Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυμοσυνη απο τα προσπερματικα υγρα???γινεται????


dreamgirl

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια είμαι μαμά ενός αγοριού 4 ετών και θέλω να ρωτήσω τον αν με τα προσπερματικά  υγρά μπορείς να μείνεις έγκυος τον περασμένο μηνά κάναμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου αλλά επειδή εκείνος δεν θέλει δεύτερο παΐδι ακόμα τέλειωνε έξω το έβλεπα και εγώ όχι μέσα γιατί δεν ήθελε  η περίοδος ήταν να μου έρθει 1 Νοέμβριου τον Οκτώβριο μου ήρθε 1 πριν δυο εβδομάδες είχα ζαλάδες και τάση για εμετό αλλά τίποτα άλλο ούτε στήθος πρησμένο έχω πόνους περιόδου πάνε και έρχονται αλλά ακόμα τίποτα την πέμπτη πήγα στο γυναικολόγο μου για ΤΕΣΤ ΠΑΠ μου έκανε ενδοκολπικό υπέρηχο και μου βρήκε υγρό στη σάλπιγγα και στην ωοθήκη και μου είπε ότι  είναι λογω της ωορρηξίας για αυτό πώς να σου έρθει περίοδος και μου είπε ότι να περιμένω μέχρι την δευτέρα και να τον πάρω Τήλε αν είναι να πάρω τεστ εγκυμοσύνης αλλά εγώ έχω πόνους περιόδου αλλά τίποτα τι είναι αυτά τα υγρά που μου είπε είναι δυνατών από τα προσπερματικα να μένεις έγκυος λέτε να είμαι γιατί το θέλω πολύ αλλά δεν έχω συμπτώματα πολλά στο πρώτο είχα πρησμένο στήθος και ούτε πόνους περιόδου τίποτα εδώ έχω τσιμπήματα και πόνος στην μήτρα όχι συνέχεα και πόνους στην μέση  έχει μείνει καμία έγκυος από ΠΡΟΣΠΕΡΜΑΤΙΚΑ ΥΓΡΑ  θέλω τα φωτά σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες δεν ξερω για τα προσπερματικα υγρα αλλα απο οσο ξερω τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσηνης ειναι πανω κατω ιδια!στο ευχομε να εχεις ευχατιστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...