Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μήπως είμαι έγκυος?


Recommended Posts

Επίσης εμένα είναι τώρα έτσι 1 μήνα το εντερο! κάνει κρου κρου κλπ....Η γυναικολόγος μου πάντως μου είχε πει όταν είχα παει ότι δεν έχω κανένα απολύτως γυναικολογικό θέμα! αααα επίσης να προσθέσω ότι αθλουμαι τρέχω κλπ...Αυτό δεν θα είχε οδηγήσει σε αποβολή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα υπαρχουν εγκυμοσυνες με περιοδο αλλα παρα πολυ σπανια και η αθληση δςν σημαινει απαραιτητα αποβολη!! Κοριτσι μου γλυκο αν ειχες μωρο 4 μηνων μεσα σου θα το ενιωθες να σε κλωτσαει οποτε πραγματικα μην το σκεφτεσαι αλλο!!! Δεν ξερω τι αλλο να σου πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα υπαρχουν εγκυμοσυνες με περιοδο αλλα παρα πολυ σπανια και η αθληση δςν σημαινει απαραιτητα αποβολη!! Κοριτσι μου γλυκο αν ειχες μωρο 4 μηνων μεσα σου θα το ενιωθες να σε κλωτσαει οποτε πραγματικα μην το σκεφτεσαι αλλο!!! Δεν ξερω τι αλλο να σου πω!!!

νιώθω κάτι σαν κκράμπες οχι ακριβώς όμως πρέπει να κάνει σπασμούς το εντερο! αλλά δεν ξέρω....νιώθω την κοιλια μου βαριά και σκληρή....θα είχα περίοδο στον τρίτο μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν στον 4ο μήνα μπορεί κάποιος να ρουφήξει την κοιλια του! και γενικά στην εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το ξερω γιατι δεν ημουν ποτε εγκυος. Αλλα αφου θα πας στο γυναικολογο σου ρωτα αυτες τις ρωτησεις δηθεν για μια φιλη σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το ξερω γιατι δεν ημουν ποτε εγκυος. Αλλα αφου θα πας στο γυναικολογο σου ρωτα αυτες τις ρωτησεις δηθεν για μια φιλη σου!

 

πφφφφ! το θέμα είναι ότι δεν έχω οολοκληρώσει κιόλας! φοβάμαι πολύ! αλλά τι στο καλό 2 υπέρηχους εχω κάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για αυτο ηρεμησε και ολα καλα ειναι!!

 

τΙ να πω μακάρι! και το πρησμένο στηθος λέτε να είναι ορμονική διαταραχή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει ναι αλλα σε μενα και σε ολες τις κοπελες που ξερω οτι προσπαθουν ειναι φυσιολογικο...συμβαινει,γιατι το σωμα πρεπει καθε μηνα να ειναι ετοιμο,για ενδεχομενο εγκυμοσυνης, αφου κανεις δεν ξερει ποτε θα ερθει αυτη...ωστοσο αφου σου εχει εμφανιστει ο πονος πες το,στο γυναικολογο και αν κρινει θα σου γραψει ορμονολογικες εξετασεις για να ξερεις τι σου γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει ναι αλλα σε μενα και σε ολες τις κοπελες που ξερω οτι προσπαθουν ειναι φυσιολογικο...συμβαινει,γιατι το σωμα πρεπει καθε μηνα να ειναι ετοιμο,για ενδεχομενο εγκυμοσυνης, αφου κανεις δεν ξερει ποτε θα ερθει αυτη...ωστοσο αφου σου εχει εμφανιστει ο πονος πες το,στο γυναικολογο και αν κρινει θα σου γραψει ορμονολογικες εξετασεις για να ξερεις τι σου γινεται

πήγα στη γυναικολόγο μου μόλις είχε πρωτοεμφανιστει καιτο ψηλαφησε και μου είπε ότι είναι οορμονολογικη διαταραχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οποτε αφου δεν σου εγραψε εξετασεις η φαρμακα μην ανησυχεις...ολα κανουν τον κυκλο τους...

 

πφφφφ τι να πω δεν ξέρω! πω τη φορά μου συμβαίνει αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...