Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίοδος Και Αυξημένη Θερμοκρασία!


Maraki1993

Recommended Posts

Γιατι δεν πας και στον γυναικολογο σου να σου πει.? Εμενα με έστειλε σε ειδικό ενδοκρινολογο που συνεργάζεται και με το μαιευτήριο που θα παω να γενισω οταν θα ερθει με το καλό το παιδί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα σήμερα στην ενδοκρινολόγο και μου είπε ότι δεν είναι κάτι το ανησυχητικό μιας και το LH ήταν σε φυσιολογικά επίπεδα. Ίσως λέει να ήταν ένα τυχαίο γεγονός και όποτε θελήσω να πάω να την επαναλάβω για να βεβαιωθώ ότι δεν τρέχει τίποτα! Το άσχημο νέο είναι ότι η TSH είναι μεγαλύτερη από 2, που σημαίνει ότι σίγουρα κάποια στιγμή στην ζωή μου θα παρουσιάσω υποθυρεοειδισμό, δεδομένου ότι συγκριτικά με περσινές εξετάσεις έχει αυξηθεί και έχω και πιθανότητες κληρονομικότητας. (ότι είχα προδιάθεση για υποθυρεοειδισμό, το ήξερα από πέρυσι...:/ ) Αυτάααα μου είπε και την TSH να την παρακολουθήσω κάποια στιγμή για να δω αν αυξάνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ειναι 3,500 λίγο πιο πανό απο 2000 και με έχει βάλει σε φαρμακευτική αγωγή και παρακολουθούμε αν πέσει πολι σταματάω τα φάρμακα. Όλα καλα θα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτησω κατι αυτές τις εξετασεις ποτε τις κανετε ? θελω να πω Αν στις γενικές εξετασεις ο θυριειδηα ειναι οκ τις κάνουνε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...