Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζω Gonal Και Menopur


Recommended Posts

Χαρίζω 1 κουτί gonal 9000 και 3 κουτια menopur,έχουν ημερομηνία λήξης τον Απρίλιο του 2015.Μου περίσσεψαν απτην δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής μου που είχε αποτελέσματα και σε λίγες μέρες περιμένω το παιδάκι μου. Μένω Ιωάννινα και θα ήταν μεγάλη η χαρά μου να τα χαρίσω σε όποια τα έχει ανάγκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελα μου, με το καλο να ρθει το μωρακι σου!! Ενδιαφερομαι για τις menopur, περιοχη λαρισα. Εγω δυστυχως ενω ειχα θετικη χοριακη, ανεβηκε ως ενα σημειο κ απο σημερα αρχισε να πεφτει. Πρωτα ο θεος, στον επομενο κυκλο μου θα δοκιμασω ξανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η gonal πρεπει να ειναι σαν την puregon, ε;; Ειχα κανει κ αυτες σε αλλο κυκλο.. Αν δεν υπαρξει ενδιαφερον απο αλλη κοπελα, θα ηθελα και τις gonal. Οπως και να χει, μπραβο που τις χαριζεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κι εγώ έχω ανάγκη από menopur ή gonal!!!μάλλον τις έδωσες αλλά αν γνωρίζετε κάποια κοπέλα αλλη που να τις χαρίζει.. υπάρχει ανάγκη!!Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τα έχω ακόμα τα φάρμακα, αν δεν βρηκατε ευχαρίστως να σας τα στείλω,απλά να ξέρετε οτι η πένα γκοναλ διατηρείται στο ψυγείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Χαρίζω ένα κουτί Gonal 900, Merional 75 I.U (22 κουτάκια) και ένα Cetrotide 0,25 mg. Μενω Θεσσαλονίκη και θα ήταν η χαρά μου να τα χαρίσω σε όποια τα έχει ανάγκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Natalialnt, 

 

Καλησπέρα... Αν δεν έχεις δώσει ήδη τα φάρμακα θα με ενδιέφερε η απόκτηση τους καθώς ετοιμάζομαι για την 6η εξωσωματική μου.... 

 

Στείλε μου μήνυμα σε παρακαλώ ... 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

 

OLy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλι ειναι μια κοπελα ηδη σε προσπαθεια κ χρειαζεται καποιες μοναδες γκοναλ..

Αν τις εχεισ ακομη..στεικε μου πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.μου έμεινε μόνο το γκοναλ( ένα κουτί)...Κατερίνα που μένει η κοπέλα αυτή?γιατι το φαρμακο αυτό χρειαζεται ψυγειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη ,αν υπαρχει ακομα το gonal............α το ηθελα ........προσπαθουμε για παιδακι πολυ πολυ καιρο............αμεση αναγκη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Γειά σας! Είμαι από Ιωάννινα κ χρειάζομαι Menopour! @Lina1982  σου έχει μείνει κανένα Menopour ή σε όποια άλλη της έχει περισσέψει!!! Επείγον!!! Ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρίζω 1 κουτί gonal 9000 και 3 κουτια menopur,έχουν ημερομηνία λήξης τον Απρίλιο του 2015.Μου περίσσεψαν απτην δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής μου που είχε αποτελέσματα και σε λίγες μέρες περιμένω το παιδάκι μου. Μένω Ιωάννινα και θα ήταν μεγάλη η χαρά μου να τα χαρίσω σε όποια τα έχει ανάγκη.

 

 

Είμαι από Ιωάννινα κ χρειάζομαι Menopour! @Lina1982  σου έχει μείνει κανένα Menopour

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

Χαρίζω 1 κουτί gonal 9000 και 3 κουτ6970413944pur,έχουν ημερομηνία λήξης τον Απρίλιο του 2015.Μου περίσσεψαν απτην δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής μου που είχε αποτελέσματα και σε λίγες μέρες περιμένω το παιδάκι μου. Μένω Ιωάννινα και θα ήταν μεγάλη η χαρά μου να τα χαρίσω σε όποια τα έχει ανάγκη.

τα χριαζομαι αν τα εχεις ακομα τηλ 6970413944

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...