Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχω τρελαθει!!!Βοηθεια!!!


καλλια94

Recommended Posts

Καλησπερα ειμαι 22 ετων!!!:?εχω αδιαθετησει 2 φορες κανονικα...και τον αυγουστο και τωρα τον σεπτεμβριο...ομως εγω παντα στις περιοδους μου ειχα υπερβολικο αιμα σε φαση να πηγαινω καθε 1-2 ωρες για να αλλαξω σερβιετα!!ομως αυτες τις δυο τελευτεες φορες ειχα κανονικη ροη!!!να σημειωσω οτι δεν εχω καθολου σταθερο κυκλο και τωρα αυτους τους δυο μηνες μου ερχεται ακριβως!!λετε να ειμαι εγκυος?γινεται αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ειμαι 22 ετων!!!:?εχω αδιαθετησει 2 φορες κανονικα...και τον αυγουστο και τωρα τον σεπτεμβριο...ομως εγω παντα στις περιοδους μου ειχα υπερβολικο αιμα σε φαση να πηγαινω καθε 1-2 ωρες για να αλλαξω σερβιετα!!ομως αυτες τις δυο τελευτεες φορες ειχα κανονικη ροη!!!να σημειωσω οτι δεν εχω καθολου σταθερο κυκλο και τωρα αυτους τους δυο μηνες μου ερχεται ακριβως!!λετε να ειμαι εγκυος?γινεται αυτο???

Γεια σου!!!Απο οσο ξερω υπαρχει πιθανοτιτα εγκυμοσινης και να εχεις κανονηκα αιμα αλλα δεν ειναι κατι σιγουρο δεν γινεται συχνα ,μπωρει να εφτιαξε ο κυκλος σου ....και οσον αφορα την ροη αυτη αλλαζει και εγω παλια ειχα πολη ενω τωρα οχι και εχω και λιγοτερες μερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα να εισαι εγκυος και περιοδο δεν γινονται και εμενα αλλαζι η περιοδοσ μου να μην σε ανυσιχη

οχι παντα εγω ειπα σπανια αλλα ξερω 2 κοπελες ειχανε κανονηκα περιοδο και ητανε εγκυος και η μια μαλιστα ειχε και σε ολη την εγκυμοσηνη οχι κανονικα αλλα ειχε και ηταν ολα οκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω την γνωμη μου χωρις να θελω να ανχοσω η να ακυρωσω καμια απο εσας κοριτσια ειναι καθαρα απο αυτα που ακουω και ζω στον περιγυρω μου!!!!αλλωστε ειμαστε εδω να ανταλασουμε αποψεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα την επαφη που ειχα με το αγορι μου τελη ιουλιου ηταν χωρις προφυλακτικο αλλα για πολυ λιγο για 5 λεπτα μετα βγηκε!!! αλλα μετα αδιαθετησα κανονικα τον αυγουστο..και τωρα τον σεπτεμβριο αλλα νιωθω την κοιλια μου καπως πρησμενη..εχω μια ξινιλα στο στομα απο χθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα την επαφη που ειχα με το αγορι μου τελη ιουλιου ηταν χωρις προφυλακτικο αλλα για πολυ λιγο για 5 λεπτα μετα βγηκε!!! αλλα μετα αδιαθετησα κανονικα τον αυγουστο..και τωρα τον σεπτεμβριο αλλα νιωθω την κοιλια μου καπως πρησμενη..εχω μια ξινιλα στο στομα απο χθες

Μην ανχονεσε τιποτα δεν θα ειναι θα δεις πως θα σου ξαναερθει και δεν θα ειναι τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εκανα μολις τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε αρνητικο..να αρκεστω σ αυτο?

Μιλησα τηλεφωνικως με την γυναικολογο μου επειδη ειμαι φοιτητρια και σπουδαζω αλλου και μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος να μην ανυσηχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η συσκευασια που πηρα ειχε 2 τεστ μεσα το ενα το εκανα χθες βραδυ αμεσως μετα τις συνομιλιες μας και το αλλο σημερα το πρωι και βγηκαν και τα δυο αρνητικα!!!

