Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

prasini μου τι να πω!αυτο που μπορω να σου πω ειναι να μη σε παιρνει απο κατω!οπως ειδες πολλες κοπελες τα εχουν καταφερει,βεβαια και καποιες αλλες οχι αλλα αυτο συμβαινει και στη φυσιολογικη μητρα!απο οτι καταλαβα αυτο μπορει να διορθωθει η οχι?καλα κανεις και σκεφτεσαι την λαπαροσκοπηση να εισαι σιγουρη!

 

santaloxilo πως γινεται η καλλιεργεια να εινα αρνητικη και ο γιατρος να πιστευει οτι εχεις καποιο μικροβιο?εγω το stabilanol το ειχα παρει σε χαπι οταν ειχα μηκυτες και το δευτερο σε αλοιφη παλι για μηκυτες! δεν ειναι αμαρτια να ταλαπωρησε αν δεν εχεις τιποτα τελικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριτσακι μου προσπαθω να κρατησω ψυχραιμια γενικα. Θεωρω και εγω οτι η υστεροσκοπηση οπως και να χει θα μας ριξει λιγο φως και αν ειναι αυτο με τη μητρα ο γιστρος είπε οτι διορθώνεται. .σανταλ

οξυλο μου δυσκολη μερα σημερα ε? Ηρεμησε για να μπορεσεις να χαλαρωσεις και τον αντρα σου και για να βρειτε την πιο σωστη λυση γισ το θεμα της μεταθεσης. Λογικα ο δικηγορος θα σας διαφωτισει καλυτερα.οσο αφορα αυτα που σου ειπε ο γιατρος ειναι λιγο μπερδεμενα. Οντως καλα θα κανεις να περιμενεις μεχρι την τριτη.     Αχ αυτο το γιατι μας τρωει ολες τελικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo ενα βημα τη φορα ...μεταξυ μας προτιμω να διαπιστωθει υψηλη προλακτινη που ρυθμιζεται παρα ανεξηγητη υπογονιμοτητα...

Παντως η προλακτινη γινεται συγκεκριμενη μερα του κυκλου και ναι επηρεαζει τη συλληψη και γω την ειχα κανει την εξεταση.

Ε ενταξει οι μυκητες δεν ειναι και κατι τρομερο ολες οι γυναικες σε καποια φαση της ζωης τους κολλανε.

Για το συμπληρωμα το ακριβο για γονιμοτητα που λες θα το googlarω δε το ξερω αλλα κυκλοφορουν πολλα σκευασματα βοηθητικα για γονιμοτητα τωρα αν βοηθανε δε ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prasini μου ζορικα τα δικα σου.

Διορθωνεται δηλαδη το σχημα της μητρας;

Αχ αχ 10 χρονια αναμονης...σε θαυμαζω...2 αντεξα κι αυτα ενιωθα στο τελοα οτι το Δαφνι ειναι κοντα.

Για τις πολυκυστικες που λες επειδη ειμαι παθουσα και εχω αποψη θα σου λεγα να δοκιμασεις τη λυγαρια.εγω οπως ξαναπα τωρα τελευταια τη δοκιμασα και φτου φτου 3 μηνες που την παιρνω καθημερινα στις 40 μερες εχω περιοδο.

Επισης αν εχεις επιπλεον του υψους σου κιλα η απωλεια τους βοηθαει στο στρωσιμο του κυκλου.

Φυσικα οχι αγχος οχι νευρα πραγμα αδυνατο...οταν μου τα λεγαν εμενα ελεγα μονο αν βρεθει καποιος να βαλει το χερι του στη φωτια και να μου εγγυηθει πως θα γινω μανα καποια στιγμη μονο τοτε θα σταματουσα να αγχωνομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxylo

τον περασμενο μηνα για πρωτη φορα με επιασε εντονη φαηουρα μετα τη πετιοδο..μου δωσε κ μενα το λομεξιν..το πηρα κ δυο φορες δηλ 6 υποθετα..

