Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζήτηση Γυναικολόγου


chrys_s

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες!

 

Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με την εύρεση γυναικολόγου. Μένω ήδη κάποια χρόνια στην Αθήνα, αλλά μέχρι τώρα πήγαινα στη γυναικολόγο μου στην επαρχία. Επειδή λοιπόν στο προσεχές μέλλον θα ήθελα να αρχίσω τις προσπάθειες για εγκυμοσύνη, θα ήθελα να βρω εκ των προτέρων κάποιον γιατρό που να με καλύπτει. Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να είναι πολύ υπέρ του φυσιολογικού τοκετού και όχι όπως πολλοί που έχω ακούσει που σε στέλνουν για καισαρική για πλάκα. Αν γνωρίζετε κάτι και για τον κ. Μπαγιώκο θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα. Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν έχω πάει και ούτε έχω ακούσει κάτι γι' αυτόν. Γενικά θα με ενδιέφερε κάποιος γιατρός που να συνεργάζεται ίσως με το Ρέα, αλλά δεν είναι και προαπαιτούμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλησπερα κοριτσια εγω πήγα στον μπαγιωκο Πιο ήρεμο άνθρωπο δεν εχω ξαναδεί δεν καταλαβα τιποτα τα ειπε ολα οπως πρέπει είναι καταπληκτικός εγω σε αυτόν θα πηγαίνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

καλησπέρα! Ξέρει καμιά καλό γυναικολόγο στο Αγρίνιο?μετακόμισα πρόσφατα εδώ και δεν γνωρίζω κάποιον...προσπαθώ για παιδάκι 4 μήνες κι επειδή έχω πατήσει τα 37 σκέφτομαι μήπως πρέπει να κάνω κάποιες εξετάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Γεια σας κι απο εμένα κοριτσια...γνωρίζει καμια κατι για τον Σάββα Ευκαρπίδη απο Αθήνα? Είναι στο ΙΑΣΩ. Πήγα μια φορα. Καλόςμου φάνηκε αλλά δεν τα πολυκαταφέρνω με την πρώτη εντύπωση. Είμαι 25 χρονών και προσπαθώ να μείνω έγκυος εδω και 1 χρονο αλλά τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Kalimera koritcia kai kalh evdomada!!  Egw exw gunaikologo pu borw na cac cucticw anepufulaxta! Pelopidas Koutroumanhs ct alekcandra kataplhktikoc giatroc uperoxoc anthrwpoc fantactikocctn douleia tu!!Oco gia kaicarikh de tpto knei tha ce knei na gennichc ficiologika an vevaia ki ecto theleic! O anthrwpooc ein kurioc! Tha cac pw kti pu ezeica h kcaderfh m emeine egkuoc kai eixe ena aparadekto """""gunaikologo"""""" o theoc na tn knei mexri pente mhnwn tc elege ola kla ola kla ena vradu eide aima pige ct alekcandra me cpacouc! To apotelecma??? To mwro htan ekcomhtrio kai nekro toulaxicton duo mhnec.. akouce o giatroc tn periptwch kai pige kai tn vreike tn anelave an kai htan polu duckolo gt kontepce na pathei cipcaimia gt tc capice tn calpigga to mwro!!!! To cuberacma ein oti tn voithice pu auth tn ctigmh exei duo koritcakia me tn procpatheia kai tn dikia tu voitheia!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2 Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου, πιστεύω θα πήγε πολύ καλά!!!! @cat12 μου, κι εγώ είμαι σας τη Λίλη, δεν κάνω τεστ γιατί με αναστατώνουν πάρα πολύ. Κάνε αυτό που νιώθεις, αλλά η Δευτέρα είναι η μέρα για να δώσεις βαρύτητα! Εύχομαι θετισό τεστάκι, άντε να κάνεις την αρχή!!!😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🦋🦋 Εγώ είμαι +3 (σχεδόν 25 εβδομάδων 💚)  ωστόσο επειδή έχω ξεκινήσει με αρκετά κιλακια προσέχω όσο μπορώ όχι υπερβολές αλλά μια κάποια προσοχή την δίνω...
    • Να ξέρεις έκανα google translate to " restriction fetal growth"!!!!! Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό μου, απλά επειδή τον είχα πάρει πριν τις αιματολογικές γι αυτό το θέμα μου είχε πει ότι αν δεν αλλάξει κάτι μετά θα πάρω ασπιρίνη.  Αυτό το  restriction fetal growth...εμένα δεν μου το γράφει!!!!!
    • Αντωνία μου μπράβο σας!!!! Τα πήγατε πολύ καλά κορίτσι μου!!!! Περιμένουμε με αγωνία να πας πεις τις βλαστοκύστες!!! ❤️💪
    • Cat μου εγώ δεν τα πάω καλά με τα τεστ με τη γραμμούλα... Αν μπεις σε αυτή τη διαδικασία, μήπως να έπαιρνες αυτά τα ηλεκτρονικά που είναι early response? Εγώ θα σου έλεγα να το πάρεις ως θετικό μήνυμα ότι είδες κάτι και να κρατήσεις την ελπίδα μέχρι τη 14η μέρα, που θα κάνεις τη χοριακή σου. Είναι πολύ ψυχοφθόρο κοριτσάκι μου να κάνεις τα τεστ μόνη σου, από προσωπική εμπειρία μιλάω, με ρίχνουν πολύ ψυχολογικά. Κράτα το θετικό σημάδι που είδες και με πίστη και αισιοδοξία τη Δευτέρα θα χαιρόμαστε μαζί σου ένα επίσημο θετικό αποτέλεσμα!!!!🌈✌️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...