Μα ειναι δυνατον να ειμαι εγκυος?μου φαινεται πολυ απιθανο..την επαφη που ειχα με τον φιλο μου τελη ιουλιου ηταν για 5 λεπτα χωρις προφυλακτικο και μετα βγηκε γιατι δεν ειχαμε και σταματησαμε!ολες οι επομενες επαφες ηταν με προφυλακτικο!και παντα τα ελεγχε μετα!!!μετα αδιαθετησα κανονικα τον αυγουστο και το σεπτεβριο επισης!απλα ενας στομαχοπονος που εχω και μια ξινιλα στο στομα μου εβαλαν ιδεες..τι να πω ισως ειναι απο καπου αλλου αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετα θα ειναι.
δεν μπορει να εισαι εγκυος με ολα αυτα που γραφεις.
Και σπερμα δεν ειχες, και περιοδο ειχες 2 φορς απο τοτε, και 2 τεστ βγηκαν αρνητικα.
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα καλημέρα...η δικιά μου οδοντιατρος δε με αναλαμβάνει δυστυχώς από ότι κατάλαβα γιατί στόχος της είναι να πάρει περισσότερα χρήματα..Βρήκα άλλον ο οποίος αναλαμβάνει έγκυες και θα πάω σήμερα το απόγευμα να δούμε τι θα κάνουμε!! Πω πω κορίτσια ναι,πότε ήταν που αγωνιουσαμε τι θα δούμε στο επόμενο ραντεβού και τώρα και ο δικός μου έρωτας δε σταματάει να κλωτσαει όλη μέρα 💚💚👣👣🧿🧿💙💙🧿🧿👣👣💚💚
    • Μάλλον επειδή μέχρι τώρα το "απλό" ζάχαρο είναι μια χαρά, μου το έβαλε στην τελευταία εβδομάδα που πρέπει να γίνει η εξέταση. Τους ρώτησα, ναι. Αλλά δυστυχώς υπήρχε μια δυσάρεστη οικογενειακή εξέλιξη εχθές το βράδυ και σκέφτομαι να γεννήσω στη Λευκάδα. Να είμαι μακριά απο τους δικούς μου για να έχω την ηρεμία μου. Οπότε μόλις ανέβω πάνω θα ψάξω και πάνω για γιατρό! 
    • @nanouko στην πρώτη εγκυμοσύνη που με περίμενε ο γιατρός για γεννά να σπάσουν τα νερά για να πάω Αθήνα μου είπε πως περίμενε  εμένα και αλλεσ δυο κοπέλες και ότι θα είναι διακοπές αλλά θα είναι σε ένα ξενοδοχείο κοντά στην Αθήνα ώστε αν σπάσουν τα νερά θα έρθει Αθήνα για την γεννά.. βέβαια τα νερά δεν έσπασαν και με πήρε τηλ να δει πως ημερα Τρίτη ήταν και μου είπε αν δεν σπάσουν μέχρι το Σάββατο πρέπει να πάω με πρόκληση τοκετού γιατί είχα ξεπεράσει την ημέρα ΠΗΤ που είχα και δεν μπορούσε να με αφήσει άλλο  όποτε μην σε ανήσυχη θα είναι ο γιατρός μπορεί να περιμένει και άλλες κοπέλες με την ΠΗΤ σαν την δίκη σου 😊
    • Καλησπέρα! Με το καλό εύχομαι, όλα να πάνε καλά! Τι ποσοστό σου έδινε για την ηλικία σου ?
    • Μπράβο κορίτσι μου ωραία τα νέα σου με το καλό το μωρακι σου 🥰  Εμένα δεν με ζύγισε ο εμβρυολογος στον γυναικολόγο μετά το Πάσχα ααα 4/6 σε έβαλε καμπύλη πιο αργά εσενα εγω μετά το Πάσχα θα πάω τώρα ποτε ακριβώς δεν ξέρω ακόμα  Εκανες κουβέντα με την μαία για το δημόσιο να βρεις γιατρό ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...