Επισης απο τον Αυγουστο ο κυκλος μου δ ηταν σταθερος..τωρα που λανα ορμονικες για την επιτροπη η προλακτινη μου ηταν 29..

Πηρα τη πρωτη βδομαδα μολις τελειωσε η περιοδος απο μισο χαπι δυο φορες κ μετα μεχρι να αδιαθετησω απο ενα τεταρτο του χαπιου δυο φορες τη βδομαδα.Οταν αδιαθετησα η προλακτινη ηταν 5.5..

Οποτε κ τα σταματησα.

Κ αδιαθετησα κ κανονικα.

Τα αλλα που ειπες δ τα ξερω..τι ειναι ακριβως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Άρτεμις δεν έχεις περάσει κ λίγα κ εσύ!!!!άστα όλα πίσω σου κ να απολαμβάνεις κάθεμέρα της ζωής σου!την κατάθληψη την έχω περάσει κ εγώ στην πιό βαριά της μορφή στα 27 μου αλλά με θεραπεία κ ψυχοθεραπεία τα ξεπέρασα όλα τα ψυχολογικά...φυσικά κάπου μέσα μου έχουνε μείνει υπολλείματα αλλά δεν δίνω σημασία κ έχω μάθει να ζω με αυτά!!!!

Matildaki μου με το καλό η υστεροσκόπηση την παρασκευή!εγώ δευτέρα θα κάνω υστεροσκόπηση κ λαπαροσκόπηση μαζί κ είναι η πρώτημου φορά!καλή μας επιτυχία λοιπόν!

Diazaki μου γλυκό να μπαίνεις να μας λες κ τα άσχημα κ τα όμορφα!φυσικά όλα όμορφα θα είναι απο δω κ πέρα!!!!τι είναι η τροφοβλάστη?

Βένια μου τι έγινε με την χοριακή?περιμένουμε τα νέα σου!

Prasini μου κ εσύ υστεροσκόπηση?επιδημία έπεσε?ρε κορίτσια πολύμεγάλη διαφορά στην τιμή υστεροσκόπησης αθήνα με θεσσαλονίκη!εμένα ο εξωσωματικός μου για επεμβατική πέρνει 300-400€, ο παλιός μου γιατρός 400,αυτός που θα μου την κάνει την δευτέρα μαζί με την λαπαροσκόπηση πέρνει μόνο για υστερ/ση 350 κ η πιό ακριβή τιμή που βρήκα σε μεγαλοκαθηγητή της θεσ/νίκης είναι 800€!κ όλα αυτά μαζι με αναισθησιολόγο κ κλινική!τι παίζει με τις διαφορές τιμών?

Koritsakimou ξάπλα κ υπομονή!3 εβδομάδες είναι,θα περάσουνε!

Katerina μου δεν ρώτησα τον γιατρό μου μετά απο πόσες μέρες μπορώ να μπω στην θάλασσα?κ σεξάκι?μετά απο πόσο καιρό!ε,καλοκαίρι είναι!ας το ρίξουμε έξω!!!!!!!

Κ τώρα στο santaloxilo μου!!!!!μην αγχώνεσαιιιιιι!!!!!!προλακτίνη είχα πολύυυυυ ανεβασμένη όταν ήμουν με τον πρώην μου ,πήρα τα χαπάκια αυτά κ έπεσε μετά τον πρώτο μήνα.απο τότε είναι τέλεια!μετά απο2 μήνες είχα μείνει έγκυος.το οτι απέβαλλα ητανε άσχετο με την προλακτίνη.επίσης αδερφή φίλης μου χει τόσο ανεβασμένη προλακτίνη που χρειάζεται κάθε χρόνο να κάνει μαγνητική στο κεφάλι της.τρομακτικά υψηλή όμως.....πέρυσι έγινε μανούλα φυσιολογικά!!!!

