Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Καλά Χριστούγεννα κοριτσάκια μου!

Του χρόνου να γιορτάζουμε όλες έχοντας στην αγκαλίτσα ή την κοιλίτσα μας τα αγγελούδια μας!!!

Σιλβί μου λυπάμαι πολύ! Εύχομαι η εποπμενη να'ναι πιο τυχερή!

Κάπυ μου άντε να τελειώσει η χρονιά με ευχάριστα νέα! Καλή επιτυχία κοριτσάρα μου! Ξεκίνα τα καλά νέα να ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες!!!

Μιλίνα μου κι εμείσ με προβληματικό σπέρμα κάναμε δύο σπερματεγχύσεις χωρίς αποτέλεσμα! Το σπέρμα στα σπερμοδιαγράμματα ήταν ή μάλλον φαινόταν απείρως καλύτερο από ότι πραγματικά ήταν! Η Κουάντο μας όμως πέτυχε με την τρίτη σπερματέγχυση κι απέκτησαν μια κούκλα και μετά έτσι σαν θαύμα ήρθε από μόνο του το δεύτερο μωράκι!

Δεν ξέρω άλλη κοπέλα πάντως να έχει πετύχει! Όχι ότι η εξωσωματική δίνει σίγουρα εγκυμοσύνη αλλά αυξάνει τις πιθανόυητες κατά πολύ!

Φεγγαράκι γεια σου κι εσένα!!!

Τζανολινάκι πότε λέτε να ξεκινήσετε για το δεύτερο;

Μωρούλι ακόμα δεν άνοιξα λογαριασμό στο Φατσοβιβλίο! Μόλις ευκαιρίσω θα το κάνω! Προς το παρόν απολαμβάνω τις γιορτές με τον γιόκα μου! Αχ τον λατρεύω! Έχει τρελαθεί με τα λαμπάκια και τα κεριά και όλο θέλει τον αναπτήρα για να ανάβουμε και να σβήνει τα κεριά! Θα τα ζήσετε ΟΛΕΣ σύντομα, θα δείτε!

Κατερίνα κάνατε αυχενική; Όλα τέλεια;

Λεβού μάθατε φύλο;

Ντιαζάκι Ιανουάριο ξεκινάς;

Μαρούσι μου εσείς;

Οι υπόλοιπες; Σανταλόξυλο; ροζάκι θα πάτε για 2ο;

Τα νέα μας: αποθηλάσαμε σχετικά εύκολα και πολύ γρήγορα χωρίς χάπια και αφού το ενδομήτριο ήταν πολύ καλό και οι ορμόνες σούπερ βάλαμε δύο παγωτάκια, τα άλλα δύο δυστυχώς δεν μας άφησαν να τα βάλουμε αν και το ένα ήταν άριστη βλαστοκύστη κι αυτό λόγω της νομοθεσίας... Τεσπα, το κάναμε σε φυσικό κύκλο, χωρίς φάρμακα, μόνο ηπαρίνες και κορτιζόνη και ενώ περιμενα 24 του μηπνα να μην με επισκεφθεί η παλιοκοκκινιάρα φίλη μου και ευχόμουν να έκανα στον καλό μου δώρο Χριστουγέννων μια ωραία χοριακούλα, η αχαρακτήριστη και βάλτε ότι κοσμιτικά επίθετα θέλετε με επισκέφθηκε στις 20 του μήνα... Οπότε μια ακόμα αποτυχία για μένα, τέρμα τα παγωτάκια και πάμε για διέγερση ξανά από τον νέο χρόνο! Πήρα τις ενέσεις μου και περιμένω άλλον έναν κύκλο! Το πήρα πιο ψύχραιμα από ότι στις άλλες αποτυχίες, έκλαψα φυσικά και σκέφτηκα μήπως να μην ξαναπροσπαθούσαμε αλλά αμέσως το μετάνιωσα και ναι το όνειρο για μεγάλη οικογένεια δεν θα μου το στερήσει κανείς, ούτε αυτή η χαζή υπογονιμότητα! Πάμε δυναμικά λοιπόν!!!!!!!!

Εύχομαι το 2015 να ειπναι γεμάτο εγκυμοσύνες και μωράκθα υγιεστατα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε melipiktaki περασες κρυαδα ε;;; και δε μας εγραψες να μοιραςτουμε την αγωνια σου.Γιατι δε βαζετε την αλλη βλαστοκυστη τις αποψυξατε ολες μαζι;

Ετσι μπραβο ομως μη το βαζεις κατω...χαιρομαι που σε ακουω τοσο δυναμικη...η καρδουλα σου το ξερει βεβαια...

