Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια βοήθεια


olgaki 95

Recommended Posts

Κορίτσια "καλησπερα" παρακολουθώ καιρό το forum και είπα να γίνω "μελλος" μπακ και βοηθηθώ!!!! Τη προηγούμενο μηνα είχα "καθυστέρηση" και κάτι πόνους κάτω "δεξια". Πήγα στον γυναικολόγο και "ανακαλήψαμε" μια "κυστη" λόγο ανολοκλήρωτης ωορρηξίας.

Μου είπε στις 6 μέρες καθυστέρηση να κάνω μια vita χορειακή να δούμε αν είμαι έγκυος, τελικά την έκανα και μετά από μια ώρα εμφανίστηκε η "περιοδος" μου!

Αυτό τη μηνα έχω 3-4 μέρες"καθυστέρηση" αλλα όταν ήρθαμε σε επαφή με το μωράκι m "τραβήχτηκε" να βγει κι εγώ έκανα πίσω "ωστε" να γίνει το θαυματάκι..;-) μου είπε ότι πρόλαβε.. εγώ "ομως" έχω "καθυστέρηση"!! Εγκυμοσύνη :-D ή "καθυστέρηση" περιόδου λόγο "κύστης" ??? :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες!! Οι κυστες δεν κανουν παντα καθυστεριση εχω και εγω αλλα εχω σταθερο κυκλο!!περιμενε λιγες ημερες και κανε χωριακηχωριακη μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Se euxarictw polu! !  Adiathetica exw teleiwsei edw kai meeres alla to stithos m einai prismeno kai exw ponous periodou.. kai cmr eixa frixtous ponous stn koilia dn boroucana ccukwthw kai to parakcenoo??  Mu eipe o antras mu oti paei na dei tn bala kai eklaiga xwric logo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα!!!ο άντρας σου σίγουρα θέλει το μωράκι ?αν ναι γιατί δεν γίνεται μια ολοκληρωμένη πράξη για να έχεις σίγουρα αποτελέσματα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeroudia koritciaa! Nai ennoeite oti to thelei alla fovate to meta to pwc tha eim an talaipwrithw!! Fantacteite oti 1 apriliou tu eixa pei oti eim kai otan tu eipa oti knw plaka mu leei thaIithela polu na knm mwrakii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na cac knw mia erwtich!? To ctithoc mu exei megalwcei acunithicta kai ein pricmenh kai gurw apo tc thilec exw kti can cpurakia exw polu ligouc ponokefalouc kai h mech m me enoxlei me to paramikro dld an ckoupicw ligo me enoxlei kai wrec wrec me ponaei kai h plath mu! 

???? 

Cugnwmh an ginomai kouractikh allato thelw paara polu!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ctc 25:O...

Alla de borw na perimenw mexri totee gt tha frikarww!!!! Exw kneii ena test tn parackevh alla ekana vlakeia epidei to ekana to apogevma kai ipia nero mono kai mono gia na to knw alla htan teleiwc area ta oura m cketo nero :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο μπαίνεις στις γονιμες σου βρε κορίτσι! Δεν γίνεται να συλλάβεις εκτός των γονιμων σου ημερών!! Εκτός και αν δεν αδιαθετησες τον προηγούμενο!μπορεί να είναι σημάδια ότι θα έχεις ωορρηξια σε 2 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

qKoritciaaaa eixa protachhh!! To antraki mu mu eipe oti thelei ena dwro gia ta xrictougenna  kai tn rwtica ti kai mu eipe na tu knw dwro miq karta kai na tu pw oti eim egkuoc! !! Thelei na kcekinhcoumeee.. ax polu xarikaa koritcia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...