Επίσης οι αιμορραγικές κύστες δεν είναι τπτ....θα φύγουν στην επόμενη περίοδο.κ εγώ έχω!

Τα profertil τα έχω εγώ!τα πήρα μέσω ιντερνετ απο εδώ,θεσ/νίκη!εμείς πήραμε θεραπεία 3μήνου κ για μένα μ για τον αντρα μου αλλά θα τα ξεκινήσουμε 3 μήνες πριν την επόμενη εξωσωματική!μας τα συνέστησε ουρολόγος οικογενειακός φίλος κ φαρμακοποιός μητέρα κολλητής μου.θα σε ενημερώσουνε για τις τιμές απο το τηλ γιατί έχουνε πέσει λίγο....εμείς αν θυμάμαι καλά τις πήραμε 300€ τιμή χονδρικής όμως μέσω του φαρμακείου της φίλης μας.η λιανική πάντως δεν έχει διαφορά μεγάλη.στα στέλνουν με κούριερ.κ το τονίζω,πήραμε 300 ευρώ για τους 2 μας για 3 μηνο!

αν θέλεις κάτι πιό οικονομικό υπάρχουν της vitabiotics οι pregnacare conception που απο το ίντερνετ τα πέρνω 12-14€.υπαρχουν κ αντίστοιχες για άντρες.πολύ καλές κ αυτές!!τις έχουμε πάρει κ το σπέρμα είχε βελτίωση!οτι χρειαστείς πές μου!επίσης το μουρουνέλαιο για την γυναίκα είναι πολύ καλό.αιματώνεται η μήτρα κ μειώνει τα συμπτώματα θροβοφιλίας .επίσης αυξάνει την γονιμότητα σύμφωνα με την αιματολόγο μου.τα ξεκίνησα κ αυτά!(σα χάπια φυσικά γτ αλλιώς βρωμάει).

Όσον αφορά την μετάθεση καλά κάνετεκ το ψάχνετε μήπως κ βγάλετε άκρη!τι σας είπε ο δικηγόρος?

Ουφ!έσκασα απ τηνζέστη!πάω για μπανάκι....δυστυχώς όχι στην θάλασσα αλλά στην ωραιότατη εξωτική μου μπανιέρα!

Φιλιάαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy μπανια..εκανα στις 15 μερες νομιζω.θα δω φωτο κ θα σου πω..δ θυμαμαι..

Σεξακι στο μηνα θα πας να σε δει παλι κ μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία στις υστεροσκοπησεις κα στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!!πιστευω για όλες μας έχει ο θεός!!!!! Εγώ Πήγα σε αιματολογο και θα ξεκινήσω με αιματολογικές και θα δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Για την υστεροσκοπηση μου είπαν οτι θα φτάσει maximum τα 1000 ευρω, αν ειναι επεμβατική, ειδάλλως γυρω στα 750.

Santaloxilo μου, κανε λίγη υπομονη μέχρι την Τριτη...

Prasini μου κι εγω εχω καρδιόσχημο μήτρα αλλα δεν ειδα το γιατρο να ανησυχήσει γι'αυτο ιδιαίτερα! Οπως και να'χει, με την υστεροσκοπηση θα έχουμε μια καλύτερη εικόνα πιστεύω.

Capy μου, να πανε ολα καλα τη Δευτερα!

Καλή επιτυχία σε όλες και πολλά φιλιά!

