Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ευχαριστω Την Αγια Ειρηνη Την Χρυσοβαλαντου....


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα ειμαι καινουργια στο foroum αλλα μου κρατουσατε παρεα ηδη απο την πρωτη μου εγκυμοσυνη...που δυστυχως κατεληξε σε παλινδρομη κυηση.....τωρα ομως με πολυ πιστη κ προσευχη η αγια ειρηνη η χρυσοβαλαντου μου χαρισε το μεγαλυτερο δωρο του Θεου!!φορεσα την ζωνη της που πηρα απο το μοναστηρι της απο τις αρχες γεναρη κ σημερα εκανα τεστ......και ναι ειμαι εγκυος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα πρώτα συνχαριτιρια..!! Θελω να ρωτήσω το μοναστηρι που ειναι..?? αν επιτρέπεται..! Και τι ζώνη ειναι απο εκει την αγοράσατε..?

Συγνώμη που ρωτάω κατι τέτοια απλα προσπαθούμε με τον άντρα μου γιυα παιδάκι και ακόμη δεν ήρθε το παιδάκι και εχω ακούσει και απο αλλά άτομα για αυτο..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μοναστηρι ειναι στη λυκοβρυση αττικης αμα μπεις στο ιντερνετ θα βρεις διευθυνση.Επισης το μηλαρακι που τρως καθως κ τη ζωνουλα (ειναι ενα πολυ λεπτο σκοινακι το οποιο το φορας στη κοιλια σου κ ουτε καν φαινεται ουτε σε ενοχλει) τα παιρνεις δωρεαν απο το μοναστηρι!!πραγματικα αξιζει να πας θα νιωσεις απιστευτη ηρεμια κ γαληνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευεσαι θελει πιστη ο Θεος θα στο δωσει την καταλληλη στιγμη!!ευχομαι να ακουσεις γρηγορα καλα νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Lilouko1989 ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑΜΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΥΧΝΑ. ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΧΑΡΗ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΕΞΙ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΕΛΙΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΦΟΡΑΩ.ΕΙΧΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΓΧΗ ΚΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να δεχτείτε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!!! Έχω επισκεφθεί κι εγώ 2 φορές το μοναστήρι και αν επιτέλους τονν άλλο μήνα αρχίσω να παίρνω τα φάρμακα εξωσωματικής, θα βάλω κι εγώ τη ζώνη που μου έδωσαν εκεί... διαβάζω από τα μικρά μου χρόνια το βιβλιαράκι με τα θαύματα της Αγίας... μακάρι να ευλογήσει όλα τα κορίτσια με παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RENAKAR ΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!:)

ΕΓΩ ΦΟΡΕΣΑ ΤΗ ΖΩΝΗ Κ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ Μ ΕΙΠΕ Α ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΦΟΡΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗ ΖΩΝΗ ΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΡΕ?ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ.ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ ΕΓΩ Π ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 20 ΕΒΔ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fine μακάρι!!! Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά... βασικά, ήμουν πολύ αισιόδοξη όταν αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε για παιδάκι, αλλά μπαίνοντας στα διάφορα blog  και διαβάζοντας τόσες πονεμένες ιστορίες, ομολογώ ότι έχει καμφθεί λίγο το ηθικό μου... είμαι και 43, χωρίς να έχω επιδιώξει νωρίτερα να μείνω έγκυος... οπότε δεν έχω ιδέα πώς θα αντιδράσει ο οργανισμός μου, αν έρθει φυσικά αυτή η στιγμή...στενοχωριέμαι για όλα αυτά τα κορίτσια που διψάνε να κρατήσουν στην αγκαλιά τους ένα μωράκι, κι όμως δεν είναι πάντα εύκολο... μέσα από την καρδιά μου εύχομαι σε όλες να πετύουν το στόχο τους και να διαβάζω πολλές πολλές χαρούμενες ιστορίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγω κορίτσια επικοινώνησα με το αγιο ορος και μου εστιλαν την αγια ζωνη.! προσπαθω με τον αντρα μου εδώ και 18 μηνες αλλα τιποτα μεχρι στηγμης.! με το καλο να έρθει σε ολλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...
στις On 3/17/2016 at 0:52 ΠΜ, ο/η Ameli1978 είπε:

