Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννα την 35η εβδομαδα


Recommended Posts

Καλησπερα, καινουρια στην παρεα με υπερβολικο αγχος. Ειμαι ακριβως στην 35η εβδομαδα κυησης εχω κανει ηδη τις ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονακια κ τις τελευταιες μερες παρατηρω μειωμενη κινητικοτητα του μωρου. Αν γενησσω με καισαρικη θα εχει προβλημα το μωρο μου;πιθανο βαρος γυρω στα 2200.γεννησε καποια σε αυτη τη φαση χωρις προβλγματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γεννησα ενα υγιεστατο αγορακι βαρους 2340gr στις 35εβδομάδες& 4 μερες. Μην αγχώνεσαι, ολα θα πανε καλά και σε λιγο καιρο θα κρατας αγκαλιτσα το μωρακι σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...
στις On 19/5/2019 at 5:15 ΜΜ, ο/η joy2 είπε:

Υπομονή και κουράγιο κορίτσι μου! Η Rian ήταν να γεννήσει την προηγούμενη Τρίτη στις 34 εβδομάδες, αλλά είχε δίδυμα, τα οποία ούτως ή άλλως τα παίρνουν 34-36 εβδομάδων! Πες μας και εσύ την εμπειρία σου και κάνε ο, τι είναι καλύτερο για το μωράκι σου! Αν χρειαστεί να μείνεις, ας μείνεις! Θα δυσκολευτείς σίγουρα γιατί νοσοκομείο θα είσαι όχι σπίτι, αλλά είναι για το καλό του μωρού σου! 

Έχεις δίκιο 34+4 εβδομάδων κλείνω μήνα στη κλινική είναι για το καλό όλων i know φάγαμε το γάιδαρο άντε να δούμε πόση είναι η ουρά... Φφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η katia267 είπε:

Έχεις δίκιο 34+4 εβδομάδων κλείνω μήνα στη κλινική είναι για το καλό όλων i know φάγαμε το γάιδαρο άντε να δούμε πόση είναι η ουρά... Φφφφ

Αχχ βρε κορίτσι μου κουράγιο! Η Rian μας γέννησε 34 εβδ και όλα πήγαν μια χαρά και τα μικρά είναι μια χαρά!! Οπότε η υπομονή σου θα ανταμειφθεί! Πως νιώθεις, το μικρούλι πως φαίνεται, κοιμάσαι καθόλου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...