Μην ξεχνάμε πως ειναι καλοκαίρι και πως ναι, υπάρχουν κι αλλα πολλα πραγματα που μπορουμε να κανουμε (τα λέω για να τ'ακουω κι εγω).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mardio mou  - δυστυχως 10 χρονια - οποτε ο παραγοντας τυχη σε εμας ειναι δυσκολος.γιατι αν δεν ηρθε τα χρονια που καναμε ελευθερα και χωρις αγχος θα ερθει τωρα με τοσο αγχος που εχουμε με το θεμα??? ολες μας εχουμε το δικο της γολγοθα τελικα.με τις πολυκυστικες τωρα μου χει δωσει τα glucophage και μια σκονη inofolic. ta glucophage μου εχουν τον κυκλο περιπου απο 30-40 μερες... κατι ειναι και αυτο γιατι παλια μπορει να εκενα και μηνες ολοκληρους να αδιαθετησω.για το αγχος θα συμφωνησω αλλα αν υπαρχει κανα χαπι και για αυτο το θελω.χαχα

για το βαρος εχω συχνες αυξομειωσεις χωρις να αλλαζω κατι στη διατροφη μου.. μια παιρνω μια χανω. τωρα με τοσες ομορνες εχω παρει δυστυχως...

καπυ μου ναι οι διαφορες ειναι τεραστεις. εγω ειμαι σε νησι τωρα οποτε καταλαβαινετε... επεμβατικη υστεροσκοπηση 1800!!!!!! ολα μεσα. - (εν τω μεταξυ μου ειπε ο ιδιος γιατρος οτι αν θελω αλλο νοσοκομειο σε αλλη περιοχη του νησιου στο νησι  - πιο κοντα εκει που μενω - θα ειναι 1000 ευρω παραπανω γιατι το νοσοκομειο χρεωνει περισσοτεροοοοοο) δανειστηκα για να τα βρω ρε κοριτσια αλλα θελω να δουμε επιτελους τι εχω...κουραστηκα τις εικασιες και τα εαν.

ματιλντακι  μου το ποσο αυτο ειναι για αθηνα να υποθεχω ε? ομοιοπαθουσες δηλαδη? την υστεοσκοπηση γιατι σου την κανει? σαν διαγνωστικη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

κοριτσακι μου ναι θα περιμενω δεν παιρνω κατι χωρις να μαι σιγουρη γιατι το παιρνω...

Mardio το σκευασαμ ειναι αυτο που ειπε η capy...

Cαπυ εμας το εδωσε μονο σε μενα..ειπε οτι ο αντρας μου δεν το εχει αναγκη και κανει περιπου 80 ευρω για 3 μηνες ..μου εδωσε ενα χαρτι με δικη του σφραγιδα ..φανταζομαι ειναι το γνωστο δουναι και λαβειςν με τις φαρμακευτικες...με καθυσηχάσατε λιγο για την προλακτίνη...αντε να δουμε τι θα δουμε....κι η μικροβιολογος μου ειπε οτι πεφτει...επισης μου ειχε πει οτι ανεβαινει πολυ συχνα και λογω αγχους αν δεν υπαρχει παθολογικος λόγος...πιστευω να πεσει κι αυτη..βασικα θα παω την Τριτη στον αλλο με τη σακουλιτσα μου με τα φαρμακα και με τις εξετασουλες μου να δω τι θα μου πει..αυτο για το οποιο χαιρομαι επισης ειναι οτι ειναι τοσο κοντα τα ραντεβου που θεωρητικα θα δουν και την ιδια εικονα εκει κάτω...

capy το μουρουνέλαιο που το βρίσκω σε χάπι;;;λοιπον να σου πω τι μου θυμησες με οσα εγραψες..οταν ημουν γυμνασιο αργησε να μου ερθει περιοδος(ηρθε β γυμνασιου)γιατι ημουν σαν τα παιδακια της Αιθιοπιας σε κιλα..θυμαμαι λοιπον που η συγχωρεμενη η γιαγια μου μου εδινε μουρουνέλαιο σε υγρη μορφη(τι απαισια ψαριλα θεε μου )και μου ελεγε για να κανεις παιδια οταν μεγαλωσεις...και μαλιστα το εκανε κρυφα απο τη μαμα μου...θυμαμαι οτι δεν το λεγαμε στη μαμα μου...(κλασικη πεθερα)προφανως τωρα με οσα ειπες μαλλον το σχετιζανε με τη γονιμότητα...ακου να δεις!!!!!!πραγματικα το χα θαψει ως πληροφορια στον εγκεφαλο...

