Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΙΛΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

Τα εχω αγορασει κ εγω αυτα τα κοχυλια κ τη κρεμα που λες weleda! Εχω προνοησει πριν αρχισουν οι πληγες...

Σημερα πηγα στο γιατρο κ ολα καλα.. λογικα προς τελος μηνα γενναω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχχχ ανδρομαχη μου να σου ζησει ο μπεμπουλης σου!!! Διαβαζω αυτα που γραφεις και με συγκινείς συνεχως..!!

Να συνεχισεις να μας γραφεις για την τοσο ομορφη και πολυτιμη εμπειρια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Εγώ για να είμαι ειλικρινής στην πρώτη εγκυμοσύνη στους τρεις πρώτους μήνες είχα πάρει δέκα κιλά δηλ από 59 πήγα 69-70 όποτε εμφάνισα αμέσως ζάχαρο κ το αποτέλεσμα ήταν να με βάλουν σε διατροφή αυστηρή κ μέχρι να γεννήσω δεν είχα πάρει άλλο γραμμάριο.θελει προσοχή όχι γλυκά κ όχι πολλές ποσότητες φαγητού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες:) να σας ζησουν τα μωρακια σας οσες κοπελες γεννησατε!καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης  στα υπολοιπα κοριτσια!Ειμαι 24 εβδομαδων  και εχω παρει 5 κιλα.Νομιζω καλα παω αν σκεφτειτε οτι ντερλικωνω του κοσμου τα παγωτα και σοκολατες!Βεβαια ολα μου τα γευματα ειναι μικρα και συχνα ετσι κι αλλιως , χωρις να το κανω επιτηδες και ισως αυτο βοηθαει στον καλο μεταβολισμο.Συν οτι συνεχιζω τη δουλεια η οποια εχει τρεξιμο και δυστυχως ορθοστασια. Πητ εχω 8 Αυγουστου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/11/2015 at 1:10 ΜΜ, ο/η livel είπε:

Καλησπερα σας... ειμαι στη τελευταια εβδομαδα του 4 μηνα κ εχω παρει ηδη πολλα κιλα .. δλδ ξεκινησα με 58 κ τωρα ειμαι 65!!!!!!.... πως σας φαινεται αυτο? Εσεις ποσα κιλα εχετε παρει?

Αχ livel καλησπερα, μια πονεμενη ιστορία τα κιλά!

Σ αυτη την εγκυμοσυνη μου μπαινουν κατευθειαν ρε κοριτσια. Ειμαι στη 19η βδομαδα με 5.5 κιλά συν αφου αναρωτιέμαι που θα φτασω.. Και δε ξερω η κοιλιά σου αλλα η δικια μου φαινεται ολοστρογγυλη (σημ. Δεν ειχα καθολου κοιλια πριν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...