Φτιαξε λογαριασμο fb δεν ειναι τιποτα.τα κοριτσια εκει ειναι γερο team!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήταν 4 βλαστοκύστες μαζί, πακετάκι, γιατί οι βλαστοκύστες είναι πιο ευαίσθητες στην απόψυξη από ότι τα 3 ημερών και θέλαμρ να μείνουν σίγουρα 2, τελικά αποψύχθηκαν και 4 και οι τρεις ήταν τέλειες μετά από 6 ώρες η μία ήταν μέτρια αλλά λόγω ότι δεν έχω περάσει τα 30 βάλαμε τις δύο...

Έγιναν όλα πολύ γρήγορα, ήταν ξαφνική απόφαση και ήταν όλα τόσο ευνοϊκά που φοβήθηκα μην το γκαντεμιάσω τρομάρα μου και έτσι δεν το είπαμε ούτε στους γονείς μας!!! Ήρθε και η περίοδος πριν προλάβω να αγχωθώ... Πίστευα ότι θα πιάνανε, ήμουν σίγουρη ότι το καλοκαίρι θα γεννούσα ξανά, μέχρι την 5η μέρα που δεν ένιωθα απολύτως τίποτα και κατάλαβα ότι δεν είχαν πιάσει (στισ εμβρυομεταφορές που έμεινα έγκυος είχα τσιμπηματάκια πολύ χαρακτηριστηκά από την εμβρυομεταφορά ως και 2-3 μέρες πριν τις χοριακές) αλλά πάντα ήλπιζα...

Μάδριό μου νομίζω γιορταζε το ένα κοριτσάκι σου! Πολύχρονη, τυχερή και πάντα υγιής να είναι κι αυτή και η αδελφούλα της κι εσείς φυσικά!!! Έλεγα στον άντρα μου ότι ο απντρας σου δεν θέλει να βάλετε τα κατεψυγμένα και μου είπε ότι είναι σοφός κι ότι ούτε εκείνος θα ήθελε αν πιάναμε δίδυμα με την πρώτη προσπάθεια γιατί αν ξαναπιάναμε δίδυμα ή τρίδυμα θα φρίκαρε και θα γινόταν μοναχός ή βουδιστής!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλε πες του τα παιδια ειναι ευλογια!!!ενα θα βαζαμε αν το αποφασιζε οχι παλι 2.μας εχουν μεινει 7 3ων ημερων αλλα δε βλεπω να τον ψηνω τα χρονια περνανε οι σχολικες υποχρεωσεις των κοριτσιων σε λιγο ξεκινανε οι αντοχες οι δικες μας λιγοστευουν.

Τη λεω Χρυσανθη τη μια γκοργκονιτσα μου αλλα τη γιορταζω Οκτωβριο οχι Χριστουγεννα.

Την επομενη ολα θα πανε καλυτερα.Σιγουρα τα φαρμακα ξανα δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα ο στοχος ειναι πιο σημαντικος.

Και γω εκανα 4 κυκλους με ενεσιμες ορμονες προκληση ωορυξιας πριν καταληξω στην εξωσωματικη.Τον φορτωσα τον οργανισμο αλλα εφτασα στο στοχο.

Και μην ακουω πως το γκαντεμιασες...ηταν να μην ειναι αυτα τα τυχερα και να ναι καποια αλλα.

Με το καλο η επομενη...και ευχομαι να γεννηςεις παλι καλοκαιρι αν και απο Παρθενους ειμαι καμμενη ( βλεπε αντρα μου) χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!!

 

Σε ευχαριστώ πολύ MommyMelissaki. Μίλησα με τον γιατρό στην Ελλάδα και μου πρότεινε και αυτός εξωσωματική άρα νομίζω ότι αφού και αυτός λέει εξωσωματική θα ακολουθήσω αυτόν τον δρόμο. Πολύ άγχος βρε παιδί μου. Πάντως αυτήν την φορά και εγώ έτσι λέω να το κάνω να μην το πω σε κανέναν. Η αλήθεια είναι ότι ο άντρας μου το έχει μεγαλύτερη ανάγκη και λέω να σεβαστώ το πώς νοιώθει.

 

Πολλά φιλάκια και τα λέμε στο facebook!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά με υγεία κορίτσια, αγάπη, ευτυχία και μωράκια!!! Με πίστη και υπομονή όλες οι κοπέλες που δεν τα έχουν καταφέρει θα γίνουν μανούλες, κι άλλες θα καταφέρουμε να μεγαλώσουμε τις οικογένειές μας! 

