Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλως Σας Βρηκααα!!


Recommended Posts

καλησπεριζωωω!
Ειμαι καινουρια στην παρεα σας, και νομιζω ειναι ο καταλληλος χωρος για να συστηθω.

Με λενε Μαρια, και ειμαι 23 χρονων, και τα μεσα ιανουαριου μαθαμε οτι ειμαι εγκυος, οποτε περιμενουμε το μωρακι μας τελος σεπτεμβρη!!
 

Πρωτη φορα γονεις και απο οτι καταλαβαινεται εχουμε παρα πολλες αποριες, και πολλους φοβους , που τωρα επικεντρωνονται στην περιοδο της εγκυμοσυνης αλλα οσο πανε και μεγαλωνουν και για το οταν θα ερθει η μπεμπουλα μας!

Ελπιζω να μεδεχτειτε στην παρεα σας.. ευχομαι οτι καλυτερο σε εσας και στις οικογενειες σας.. καλως σας βρηκαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες!!!να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη για το υπόλοιπο κ με το καλό το κοριτσάκι σου!!αν έχεις απορίες εδω είμαστε ολες.βρες κ την ομαδουλα σου να τα λέτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ νικακι, να σαι καλα, να χαιρεσαι κα εσυ τα μωρακια σου, απ οτι μπορω να καταλαβω απο την εικονα που εχεις.. πολλα φιλακιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...