Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειναι Συμπτωματα Εγκυμοσύνης;;;;


Αγγελικη

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους...!!!! Είμαι καινούρια στο φόρουμ και θέλω την γνώμη σας... Είχαμε με τον άντρα ελευθερη επαφη πριν δυο εβδομάδες.. Εδω και 3-4ημερες αισθανομαι κατι πονακια χαμηλα σαν της περιοδου και πονο στο στηθος..Η περιοδος μου ειναι για 29/1..να σας πω μονο ότι ποτέ δεν εχω συμπτώματα περιοδου μια εβδομαδα πριν, πάντα 1-2ημερες πριν την περιοδο.. Θέλω πολύ να είμαι έγκυος.. Λετε όλα αυτά να είναι συμπτωματα εγκυμοσύνης;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεις να κανεις το καλυτερο τεστ που σου δειχνει αποτελεσμετα 5 μερες μετα την συλληψη self clear ονομαζετε.. Εγω ειχα πονο στο στηθος και πολυ πρηξιμο..πονο στην πλατη και στην μητρα και  πολλες αναγουλες. Αναλγος τον οργανισμο. Σου ευχομαι καλ επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πηρα το τεστ και γραφει οτι καλυτερα ειναι να γίνει πρωινη ωρα... Οπότε αύριο το πρωί θα το κάνω.... Αν επιτρέπεται εσυ το έκανες; ήταν θετικό; σε ευχαριστώ πολύ πολύ....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ακριβως τα ιδια συμπτωματα αλλα εγω σημερα ειχα και ροζ υγρα αρκετα σαν ψευδη περιοδο δεν ξερω τι γινεται...περιμενω αλλα με εχει φαει το ανχος και εμενα....ασεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι γλυκια μου το εκανα και βραδυ κιολας και ηταν θετικο. Πρωτη φορα πηρα αυτο το τεστ.Συνηθως εμπιστευομουν το yes or no.Ειναι πολυ καλο! Σου ευχομαι καλη επιτυχια.Περιμενω νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρ'οτι δεν το έκανα ακομα(θελω να ειμαι μονη μου σπιτι) μεσα μου πιστεύω ότι είμαι...παρόμοιες ενοχλήσεις είχα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη...kleri21 σε κατλαβαινω απολυτα.... Mariα συγχαρητήρια και με το καλό......!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θσ σας πω... Τι θα έλεγες να το κάνω σήμερα ή αύριο;; αυριι θα είναι κανονικά 4ημερες πριν την αναμενόμενη περίοδο... Εσυ τι θα κάνεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4 μερες πριν την περιοδο δειχνει 40℅ δεν χανεις τιποτα ομως να το κανεις μοορει να στοδειξει κατευθειαν αν εγινε πιο νωρις η συλληψη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια! το self clear είναι όντως ένα πολύ καλό τεστ, το οποίο πράγματι μπορεί να δείξει 5 μέρες μετά τη σύλληψη. βεβαια επειδή η σύλληψη δεν είναι άκρως καθορισμένη, τότε για σιγουριά το τεστ μπορεί να γίνει 1-2 μέρες πριν ή ακόμη καλύτερα τη μέρα που περιμένετε περίοδο. με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια... Το εκανα σήμερα το πρωί και βγήκε αρνητικό(clear blue)... Τι να πω;;; δεν πειράζει..οι προσπάθειες συνεχίζονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια κι από μενα..είμαι καινούρια στο forum ου άρεσαν όμως πολύ οι συζητήσεις σας..Εγώ τελευταία περίοδο είχα 09-01-2015 είχαμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου στις γόνιμες μέρες ο κύκλος μου είναι πάντα σταθερός 28-30 μέρες. Αύριο περιμένω να (ΜΗΝ) έρθει η ακατανόμαστη για να πάω να κάνω χοριακή καλώς εχόντων των πραγμάτων αν έχω καθυστέρηση τελικά γιατί έκανα τεστ 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και συγκεκριμένα το IQ πρόωρης ανίχνευσης & βγήκε αρνητικο..Πιστευετε ήταν νωρίς??Έχω ελπίδες??επιπλέον το στήθος μου έχει πρηστεί τόσο που ποτέ δεν μου έχει ξανασυμβεί  bearhug.sml.gif επιπλέον πάντα κοιμόμουν 12 με μια το βράδυ κ πλέον με παίρνει ο ύπνος τις τελευταίες μέρες απ τις 10 & χθες το βράδυ πρώτη φορά ένιωσα κάτι σαν ίλιγγο. Είναι νωρίς για όλα αυτά??   dontknow.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου καταρχας  σου ευχομαι καλη επιτυχια. Κατα δευτερον ειναι λιγο νωρις για τοσα συμπτωματα. Το στηθος σου μπορει να πρηστηκε λογο περιοδου και ο κυκλος σου ειναι σταθερος απ΄'οτι λες οποτε περιμενε λιγο ακομα. Δεν παιζουν τοσο ρολο οι γονιμες μερες. Εγω δεν εμεινα στις γονιμες. Περιμενω νεα σου γρηγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα.... Εγω πάντως πιστεύω οτι ισχύουν τα αποτελέσματα των τεστ προωρης ανιχνευσης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραα κοριτσια..Σημερα μετραω μια μερα καθυστερησης η ακατανομαστη δεν εχει ερθει ακομη κ ευχομαι να μην ερθει ουτε σε εμενα ουτε σε οποια αλλη κοπελα το επιθυμει για τους επομενους εννια μηνες..Συνεχιζω κ εχω κατι πονακι που κ που μεσα στην ημερα χαμηλα..το εχει παθει καμια σας;;θα μπορουσε να ειναι συμπτωμα;;το στηθος μου συνεχιζει να ειναι πρησμενο κ να πονα οπως εδω κ τρεις βδομαδες κ εχει πεταξει εντονες φλεβιτσες αυτες τις motgomery (αν τις λεω σωστα)..απλα αυτα τα πονακια εδω κ τρεις μερες με αγχωνουν για να μην ερθει η ακατανομαστη..συνηθως οταν ερχεται αυτα τα εχω μια μερα πριν..τι να πω..τα φωτα σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα... Λενε πως μπορεί να είναι σύμπτωμα ο πόνος στην μήτρα αλλά καλύτερα θα ήταν να στο επιβεβαιώσει το τεστ.. Αφου εχεισ καθυστέρηση μπορείς να το κάνεις.. Περιμένω νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Ευχομαι απλα καποια στιγμη να ειμαστε ολες εγκυουλες...εγω ΔΕΝ περιμενω να αδιαθετησω στις 15/3... αντε να δουμε...ολες μου οι προσευχες σε ολες τις ανυπομονες μανουλες...που θα παει θα μας κατσει το σπορακι κ θα γινει το θαυμα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Μανούλες και μέλλουσες μανούλες γεια σας!

