Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Απο Λαρισα Θελω Την Βοηθεια Σας!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας με λενε ηλιανα και μενω λαρισα φετος εγραψα την κορουλα μου στο προνηπιο.ολα ξεκινισαν χαλια.....το κοριτσακι μου ηταν τοσο χαρουμενο που τηα πηγαινε στο σχολειο αλλα εκει απο την πρωτη μερα κιολας αρχισαν να μου κανουν παρατιρισεις για την μικρη,οτι ειναι ζωηρη και ανυπακουη οτι εχει προβλημα με την ομιλια της αν και τους εχω πει οτι κανουμε ειδη λογοθεραπειες αν και δεν ειναι καν ακομα 4 χρονων η μικρη μου.δεν ξερω αν μπορω να αναφερω δημοσια για πιο σχολειο συγκεκριμενα λεω....εχω γινει χαλια αφου σκευτομαι να την παω σε αλλο σχολειο.ακομα δεν ξεκινισαμε και οι δασκαλες λενε τετοια πραγματα?και το χειροτερο με στυλακι και υφος?ξεχασα να αναφερω οτι το συγκεκριμενο προνηπιο ειναι δημοσιο!!!!!!αν καποια κοπελα ειναι απο λαρισα ας μοθ στειλει μνμ να της πω για πιο σχολειο λεω μπας και υπαρχουν και αλλες μαμαδες με παρομια προβλιματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...