 

Μελίπικτό μου πολύ λυπάμαι κοριτσάκι μου.... Σε θέλω όμως δυνατή (όπως το έχεις ήδη αποδείξει) και θα γίνεις σύντομα ξανά μανούλα! Εμείς με το νέο έτος θεού θέλοντος και γιατρού επιτρέποντος! Κι εγώ δεν το ήξερα ότι θα πήγαινες τώρα. Νόμιζα με το νέο έτος! Οπότε άσε τον οργανισμό να ηρεμήσει και σύντομα πάλι ξεκινάς! Έύχομαι η επόμενη να είναι και η τυχερή!!

 

Μιλίνα μου κι εγώ αν και δεν έχω κάνει σπερματύγχυση πιστεύω ότι η εξωσωματική είναι πιο αποτελεσματική. Και στις δύο περιπτώσεις φάρμακα παίρνεις, οπότε καλύτερα να πας με μεγαλύτερες πιθανότητες. 

 

Φιλιά σε όλες και να περάσετε όμορφα αυτές τις γιορτινές μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φεύγει το 2014...

Εύχομαι το 2015 να εκπληρώσει τα όνειρά μας, να είναι γεμάτο υγεία, αγάπη, ευτυχία και πολλά πολλά μωράκια!!! Είθε να'ναι η τυχερή χρονιά όλων μας και να μην αφήσει καμιά μας παραπονεμένη!!!

Καλή κι ευλογημένη χρονιά κορίτσια μου όμορφα!

Να περάσετε όμορφα και να αφήσετε στις πόρτες σας ένα ζευγάρι παιδικά καλτσάκια ή μια πιπίλα ή ένα μπιμπερό, να το βρει ο νέος χρόνος και να ξέρει τι ζητάτε!!!

Και μην ξεχάσετε να φορέσετε κόκκινα βρακάκια για καλή τύχη!!!

Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mommymelissaki μου καλή χρονιά να έχουμε όλοι με υγεία,δουλειές,αγάπη κ φουσκωμένες κοιλίτσες!!!!

Σήμερα έκανα χοριακή κ είναι θετικήηηηηηηηηη!!! 105 !!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι να κάνω την αρχή κ να ακολουθήσετε όλες σύντομα!!!!!!

Μου φαίνεται απίστευτο!!!!!!!

Σας φιλώ όοολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπυ μου τι υπέροχα νέα!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

Και τί χοριακή!!! Τριψήφια!!! Μπράβο!!!

Μια καλή, απροβλημάτιστη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου σου εύχομαι!

Το 2015 μπήκε με τα ωραιότερα νέα!!!

Άντε να ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες Παναγιά μου!

Καλή χρονιά κοριτσούδια μου!!!

Ευτυχισμένο το 2015!

Μου έπεσε και το φλουρί! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλες και σύντομα με πολλά μωράκια!

capy μπράβο! μπήκε καλά ο χρόνος!

Εμάς είναι η πρώτη χρονιά με μωρό... ναι, ακόμη μου φαίνεται απίστευτο και πάω συχνά πυκνά πάνω από την κούνια της και αναρωτιέμαι αν είναι δικό μου αυτό το μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλες με υγεία, αγάπη, πίστη και ελπίδα!!! Να είμαστε καλά και να μας έρθουν γερά μωράκια!!! 

Capy έκανες την καλύτερη αρχή και μακάρι να από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα!!!!

Δάφνη μου είναι απίστευτο συναίσθημα πράγματι! Και να σκέφτεσαι ότι τα καλύτερα έρχονται!!! Να την χαίρεστε!

Μελίπικτό μου να έρθουν και σε σένα όλα όπως τα επιθυμείς!! Αφού σου έπεσε και το φλουρί.... Με το καλό να φουσκώσεις σύντομα για το αδερφάκι!

Καλά να είμαστε και όλα γίνονται!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!το 2015 να ειναι η καλυτερη χρονια για ολες μας!!!!υγεια,ευτυχια πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες και πολλα μωρακια!!!!!

 

ξερω οτι χαθηκα αλλα οποτε προλαβαινω διαβαζω τα νεα σας!με τις περισσοτερες μιλαμε στο fb!και εκει τις περισσοτερες φορες μπαινω αργα το βραδυ!!!!!δεν εχω βοηθεια και καθε απογευμα που το προσεχει ο αντρας μου κανω τις δουλειες μου!τα πρωινα τον σηκωνω και προσπαθω να μαγειρεψω!!!!!!! 