Είμαι νέα εδώ αλλά και στις προσπάθειες που κάνουμε για παιδάκι...

Έχω σταθερό κύκλο 31-32 ημερών αλλά δυσκολεύομαι να βρω ποια είναι η ημέρα της ωορρηξίας μου...

Αυτό τον μήνα μου ήρθε περίοδος στις 08/03 και στις 19/03 είχα τη λεγόμενη βλέννη και ήρθα σε επαφή. Από την επόμενη μέρα είχα έντονους πόνους σαν αυτούς τις περιόδου που λένε ότι μάλλον είναι της ωορρηξίας καθώς και θερμοκρασία 37... Αυτός είναι και ένας λόγος που δεν μπόρεσα να ξανά ρθω σε επαφή διότι πονάω πολύ...Έχω μπερδευτεί διότι δεν μπορώ να καταλάβω πλέον αν ο πόνος αφορά κάποιο εντερικό θέμα ή τα νεφρά καθώς από την επιθυμία μου να κάνω παιδί τα μεταφράζω όλα ως γυναικολογικό θέμα...Επίσης έχω τρομερή συχνοουρία για τα δεδομένα μου όμως πάλι σκέφτομαι ότι μπορεί να έχει να κάνει με τα νεφρά και γι αυτό μπερδεύομαι..έχω τόση συχνοουρία που προχθές το βράδυ είχε μουδιάσει ο κόλπος μου...

Ξέρω ότι ο χρόνος θα μου δείξει τι τελικά συμβαίνει αλλά θα ήθελα τις γνώμες σας καθώς και τις εμπειρίες σας...