και ερχομαι στην παρασινη...αχ πραγματικα θα χεις βαρεθει τις ιστοριες μου αλλα αυτη θα ναι κι η τελευταια  και αφορα αυτο που λες για τα 10 χρονια..η πρωτη ξαδερφη της μαμας μου παντρευτηκε στα 32 της..απο τα 22 της που ηταν με τον αντρα της καναν ελευθερα χωρις να μεινει εγκυος..ε ειπαν κι αυτοι οτι καποιο προβλημα θα υπαρχει..στα 33 της ενα χρονο μετα το γαμο και μετα απο 11 χρονια ελευθερων επαφων εμεινε εγκυος γεννησε και παρα το γεγονος οτι καναν για χρονια μετα ελευθερα δεν εμενε..τελικα στα 41 της εμεινε παλι μονη της και παλι μια χαρα..τι να πω μολις σταματουσε να το κυνηγαει τσουπ ερχοταν..αυτη μου δινει πολυ θαρρος οτι ολα θα γινουν...αα να σας πω και κατι τελειως ασχετο...χτες στην παρεα που βγηκα με την ξαδερφη μου ηταν και μια χαζη φιλη της(με συμφερει να τη λεω χαζη θα δειτε γιατι)που ασχολουνταν με ζωδια χειρομαντιες κτλ...μου ειπε λοιπον να δει στο χερι μου ποσα παιδια θα κανω..και δεν βρηκε κανενα...λεω θα υιοθετησω;;λεει δεν ξερω δεν φαινεται αυτο...μου ηρθε να τη διαολοστηλω κι αυτη..γυρνόντας εκανα μια ερευνα στο ιντερνετ και ειδα οτι οντως δεν εχω γραμμη...λεω λοιπον να αναφερω στο γιατρο την Τριτη την αιτια υπογονιμοτητας...φταιει το χερι μου τελος..τι το ψαχνω τοσο καιρο..κι εσεις τσεκαρετε τη γραμμη μην τρεχουμε τσαμπα χαχαχαχαχαχ ελεος κι υπάρχουν ανθρωποι που πληρωνουν για αυτα και τα πιστευουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σανταλοξυλο μου δεν βαριέμαι με τις ιστορίες σου. Το αντίθετο θα έλεγα.  Μου δινουν λιγο κουράγιο. Κ μην αγχώνεσαι για τις γραμμές.  Κατι τετοιες βλακειες ακουω κ τρελαινομαι. Ποια γραμμη λεει για υιοθετημένα?χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μην πιστεψω σε τετοιες μεσαιωνικες αηδιες..ειπαμε ελεος...απλά μου κανει πραγματικα εντυπωση πως τα πιστευουν αυτα και πληρωνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά κι εδώ οι τιμές διαφέρουν, στο κέντρο που έκανα την εξωσωματικη μου ζήτησαν 1900 ευρω!

Santaloxilaki, υπαρχει συμπλήρωμα με 2 κάψουλες ημερησίως και η μια ειναι ωμεγα3-ιχθυελαιο.

Ειχα γράψει ενα κατεβατό αλλα σβήστηκε...ημουν στη θαλασσα και προσπαθούσα να προφυλαξω το κινητο μου απο τα νεροπίστολα!!

Κατι τέτοιες ωρες η γνωστή λαχτάρα ηρεμεί...χιχιχι!

Και για να μην ξεχνιόμαστε....ποτε με το καλο η συνάντηση μας;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τσουπρες!!!!Τι κανετε? Εμεις στη μαμα μου για φαγητο..