 

ο μικρουλης μου εχει μεγαλωσει αρκετα αλλα τον ταλαιπωρουν ακομα οι κολικοι!!!!!!!αυτες οι γιορτες ηταν ξεχωριστες γιατι μετα απο 21 χρονια αντι για 3 ειμαστε 4!!!!!

 

θα προσπαθησω να μπαινω πιο συχνα !!!!φιλακια σε ολες και ειδικα στις κοπελες που δεν εχουν fb!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια!!!!!!!

Σήμερα έκανα την επαναληπτική χοριακή,είναι 226,7

Καλή λένε οτι είναι οι γιατροί...

υπέρηχος στις 14!!!

Σας φιλώ όοολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και καλη χρονια
δεν ξερω αν ειναι το σωστο μερος να το ρωτησω αυτο γιατι εδω βλεπω χαρουμενα πραγματα και πολλες μανουλες για τα παιδια τους και σας ευχομαι οτι καλυτερο και οτι επιθυμείτε 
ειμαι σχετικα μικρη σε ηλικια και ειχα επιχείρησει με τον συντροφο μου να ολοκληρωσουμε(χωρις προφυλαξη) παρολα αυτα μετα απο λιγο και εγω και αυτος σταματησαμε τη διαδικασια κυριως εγω επειδη ουτε ψυχολογικα ενιωσα ετοιμη ουτε ηθελα καπια ανεπιθημιτη εγκυμοσυνη. δεν προλαβε να ολοκληρωσει και εξακολουθω να ειμαι παρθενα ομως υπηρχαν αυτα τα  προσπερματικα υγρα που αναφερατε και εχω παρατηρησει εδω και εμρικες μερες  ααρκετα συμπτωματα εγκυμοσυνης παρολο που οπως ειπατε και εσεις ειναι απιθανο δεν ειναι αδυνατο ομως και ανυσηχω παρα πολυ αλλα απο την μια σκεφτομαι μηπως ειναι και ψυχολογικο και το εχω στο μυαλο μου και περιμενω σε λιγες μερες να μου ρθει περιοδος και περιμενω πως και πως να αδιαθετησω..θα ηθελα την συμβουλη σας αν υπαρχει οντως περιπτωση να εμεινα εγκυος η ολα ειναι μες το μυαλο μου  [smilie=sad1.gif]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπυ μου μια χαρά είναι η χοριακή σου! Μπράβο κοριτσάκι!!! Άντε τώρα να ακούσετε καρδούλα/ες να τρελαθείτε!!!

Αχ Δάφνη μου εμάς δεύτερες γιορτές με το αστεράκι μας που μας γεμίζει αγκαλιές και φιλιά κι ακόμα το χαζεύουμε με τον άντρα μου και βουρκώνουμε! Ακόμα σαν όνειρο μας φαίνεται!!!

Κοριτσάκι μου ο μπέμπης σου γεμίζει όλη την μέρα ε; Πολύ μου άρεσε που επιτέλους φέτος γιορτάσατε 4 αντί για τρεις! Πάντα να είστε γεροί και να χαίρεστε την ευτυχία σας!!!

Ντιαζάκι μου έρχεται η σειρά μας σιγά σιγά! Εύχομαι να είμαστε μαζί εγκυούλες και να χαρίσουμε αδελφάκια στα μονάκριβά μας φέτος!

Φεγγαράκι πες μας για σένα... Είσαι σε προσπάθεια εξωσωματικής;

ΕρμιόνηΓκρρ είσαι σε λάθος ποστάκι. Εδώ είναι ποστάκι με γυναίκες που προσπαθούμε χρόνια για μωράκι και είμαστε σε προσπάθεια με εξωσωματική! Άνοιξε νέο ποστ, δικό σου, να σου απαντήσουν όσες γνωρίζουν! Εύχομαι να έχεις τα αποτελέσματα που ποθείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mommy melisaki  ναι η αληθεια ειναι οτι απο την αρχη ηξερα οτι δεν ηταν το σωστο ποστ αλλα αυτα που ειδα που αφορουσαν την περιπτωση μου ηταν παλια και δεν το σκεφτηκα να φτιαξω ενα δικο μου.. μακαρι να πετυχετε   ολες η μανουλες εδω περα αυτο που θελετε 

 feggaraki  με ολο το σεβασμο  επειδη ακριβως το θεωρισα ανεύθυνο και εγω αλλα και αυτος γιαυτο σταματησε οτι ηταν να γινει απλα επειδη δεν ξερεις ποτε τι σου προφυλασει η ζωη ηθελα καποιον να ρωτησω  πριν αναφερω κατι στην οικογενεια μου διοτι ειμαι 17 χρονων και θελω ακομη να κανω πολλα πραγματα πριν γινω μητερα..  αν ημουν ανευθυνη πιστευω θα ειχα συνεχισει διχως ν σκεφτω τις συνεπειες αγροτερα..  τελος παντων ευχαριστω για τον χρονο σας και σας ευχομαι οτι καλυτερο :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι είναι λιγότερο ενεργό από ότι πιο παλιά το μάμι αλλά αν ανοίξεις δικό σου σίγουρα θα σου απαντήσουν κοπέλες!

