Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη


Γεωργια2003

Recommended Posts

13η μέρα και φαρμακερή.Δεν άντεξα και έκανα σήμερα το τέσττο οποίο βγήκε δυστυχώς αρνητικό.

Στεναχωρηθήκαμε τόοοοοσο με τον αντρούλη μου αλλά αποφασίσαμε να ανασυγκρωτηθούμε και να προχωρήσουμε.

Εξάλλου η πρώτη προσπάθεια θέλει τύχη.....

Καλή επιτυχία σε ολές κορίτσια και ειδικά σε σένα Γεωργία2003 που περιμένεις την Δευτέρα.Σου εύχομαι ολόψυχα μια +++++++++++++ απάντηση........

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω kourkoumpini.μην στεναχωριεστε και ξαναπροσπαθηστε.οταν θελετε κατι πολυ πρεπει να προσπαθουμε.βεβαια δεν ξερω εγω πως θα ειμαι την δευτερα αλλα θα σου πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,τι κάνετε κορίτσια?

Γεωργία που είσαι κοριτσι μου τι έγινε σήμερα?ολά καλά?Πες μου σε παρακαλώ μια τριψήφια χοριακή να σπάσει το χειλάκι μας.

Εγώ σήμερα αδιαθέτησα και δυστυχώς έχω φρικτούς πόνους.

πείτε μου σας παρακαλώ ομορφα νέα να χαρώ για σας τουλάχιστον.

φιλιάααααααα πολλάααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα απο τον γιατρό που είχα πάει να συνταγογραφήσω κάτι φάρμακα και με απογοητεύσαν τα κορίτσια εκεί, οτι δηλαδή αφου δεν έχω συμπτώματα δεν είμαι εγκυούλα.Μόνο η μαία που είναι εκεί μου είπε να κάνω υπομονή και να μην κάνω την χοριακή το Σάββατο αλλά την Δευτέρα.Γεωργία2003 μάζί λοιπόν......Άντε εύχομαι το καλύτερο.

Να σας ενημερώσω κορίτσια οτι εδώ και 10 μέρες δεν συνταγογραφήται η χοριακή....οπότε το 20αρικο χαλαρά απο δω και πέρα.Δεν δικαιολογήται απο κανένα ταμείο.:cry::cry::cry:

Εγώ έχω παραπεμπτικό για χοριακή την Τετάρτη θα κάνω με ασφάλεια ΙΚΑ και χωρίς ασφάλεια 6€ με 7€ κοστίζει όχι 20€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσι μου τί αγωνία τραβάς ευχομαι όλα να είναι καλά υπάρχουν πολλες περιπτώσεις που είχαν αίμα ως το τέλος της εγκυμοσύνης αλλά ήταν όλα καλά! Κάνε χοριακή αυριο κ μετά από 2 μέρες ξανά ετσι θα επιβεβαιώσεις αν επηρεαστηκε το μικρούλι σου ως το ραντεβού σου με τον γιατρό

Γεωργία2003 και εγω μαζί σου.Εχει πιαστεί ο ποπός μου σας λέω κορίτσια

Love30 εσύ που είσαι πιο έμπειρη στις τρεις προσπάθειες είχες κάθε φορά τα ίδια συμπτώματα?Είχες κάποια επιτυχημένη τελιόμηνη?

γεια σας κορίτσια.πρωτη προσπάθεια έκανα το 2012 το Νοέμβριο αλλά δεν πετύχαμε ...δεύτερη προσπάθεια Φεβρουάριο 2013 πονούσε ελαφρός η κοιλιά μου τις πρώτες μέρες μετά την εμβριομεταφορα και τίποτα άλλο και τελικά ήμουν έγκυος τώρα έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 2 ετών υγειεστατο. Τριτη προσπάθεια κάναμε εμβριομεταφορα 10.9.2015 και όλα ήταν μια χαρά μέχρι 1.10.2015 έχω αιμορραγία είμαι συναιχεια ξαπλωμένη  και περιμένω ο γιατρός λέει 14.10.2015 θα κάνω echo μέχρι τότε αναμονή σήμερα έκανα τεστ και βγήκε θετικό και δεν ξέρω να χαρώ η όχι.......σε κάθε εξωσωματική διαφορετικά σύμπτωματα.υπομονη σε όλες και πίστη στο θεό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγω εχω Δευτερα ραντεβου με το γιατρο να μου δωσει επαναληπτικες και να μου πει ποτε να αρχισουμε...την πρωτη φορα εκανα το κοντο...και ειχα καλη ανταποκριση....για να δουμε..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα απο τον γιατρό που είχα πάει να συνταγογραφήσω κάτι φάρμακα και με απογοητεύσαν τα κορίτσια εκεί, οτι δηλαδή αφου δεν έχω συμπτώματα δεν είμαι εγκυούλα.Μόνο η μαία που είναι εκεί μου είπε να κάνω υπομονή και να μην κάνω την χοριακή το Σάββατο αλλά την Δευτέρα.Γεωργία2003 μάζί λοιπόν......Άντε εύχομαι το καλύτερο.

Να σας ενημερώσω κορίτσια οτι εδώ και 10 μέρες δεν συνταγογραφήται η χοριακή....οπότε το 20αρικο χαλαρά απο δω και πέρα.Δεν δικαιολογήται απο κανένα ταμείο.:cry::cry::cry:

γεια σου κοπελα μου μπωρει να μην εχεις συμπτωματα δεν θελει ανχος και περιμενε τη χοριακη!!!! Γραφοτανε η χοριακη εγω οταν εκανα πληρωνα δεν το ηξερα!!!! Δεν ειραζει να εχεις καλα αποτελεσματα και ολα θα γινουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!

love30 δεν το πιστεύω αυτό που έκανε ή μάλλον που δεν έκανε ο "γιατρός" σου.Δεν μας φτάνει η ταλαιπωρία και το άχος μας έχουμε και τους άσχετους που κυκλοφορουν αναμεσά μας και παίζουν με τον πόνο μας.Φαίνεσαι δυνατή κοπέλα όμως και εύχομαι οτι καλύτερονα έρθει σύντομα.

Γεωργία2003 πως πάει?πως νιώθεις σήμερα 9η μέρα?'αντε και τις φάγαμε.την Δευτέρα κάνεις χοριακή ή την τετάρτη?τα πονάκια συνεχίζονται?Εγώ στην 11η μέρα συνεχίζω να έχω μόνο σύμπτωμα την έντονη αίσθηση καψίματος χαμηλά στην κοιλιά.Το έχετε ξαναακούσει σαν σύμπτωμα ή η φαντασία μου καλπάζει?

Δεν ξέρω πως να νιώσω, αισιόδοξη ή συγκρατημένη?δεν ξέρω φοβάμαι την ώρα που θα ανοίξω το φάκελο του αποτελέσματος.Θα επιδιώξω να είμαι κάπου που να μπορώ να ουρλιάξω...........τι να πω τα χω ειλικρινα χαμένα.

 

ευχαριστω και εσυ οχι ανχος και ολα θα πανε καλα υπομονη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...