Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια λιγη βοηθεια σχετικα με την αποφραξη σαλπιγγων


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια.λοιπον πηγα στον γιατρο και μου ειπε αν δεν μεινω εγκυος και αυτο το μηνα θα παω να μου δουν τις σαλπιγγες αν ειναι ανοιχτες αν ομως οχι μου ειπε θα μου τις ξεβουλωσουν με ενα υγρο.το εχει κανει καμοια σας αυτο?????γιατι εχω ανχωθει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.λοιπον πηγα στον γιατρο και μου ειπε αν δεν μεινω εγκυος και αυτο το μηνα θα παω να μου δουν τις σαλπιγγες αν ειναι ανοιχτες αν ομως οχι μου ειπε θα μου τις ξεβουλωσουν με ενα υγρο.το εχει κανει καμοια σας αυτο?????γιατι εχω ανχωθει πολυ

ποσο καιρο προσπαθεις ?εχεις κανει καθολου σαλπιγγογραφια?δεν το ηξερα πως ξεβουλωνουν εμενα ηταν κλειστη και την αφερεσα!!!οχι και τοσο καλο τεληκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @love30 προσπαθω απο τον Απρίλιο. Ο γιατρος μου ειπε μετα την επόμενη περίοδο μου θα με στειλει για σαλπιγγογραφια και αν ειναι βουλωμένες θα μου βάλουν ένα υγρό και θα ανοίξουν, τι να σου πω δεν ξερω. Δεν μενω Ελλαδα φυσικά, ίσως να υπάρχει άλλη τακτική εδώ. Αλλά είμαι 27 και τιποτα ρε γαμωτο και εχω απογοητευτει πολύ.

Επεξεργάστηκε από admin
Μετατροπή Greeklish σε ελληνικά - παρακαλώ γράφετε στα ελληνικά!;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @love30 προσπαθω απο τον Απρίλιο. Ο γιατρος μου ειπε μετα την επόμενη περίοδο μου θα με στειλει για σαλπιγγογραφια και αν ειναι βουλωμένες θα μου βάλουν ένα υγρό και θα ανοίξουν, τι να σου πω δεν ξερω. Δεν μενω Ελλαδα φυσικά, ίσως να υπάρχει άλλη τακτική εδώ. Αλλά είμαι 27 και τιποτα ρε γαμωτο και εχω απογοητευτει πολύ.

Σου ευχομαι να τα καταφερεις γρυγορα εγω ειμαι 30 και προσπαθω τουλαχιστον 10χρονια!!!!!!!!! Η μια η σαλπιγγα εμενα ηταν εντελως βουλομενη και προσπαθησε ο γιατρος με λιγο παραπανω πιεση με το υγρο αλλα τιποτα ολα οκ μεχρι εδω !!!!πηγα σε ενα γυναικολογο και μου ειπε πως ειναι υδροσαλπιγγα και πρεπει να βγει την βγαζω ξανακανω σαλπιγγογραφια και μου λεει ο γιατροις γιατι την εβγαλες???αφου δεν ηταν υδροσαλπιγγα!!!!!!!!!!!! Και τωρα κανω γονιμες απο την μερια που δεν εχω σαλπιγγασαλπιγγα τις ποιο πολες φορες !!!κανονικα επρεπε να βγαλω και την οωθηκη!!!!!!!!!ουφ σε κουρασα συγνωμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi vre ti les den me kourases katholou mou aresei poly ayto to foroum kai mou areaei na akouw gnwmes apopseis kai genika empeiries.emena den mou eipe kati gia aferesi akomi.makari na min xriastei.fovame poly i alitheia einai alla thelw poly ena mwro .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi vre ti les den me kourases katholou mou aresei poly ayto to foroum kai mou areaei na akouw gnwmes apopseis kai genika empeiries.emena den mou eipe kati gia aferesi akomi.makari na min xriastei.fovame poly i alitheia einai alla thelw poly ena mwro .

exeis kanei kapoia prospa8ia?egw exw kanei 3 fores eksoswmatikh kai xwris salpiggografia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi akomi den thelw na skeftw gia eksoswmatiki thelw na vrw prwta to giati vasika giati den borw kai meta tha doume alla exw pesei poly psyxologika i aliteia einai.oles mou oi files ekanan mwra kai agoria.tis zilevw alla me ti  kali ennoia panta alla tha ithela kai egw re gamwto.re sy mia fili mou ekane 5 fores eksoswmatiki giati tis elegan oti den borei kai telika ekane 2 paidakia fysiologika axaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi akomi den thelw na skeftw gia eksoswmatiki thelw na vrw prwta to giati vasika giati den borw kai meta tha doume alla exw pesei poly psyxologika i aliteia einai.oles mou oi files ekanan mwra kai agoria.tis zilevw alla me ti  kali ennoia panta alla tha ithela kai egw re gamwto.re sy mia fili mou ekane 5 fores eksoswmatiki giati tis elegan oti den borei kai telika ekane 2 paidakia fysiologika axaxa

ετσι γινετε παντα οταν προσπαθεις μετα μενεις μονη σου φυσιολογικα!!!!!δεν ξερω μπωρει να ειναι και το ανχος που επαναπαυεσε σε μια εξωσωματικη και λες οκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pote den ksereis.na egw exw anxos twra giati eixa gonimes aytes tis meres ekana ta testakia ola ok sexaki episis twra ante na doume an tha erthei i katarameni.vevea to stithos mou kodevei na ekragei twra paizei na einai kai epidi eimoun stis gonimes e???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπωρει να ειναι και απο τις γονιμες ναι! Μην το σκεφτεσε να εισαι χαλαρη και ευχομε να μην ερθει η αχωνευτηηηηηηηη!!!!!!!?και να ειναι ο μηνας σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...