Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειμαι Εγκυος;;;


Evelyna

Recommended Posts

Μολις εκανα εγγραφη για να σας πω τον προβληματισμο μου.Ειμαι 26 χρονων,εχω κυκλο 28 ημερων.Με τον αντρα μου το χειμωνα για καποιους μηνες προσπαθουσαμε για παιδακι,αλλα δεν ημασταν τυχεροι.Ετσι σταματησαμε,αλλα συνεχιζουμε να κανουμε σεξ χωρις προφυλαξη.Ενω περιμενω περιοδο σε μια βδομαδα περιπου πριν 2 μερες ειχα κατι σταγονες αιματος...για λιγο..κ την επομενη μερα το πρωι για λιγο παλι καφε υγρα...και πονακια χαμηλα σαν περιοδου.Να μου ρθει νωριτερα δεν νομιζω..παντα ειναι ρολοι..τα υγρα αυτα κρατησαν 2 μερες το πολυ κ μετα τιποτα..μονο τα πονακια..το θεμα μου ειναι οτι κυριακη ταξιδευω για να κανω εκπαιδευση σε μια δουλεια που με πηραν..κ θα λειπω 2 μηνες..κ εχω αγχωθει..ειμαι η οχι??τα πονακια συνεχιζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης μου κανει εντυπωση το να ειμαι εγκυος απο προσπερματικα υγρα,ενω 3 μηνες με καθημερινες ολοκληρωμενες προσπαθιες τζιφος.Αν κ λενε πως το αγχος ευθυνεται για ολα.Παντως αυτα τα υγρα δεν τα χα ξαναδει ποτε..αιμα λιγο εκτος περιοδου βλεπω μονο στην ωορρηξια μου..Didaki ευχαριστω για την απαντηση :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισχυει!!Εκανα μολις..θα παρω τα αποτελεσματα σε κανα 2 ωρο..Για να δουμε.

Απλα μου κανει εντυπωση που ακομη εχω αυτα τα πονακια..τοσες μερες πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα κοριτσια.μολις εκανα κ εγω εγγραφη.ειμαι 23 ετων κ προσπαθουμε με τον αρραβωνιαστικο μου εδω κ 6 μηνες να κανουμε παιδακι.αυτον τον μηνα καναμε καθημερινα ερωτα εκτος δυο μερες.την παρασκευη ειναι να αδιαθετησω.τι λετε

;;υπαρχει περιπτωση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελα μου..ελπιζω να απαντησει καποια πιο εμπειρη..Εγω παντως με τον αρραβωνιαστικο μου τον χειμωνα προσπαθουσαμε για 3 μηνες περιπου αλλα τιποτα....και σε γονιμες κ σε ολα..μετα σταματησαμε..ειπαμε να φτιαξουμε λιγο περισσοτερο τα οικονομικα μας κ βλεπουμε..αλλα απ οσο γνωριζω κ απο εμενα,αλλα κ απο φιλες/γνωστες το αγχος παιζει τρομερα μεγαλο λογο...οποτε να σαι θετικη κ αισιοδοξη..σου ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ στο πρώτο πέρασαν 4 μήνες με πολύ λίγο άγχος και συνελαβα. Στο δεύτερο είχα πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ άγχος και πέρασαν 18 μήνες μέχρι να συλλάβω. Είχα τελευταία περίοδο 16/5/15 και αρχές Ιουνίου είδα διάφανα υγρά με λίγο ροζ αλλά δεν έδωσα σημασία και το άφησα έτσι στο φλου δεν μέτραγα ούτε μέρες ούτε τίποτα και μετά από 7 μέρες καθυστέρησης έκανα τεστ και βγήκε θετικό . γι αυτό κορίτσια μην έχετε καθόλου άγχος το άγχος είναι ένα ισχυρό αντισυλληπτικο μην το σκέφτεστε καθόλου θα έρθει από μόνο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας.περιμενω εν αγωνιος την παρασκευηη.μακαρι ολα να πανε καλα κ ευχομαι κ σε σας τα καλυτεραα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evelyna ευχαριαστω πολυ.θα σας ενημερωσω αν κ απ οτι ειδα εχθες αρχισαν πονοι στη κοιλια κ πρηξιμο στο στηθος.μακαρι αυτη τη φορα να ειναι για καλο κ οχι σημαδια για την άφιξη της ακατανομαστης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evelyna μου ευτυχως ακομη δεν ηρθε.αν δεν ερθει μεχρι την τεταρτη θα κανω ενα τεστ.ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σου μου δινεις πολυ δυναμη!να εισαι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εχω αστατο κυκλο οι τελευταιοι κυκλοι περιοδου μου ηταν 13/06 03/07 27/07 καναμε ελευθερα και πιστευω οτυι επιασα και γονιμες ημερες τωρα ειμαι στην 20 μερα πως θα καταλαβω ποτε εχω καθυστερηση νιωθω πονο στην κοιλια μου αλλα οχι σαν αυτα της περιοδου γιατι δεν ποναω καθολου στην περιοδο μονο πριζομαι εχω βγαλει τα σπυρακια στις θηλες εχω δεκατα και πολλα πολλα υγρα (συγνωμη) υπαρχει περιπτωση να ειναι εγκυμοσυνη?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμενα!!!ειμαι καινουργια κ ειπα να πω κ εγω τισ ανησυχιες μου.το ιανουαριο εκανα εγχειρηση ενδομητριωσης.μετα ακουλουθησαθεραπεια 6 μηνων με ενεσεις,τον αυγουστο 9 του μηνα μου ηρθε πρωτη φορα περιοδος.πηγα στον γιατρο την 10η μερα του κυκλου μου κ μου ειπε πως ολα ειναι ετοιμα.μου ειπε να εχω επαφεσ εκεινες τισ ημερεσ γιατι ημουν ετοιμη για ωορρηξια κ σε 15 μερεσ να κανω χοριακη.αλλα εχω αγχοθει.το σκεφτομαι συνεχεια κ διαβαζω που λενε πολλες οτι ειχαν σημαδια κ εγω τπτ.υπαρχει περιπτωση να εχω μεινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...