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσι μου.....!!!συγχαρητηρια και σε σενα!!!!!!!!η μονη διαφορα σε εμας τις 2 ειναι οτι εγω θα κανω αγορακι που το ηθελα παρα πολυ και εσυ ενα κοριτσακι σχεδον τις ιδιες μερες......!!!!!!συνεχιζουμε....φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζω ένα θαύμα και περιμένω το κοριτσάκι μου όσο τίποτα άλλο στον κόσμο!!!!! Να είναι καλά Θεέ μου!! Και όλα τα παιδιά του κόσμου! Καλά Χριστούγεννα!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα. ειμαι καινουρια στο φορουμ και μελλουσα μανουλα για 4η φορα. αυχενικη εξεταση δεν εχω κανει στα προηγουμενα. τι εξεταση ειναι και ποσο κοστιζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αυχενικη γινεται συνηθως απο την 11 εως την 13 εβδομαδα κυησης..ειναι η πρωτη εξεταση του μωρου που κοιταει για διαφορα συνδρομα....καλα δεν εχεις κανει ποτε?δεν ξερω να σου πω ποσο εχει πιστευω γυρω στα 150 ευρω γιατι εγω πηρα πακετο ολες τις εξετασεις αυχενικη β επιπεδου και doopler 250

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...