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ. ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 30-32 ΜΕΡΕΣ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ, ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΠΕΣΑΝ 9-10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΣΧΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΥΤΩΝ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΩΟΘΗΚΗ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ. ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ, ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΓΗΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ, ΕΟΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ; ΑΦΟΥ ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΑΛΙ... ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ. ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΡΑΒΑΝΕ ΤΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ. ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ. ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΤΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΛΕΩ ΑΣΕ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ. ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/04. ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ;; ΕΧΕΤΕ ΞΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ; ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ DIDAKI ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ! ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΣ; ΑΝ ΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ, ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΕΣΤ. ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ :-) ΑΠΛΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ! ΠΟΤΕ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ, ΑΥΤΟ ΤΟ SELF CLEAR ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ; ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΥΜΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΑΝΩ ΑΠΛΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήμουν κ δυστυχώς παλλινδρομησε στο τέλος του πρώτου τριμήνου . Μμ θα σου έλεγα να περιμένεις την πρωτη μερα καθυστέρησης η εναλλακτικά αν θες να μάθεις νωρίτερα β χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι πολυ αλλα να μην απογοητευεσαι! Απ οσα ακουω απο φιλες ειναι δυστυχως κι αυτο μεσα στο προγραμμα! Ευχομαι γρηγορα παλι εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οι Kegel ασκήσεις κορίτσι μου είναι για τους μυς του κόλπου! Επιτρέπονται γενικά και βοηθούν στην ενδυνάμωση τους για την ώρα των εξωθήσεων!  Στο ιντερνετ μπορείς να διαβάσεις για αυτές ναι. Μάλλον με γυμνάστρια θα τα κάνω τα μαθήματα αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
    • Με το καλό να έρθει η μπουμπού σου!! Μια χαρά είναι τα 6 κιλά! αχ εγώ 15αυγουστο που γεννάω θα είναι όλοι υπ' ατμον να φύγουν.. τεσπά δε θα το σκέφτομαι, δεν το κανα επίτηδες να γεννάω τότε! Με μαία θα κάνεις τα μαθήματα; Ασκήσεις kegel λες να βρω από ytube? Επίσης ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να τις κάνεις ή είναι κάτι εντελώς απλό και εύκολο; Είμαι λίγο άσχετη επίτου θέματος 😶
    • Αναστασία καλησπέρα! Είμαστε στην ίδια κατάσταση! Εγώ ξεκίνησα με ένσημα από 1η Απριλίου. Μέχρι πέρυσι τέλος Ιουνίου ήμουν αναπληρώτρια, αλλά λόγω της ειδικότητας που είχα κ το ότι ήμουν καθημερινά στο δρόμο και έκανα 180 χιλιόμετρα τη μέρα δεν άξιζε να το συνεχίσω. Όλα τα λεφτά στο δρόμο και στο αυτοκίνητο. Έτσι έψαξα τι δικαιούμαι. Για να μπορέσεις να πάρεις το επίδομα κύησης και λοχείας που βγαίνεις 56 μέρες πριν από την πιθανή ημερομηνία τοκετού κ 63 μέρες μετά πρέπει να έχεις 200 ένσημα τα τελευταία δύο χρόνια. Δηλαδή εγώ που έχω πιθανή 19 Σεπτεμβρίου έπρεπε από τον Ιούλιο του 2022 να έχω συμπληρώσει τα 200 ένσημα, όμως επειδή ήμουν άνεργη κι ενώ τα είχα συμπληρωμένα τα ένσημα δε θα μπορούσα να πάρω το επίδομα αυτό αν δεν ήμουν μισθωτή λόγω ασφαλείας στο ΙΚΑ. Και ξεκίνησα δουλειά για 3 μέρες 4ωρα ώστε να είμαι μισθωτή και να μπορέσω να το πάρω..τώρα πόσα λεφτά θα πάρω δε γνωρίζω. Μετά από αυτό θα γίνει η αίτηση στη ΔΥΠΑ για το επίδομα μητρότητας που έγινε 9μηνο. Στο πρώτο επίδομα κάνεις την αίτηση την 57η μέρα πριν από τον τοκετό ηλεκτρονικά στη σελίδα του ΕΦΚΑ (γι'αυτό και σου έγραψα ότι έπρεπε να έχω τα ένσημα από τον Ιούλιο του 2022).  Όσο για τη β επιπέδου να μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα είναι τέλεια με τη μικρούλα σου!!!💞💞💞
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
    • Συνήθως ξέρουν πότε περίπου θα γεννήσουν οι γυναίκες που παρακολουθούν και προγραματίζουν ανάλογα το πότε και πόσο θα λείψουν. Αλλά συνήθως δε φεύγουν για πάνω απο 3-5 μέρες. Μακάρι να το ζήσουμε κορίτσι μου. Εγώ θα ξεκινήσω μαθήματα στο τελος του 7ου με την ελπίδα να έρθει στην ώρα της η μπουμπού. Για την ώρα κάνω μόνο ασκήσεις Kegel!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...