Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλησπέρα σας ειμαι η Νικη παντρευτήκαμε με τον άντρα μου στης 04/10/2014 μετα απο τον γαμο μας βάλαμε κατευθείαν για ενα παιδάκι (ο άντρας μου έχουν κληρονομιά για δίδυμα δεν θα πω και οχι για δυο παιδάκια) . Εχω ασταθή κύκλο παει σχεδόν κάθε τρεις μήνες εχτές είχα κατι ροζ σαν την πρωτη μερα της περιόδου μου και σημερα τίποτα (εγω οταν εχω ροζ σημενει περίοδος και απο την επόμενη έρχεται κανονικά τώρα ομως οχι) η τελευταία περίοδος μου ήταν 26/10/14 οταν Τέλειοσε η περίοδος μου αρχίσαμε απο την επόμενη μερα για παιδάκι μήπως αυτο το ροζ που έβγαλα ειναι κανένα σημάδι για παιδάκι..??

Σας ευχαριστω και συγνώμη αν εχω ορθογραφικά λάθη ειναι απο το ipad και τα βγάζει όπως θέλει.

Θελουμε παρά πολυ να γίνουμε γονείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είχα ποτε καθυστέρηση ειμουν πάντα κάθε τρεις μήνες. Τώρα τον τελευταίο καιρό μου είχαν έρθει στον Σεπτέμβριο και μετα και τον Οκτώβριο που κανονικά αν υπολογίσω μετα απο τον Σεπτέμβριο έπρεπε να μου έρθει τώρα τον Δεκέμβριο αλά μετα απο την τελευταία που ήρθε τον Οκτώβριο αν υπολογίσω ειναι τώρα τον άλλο μήνα. Δεν εχω είδα τώρα ποτε θα πρέπει να μου έρθουν. Ομως προχτές είχα κατι ροζ όπως και εχθές το πρωί. :/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στης μέρες μας ειναι σπάνιος στην δικιά μου ηλικία να θέλουν την ξέρουν και να κάνουν μια οικογένεια.! Εμείς είμαστε αποφασισμένοι να κανουμε οικογένεια απο την αρχή..!! Και είμαστε στην λογική οτι όσο πιο γρήγορα τόσο πιο ωραίο οτι μαζί με τα παιδια θα μεγαλώνουμε και εμείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζεται αυτο με το ροζ αλλά δεν ειναι συνεχόμενο έρχεται απο προχτές μετα απο δουλειές και πάντα εμφανίζεται κατα της 4 και μετα οταν ξαναπάω τουαλέτα δεν υπαρχει τίποτα... :/ τι να ειναι..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,και εγώ παντρέυτηκα 25-10....απο τον Ιούλιο έχουμε βάλει μπροστά για ένα παιδάκι,αλλά δυστυχώς ακόμα τπτ.Έχω απογοητευτεί πολύ....Σου έυχομαι να πραγματοποιηθεί το όνειρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...