Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λέτε να είμαι έγκυος;


vikoula32

Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια θέλω και εγώ την βοήθεια σας...μετα από μια αποτυχημένη εγκυμοσύνη πριν απο ένα χρόνο είπαμε μα κάνουμε νέα προσπάθεια για μωράκι.Τελευταια περιοδοειχα 13/8 με κύκλο 28 ημερών.Επαφη είχαμε από 19/8 έως 27/8.στις 28/8 είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα και σήμερα αισθάνομαι σφίξιμο σαν κάψιμο στην κοιλιά.λετε να ειμαι έγκυος.περιμενω την ακατανόμαστη 9/9.Σας παρακαλώ απαντήστε μου!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλα γεια σου.. Μαζι περιμενουμε.. Εγω 10.. Κοιτα για να ηταν ροζ απο εμφυτευση καπως δυσκολο, πολυ νωρις ειναι νομιζω.. Μηπως ηταν ωορρηξιας;; Παντως ναι εχεις πολλες πιθανοτητες. Απλα μην ψαχνεις σημαδια, μονο αγχος δημιουργεις. Σου ευχομαι τα καλυτερα.. Και με ενα θετικο τεστακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βικουλα μου........παρε ενα τεστακι self clear αν εισαι εγκυος τοτε θα βγει μια πολυ αχουλα γραμουλα ροζ.....εγω το εκανα και εγω νωρις αλλαβγηκε μια πολυυυυυυ πολυυυυυυυ αχνουλα γραμουλα ροζ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας,θα κάνω λίγες μέρες υπομονη και μετά θα κάνω ένα τεστακι.Απλως το θέλουμε πολύ αυτό το μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια πρωτη φορά δεν έχω πόνους περιόδου παρα μόνο αυτό το σφιξιμο-κάψιμο στην κοιλιά.Σας λέει κάτι αυτό?Να ελπίζω???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια στην παρεα σας αλλα καμενη και πολη μαλιστα απο ολο το θεμα και απο γιατρους εχω κανει τρεις φορες εξωσοματικη αλλα τιποτα μου ζητησανε να κανω τις απαρετητες εξετασεις μετα απο την τριτη φορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(σαλπιγγογραφια)!!!! Εχω απογοητευθει πολη και τωρα ψαχνω γιατρο στο πανεπηστιμιακο στη Λαρισα εσεις τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι σε ολες σας να πανε ολα καλα και εσεις που περιμενε να τελειωσει η αναμονη και να εχετε τα αποτελασματα που επιθυμειτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μια βοήθεια θα τρελαθώ,εχθές το πρωί περίμενα περίοδο και λέω δεν κάνω μια χοριακη να μου φυγει το άγχος?το αποτέλεσμα 38 μονάδες,δεν είναι πολύ χαμηλή?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια εισαι εγκυος!!!!εμενα η πρώτη μου χοριακη ήταν 13,4 χωρίς να εχω καθυστέρηση κ τωρα ειμαι στον 5ο μήνα!!παρε τον γιατρό σου..λογικά θα ζητήσει επανάληψη της εξέτασης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη αύριο αλλά δεν έμεινε ικανοποιημένη η γιατρός μου από το 38,είναι λέει πολύ λίγο.με έχει αγχώσει παρα πολύ.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα σαν γιατρός σίγουρα κατι ξέρει παραπάνω..πάντως στον γιο μου είχα 35 πρώτη χοριακη την μερα που περίμενα κ τωρα στην μπεμπα όπως σου είπα..ξεκίνησα με 13,4 πήγα στο 30 κ έκανα 4 φορές σκέψου εξέταση μεχρι το 470..ευχομαι να σου πανε ολα τέλεια!εχε πίστη...καμία φορά οι γιατροί ειναι πιο σκληροί απο οσο πρεπει για να μην ενθουσιαζόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα που βλέπω ότι έχουμε παρόμοια χοριακη ειμαι κάπως καλύτερα.θα πάω το πρωί και θα ενημερώσω για τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε κοπελα μου!!!Τιποτα δεν ειναι αυτο μην ανησυχείς..στην αρχή κ εγω είχα πόνους κ νόμιζα οτι θα αδιαθέτησω..ακομα κ τωρα κάποιες φορές πονάω ετσι!η γιατρός σου τι είπε για την χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ότι ανεβαίνει κανονικά ,να μην κάνω άλλη και να πάω σε δυο εβδομάδες να με δει .εχεις και εσύ αυτούς τους πόνους?είναι λες και θα έρθει περίοδος τώρα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλα συγχαρητήρια η χοριακγ πράγματι αυξάνεται κανονικά κ ναι ειςαι εγκυος !!! Έτσι θα πονας για αρκετό καιρό ειναι φυσιολογικό . Αρκεί φυσικά πι πονοι μα μην ειναι αφόρητοι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...