Prasini μου μια κοπελα που μενει απεναντι μου ειχε κ εχει το ιδιο θεμα...κυκλο αστα να πανε..πρισπαθουσαν 6 χρονια με προγραμμα χωρις προγραμμα με ενεσεις χωρις ενεσεις τπτ..Της εδωσε αλλος γιατρος που πηγε τα γκλουοφαζ..τα πηρε..πηγαν διακοπες γυρισαν ετασε Οκτωβρης κ ποναγε χαμηλα ποναγε ε ελεε θα αδιαθετησω τπτ..πηγε στο γιατρο κ ακουσαν μια καρδουλα να χτυπα κ τρα εχουν ενα κοριτσαρο 4 ετων..Η περιοδος βεβαια παλι τα ιδια οποτε θυμαται ερχεται..

Επισης επαινε ρολο οτι εχαε πριν καμια δεκαρια κιλα..

Μην απογοητευεσαι θα ρθει το θαυματακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματιλντακι μου κ Καπυ καλη επιτυχια για αυριο!!!!

Οσο για τα χαρτια χερια κλπ..να σας πω οτι ενα με σταυρο μου βγαζε ενα κοριτσι..αγορι εκανα χαχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε κορες πειτε μια μερα..κ που??Σε ποιες περιοχες ειστε?

Κατερινα Λουτσα

Καντε παραθεση κ συμπληρωστε να δουμε κ που βολευει να βρεθουμε..νομιζω μωλ ειχαμε πει λογω εγκυουλας ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά τι κάνετε?

Το μουρουνέλαιο το βρήσκω πάλι απο ηλεκτρονικό φαρμακείο σε μορφή χαπιού.πέρνω όποια μάρκα έχει προσφορά!!!!

Αχ αυτά με τις χειρομαντείες πολύ άκυρα όλα!!!!εγώ μέχρι τα 30 μου έπρεπε να έχω 3 παιδιά!!!!έτσι μου είχε πει μια γνωστή....προς το παρόν μόνο τα 3 έχω....αλλά όχι σεπαιδιά.....

Σήμερα ήρθανε οι γονείς μου κ ετοίμασα σάκο για την κλινική!!!!όλα έτοιμα!αποτριχώσεις,σερβιέτες,εσώρουχα μιας χρήσης για να μην λερώνω τα δικά μου κτλ.....

Ρε κορίτσια....ενιωσα σαν να ετοίμαζα βαλίτσα τοκετού.....κ αύριο που έχω την επέμβαση γιορτάζει κ ο μπαμπάς μου...ο καημένος μέσα στην αγωνία θα είναι....

Μακάρι όλες μας να ετοιμάζουμε σύντομα βαλιτσάκι τοκετού!!!!!

Θα σας γράψω κ το βράδυ πριν κοιμηθώ!!!!

Φιλάκια προς το παρόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια συγνωμη που χαθηκα.Εμπλεξα με κατι δουλειες,ειναι και η ζεστη που ειμαι μπροστα σ'εναν ανεμιστηρα και να 'μαι τωρα.Την Παρασκευη πηγα για χοριακη και ηταν 645 απο 224 που ηταν την Τριτη.Ο γιατρος λειπει για Σ.Κ.τα ειπαμε λιγο τηλεφωνικως και με εβαλε για τριτη επανα ληπτικη αυριο Δευτερα.Παρακαλω τα φωτα σας.Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy μου οι αγιοι Αναργυροι μαζι σου(οχι πες μου ειναι τυχαιο που κανεις αυτη την ιατρικη παρεμβαση ανημερα της γιορτης του;?????????)η επομενη βαλιτσα θα ναι τοκετου.....γελασα με τα 3 γιατι διαβαζοντας το θα εγραφα κι εγω για μενα κατι παρομοιο..ολα να πανε καλα κοριτσακι μου...το ματιλδακι μου που ειναι;;;βενια μου μια χαρα μου ακουγεται..ασχετο τα εσωρουχα μιας χρησης απο που τα παιρνουμε;;;;και ειναι για τετοιες περιπτωσεις ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...