Lilouko1989 ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑΜΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΥΧΝΑ. ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΧΑΡΗ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΕΞΙ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ

καλησπερα σας

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω χαρη στην μεγαλοχαρη και στην αγια ειρηνη την χρυσοβαλαντου εχω το μωρακι μου στην κοιλιτσα 

download (14).jpg

download (15).jpg

giphy (1).gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Γεια σας κοριτσια.Οι γονεις μου δεν μπορουσαν να κανουν παιδια και μια μερα ειδε η μαμα στον υπνο της μια εικονα που μετα απο λιγες μερες διαπιστωσε πως ηταν η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντους και πηγαν στο μοναστηρι.εφαγε το μηλο εβαλε τη ζωνη και εκανε ενα γιο που γεννηθηκε τη μερα της χαρης της  και τωρα ειναι 28 χρονων κι εγω 25 και περιμενω κι εγω το μωρακι μου... Να μην απογοητευετε καμια.αν το θελεις πολυ και πιστευεις ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα θα πανε αρκει να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσαι...και οι γονεις μου απο το αγχος αργησαν να μας κανουν.οταν θελουμε κατι πολυ ερχετε.ολα γινονται την καταλληλη στιγμη.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Και εγω το θελω και πιστευω προσεύχομαι και όμως δεν έρχεται και ας εχούμε φάει το μήλο από μοναστήρι.

το ειχα φαει κ εγω κ μετα εμεινα εγκυος,τωρα για να ειμαι ειλικρινης κ προσευχες κ ταμα καναμε αλλα τιποτα .Οποτε δεν ξερω καν αν πιστευω σε μηλα,ζωνες κτλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Konstantina k είπε:

Ολα καλα θα πανε αρκει να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσαι...και οι γονεις μου απο το αγχος αργησαν να μας κανουν.οταν θελουμε κατι πολυ ερχετε.ολα γινονται την καταλληλη στιγμη.:)

Δεν προκειται να χαλαρωσω και να μην αγχώνομαι. Για μενα η αποκτηση παιδιου ειναι αυτοσκοπος. Η ζωη μου χωρις παιδι είναι αδεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Δεν προκειται να χαλαρωσω και να μην αγχώνομαι. Για μενα η αποκτηση παιδιου ειναι αυτοσκοπος. Η ζωη μου χωρις παιδι είναι αδεια.

Eniwsa to pono sta logia sou. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Δεν προκειται να χαλαρωσω και να μην αγχώνομαι. Για μενα η αποκτηση παιδιου ειναι αυτοσκοπος. Η ζωη μου χωρις παιδι είναι αδεια.

Ο γιατρος τι σας ειπε?το εχετε συζητησει?προσπαθειτε καιρο?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Δεν προκειται να χαλαρωσω και να μην αγχώνομαι. Για μενα η αποκτηση παιδιου ειναι αυτοσκοπος. Η ζωη μου χωρις παιδι είναι αδεια.

Το ξέρω Gelie μου... σε καταλαβαίνω.. και θα γίνει..  Θα γίνει σίγουρα.. Και καλά κάνεις και ετοιμάζεσαι για εξωσωματική, θα δεις που θα πιάσει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Konstantina k είπε:

Ο γιατρος τι σας ειπε?το εχετε συζητησει?προσπαθειτε καιρο?

 

18 μηνες προσπαθουμε. Ο γιατρός μας έχει πει ότι δεν ξέρει ποτέ και ΕΑΝ θα τα καταφερουμε κάποια στιγμη φυσιολογικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Eniwsa to pono sta logia sou. 

Ακριβως οπως το ειπες, μόνο πόνο νιωθω τους τελευταίους μήνες. Ελπίζω να μην κρατήσει για πολύ ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...