Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπαθεια συλληψης με pregnyl


anasissy

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΣ Happy1 ΣΤΙΣ ΣΥΖΥΤΗΣΕΙΣ !!!

ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΠΗΓΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕRNET. ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΠΟΝΕΣΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ..ΑΠΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ..!!! ΕΣΥ ΠΟΝΕΣΕΣ ΠΟΛΥ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 108
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπερα Στεφανη μου. Μην απογοητευεσαι και θα βρεθει μια λυση. Το αγχος ειναι οτι χειροτερο δεν βοηθα καθολου. Θα συνεχισουμε τις προσπαθειες και θα ερθει η στιγμη που ολα θα παν καλα.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΧΗΜΙΚΟΣ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΤΟΥ.. ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΞΑΝΑ.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!! ΧΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΣ Happy1 ΣΤΙΣ ΣΥΖΥΤΗΣΕΙΣ !!!

ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΠΗΓΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕRNET. ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΠΟΝΕΣΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ..ΑΠΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ..!!! ΕΣΥ ΠΟΝΕΣΕΣ ΠΟΛΥ;

Καλημέρα. 

Δεν ξέρω αν ήταν τόσο ο πόνος ή το άγχος που είχα. Εγώ λιποθύμησα, πάλι καλά που πρόλαβε ο γιατρός να πάρει δύο λείψεις. Αλλιώς τζάμπα ο κόπος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.. κοιτα,στην κολποσκοπηση ο γιατρος εχει μια λαβιδα με ενα βαμβακι στο οποιο βαζει ενα υγρο,με το οποιο στην συνεχεια "ποτιζει" τον κολπο και το εξτερικο του τραχηλου για να φανουν τυχον δυσπλασιες..μετα παιρνει ενα δευτερο βαμβακι,βαζει ενα αλλο υγρο και κανει το ιδιο για επαληθευση..η κολποσκοπηση χρησιμοποιειται για να δει αν υπαρχουν κονδυλωματα και γενικα εαν η περιοχη ειναι μολυσμενη με HPV.(ιος ανθρωπινων θηλωματων)..τα υγρα αυτα προκαλουν ενα ελαφρυ καψιμο(προσωπικα δεν με επηρρεασε,διαρκει λιγο)..το θεμα ειναι οτι για να εμποτισει τον τραχηλο και τον κολπο "καλα",πρεπει να ασκησουν λιγη πιεση(ταμποναριστα φαντασου)...ε αυτη η πιεση στον γιατρο μου ηταν μηδαμηνη,ενω ο αλλος ηταν λες και εσκαβε να βρει διαμαντια!!!! αν πεις στον γιατρο σου οτι πονας,θα αλλαξει τροπο..καλο ειναι να του εχεις λιγο θαρρος για να του πεις εκεινη την στιγμη,και εσυ του εχεις..

γενικο συμπερασμα...εφοσον ειναι ο γιατρος σου μην αγχωνεσαι καθολου!!!θα το χειριστει αναλογως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stephanie μου μην αγχωνεσαι καθολου, ακολουθησε την φραση του αντρουλη μου,,"για ολα υπαρχει λυση"..και ετσι ειναι..τι να κανουμε?σε καποιες θα ερθει πιο ευκολα σε καποιες πιο δυσκολα..αλλα λυση υπαρχει..και αν στις περιπτωσεις μας λεγεται σπερματεγχυση,εξωσωματικη ή υιοθεσια παλι λυση ειναι κ αυτο..οπως και να εχει καποια στιγμη με καποιο τροπο θα εχουμε ενα μπουμπουκακι αγκαλια..ε κι αν αργησει θα περιμενουμε..μην στεναχωριεσαι καθολου...μια μερα θα λες στο παιδακι σου ολα οσα περασες και θα γελατε!!!

Μαρακι μου πηγες στο γιατρο?ξεχασα ποτε ειναι να πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου.

@Annasissy μου πρεπει να αδιαθετησω για να παω να με ελεγξει οτι ολα ειναι οκ.πολυ ωραια τα λογια σου μακαρι η νεα χρονια να ειναι καλυτερη κ να πανε ολα καλα.

@stephanie. Στεφανη μου μην απογοητευεσαι η επιστημη εχει προχωρησει παρα πολυ σιγουρα υπαρχει λυση. θα το δεις ολα θα πανε καλα χρειαζεται πιστη κ επιμονη να μην τα βαζουμε κατω κ ολα θα συμβουν στο καταλληλο χρονο. Φιλακια χχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Κοριτσακια μου εχουμε πολυ καιρο να τα πουμε...τι κανετε?καλη χρονια(ουτε αυτο δεν ειπαμε τοσο καιρο που εχω να μπω)! πολλες εξετασεις κοριτσια μου και χαθηκαμε..να σας πω λοιπον και περιμενω τα δικα σας νεα..σαλπιγγογραφια καθαρη..σπερμοδιαγραμμα χαλια,μικρη κινητικοτητα και φυσιολογικη μορφολογια 1%..ο ανδρολογος ειδε κιρσοκηλη και η καλλιεργεια σπερματος εδειξε ουρεοπλασμα(επηρρεαζουν και τα δυο,προς το παρον παιρνουμε αντιβιωση για το μικροβιο)...σταματησα και την κλομιφαινη εννοειται..και ειχα την φαεινη ιδεα να παω σημερα στην γυναικολογο να δω αν κανω ωαρια απο μονη μου,χωρις χαπια.....μονο οι κυστες κολυμπουσαν στις ωοθηκες(μου ειπε να παω και την Δευτερα και να μην απογοητευομαι)αστειο:cry:!!κατι μου ειπε και για γκλουκοφαζ,γιατι καλο ειναι να μην παρω κλομιφαινη για 2 χρονια..α,και profertil να παρουμε και οι δυο...χρημααααα να ρεεεειιιιιιιι!!αυτα!!για πειτε μου κ εσεις!!σας εχασα!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...