Μην το έχεις συνέχεια στο μυαλό σου γιατί το άγχος μπορεί να σου φέρει καθυστέρηση και να φρικάρεις χωρίς λόγο! Εύχομαι ότι καλύτερο και καλή επιτυχία αν δίνεις φέτος παελλήνιες Ερμιόνη! Καλή χρονιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καπυυυυυυυυυυυ μα τι ωραία νέα είναι αυτά?????συγχαρητήρια κορίτσι μου!πιο καλά δε μπορούσε να ξεκινήσει η χρονιά! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα και μετά πάρε ανάσες και φυσα για να κολλήσουμε και οι υπόλοιπες! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι μέσα από τη καρδια μου!

ρε κοριτσια πως θυμάστε τόσες λεπτομέρειες για όλες? ???συγχωρέστε με άλλα με τη μνήμη έχω κακή σχέση! Εύχομαι σε όλες όμως τα καλύτερα! Να γίνουν οι επιθυμίες σας πραγματικότητα!

Μελισσακι δε πιστεύω πως το γκαμτεμιασες μάλλον δεν ήθελε να έρθει το 14 του κάνει κλικ το 15!συντομα φουσκωμένες κοιλίτσα ευχομαι!εγώ λέω αφού ξεκινήσει παιδικό ο μικρός τότε να ξεκινήσω για το 2ο!αν έχω λεφτά φυσικά!!!που δε το βλέπω να έχω!

Τη πρωτοχρονιά μαρτυρισα κορίτσια! Ο μικρός είναι εδώ και μια βδομάδα άρρωστος και σήμερα αφού έχει 2 μέρες πυρετό τον πήγα νοσοκομείο και μου γύρισε ορεξάτος από εκει (με το μπαμπά του πηγε)αλλά τα έχω παίξει! Δε κοιμόμαστε έχω και το μαγαζί...πολύ δράμα η υποθεση γ αυτό και δεν μπηκα πιο μπροστά να ευχηθώ!

Λοιπόν το πηρα απόφαση να έρθω στο φεις!που είπαμε πρέπει να στείλω μνμ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκουλες μου, καλη χρονια να εχουμε κ να αποκτησουμε υγειει παιδακια !!! Ευχομαι το 2015 να εναι η χρονια των παιδιων μας. Μελισακι μου σε περιμενω αντε εεεελα στην παρειτσα μας!!!

Φεγγαρακι ασχολησου μεβτις κουκλες σου...,

Ερμιονη οντως εισαι σε λαθος ποστακι ομως σου ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!

Στις υπολοιπες τα λεμε φατσοβιβλιο φιλια πολλα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Φεγγαράκι μου αποφάσισε επιτέλους τί και ποια είσαι, σε άλλο ποστ λες είσαι μικρή σε ηλικία, σε άλλο ρωτάς σαν πρωτάρα πότε να περιμένεις την μπέμπα και ότι έχεισ φάει όλο τον μήνα και για τα υγρά που έχεις και γω δεν ξέρω για τι άλλο, εδώ γράφεις ότι είσαι 35 κι έχεις 3 παιδιά...

Μήπως να αποφασίσεις τί ισχύει και τί όχι;

Τον τίτλο που ξεκινάει με την λέξη "εξωσωματική" τον διάβασες;

Προφανώς και δεν ανήκεις ούτε εσύ σε αυτό το ποστάκι.

Αν ισχύει ότι περιμένεις μωράκι με το καλό, αν έχεις 3 παιδιά να σου ζήσουν, καλή χρονιά και γεια σου!

Μωράκι μου ακόμα να ανοίξω φέις μπουκ... Θα το κάνω όμως γιατί εδώ είμαστε μπάτε σκύλοι αλέστε τελευταία και είναι ενοχλητικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια λιγο σεβασμος πια! Ελεος η κυρια με τους καλους τροπους ειναι 35 χρονων! Εχει 3 παιδια κ πανω απο ολα εχει τροπους, ειναι αστερακι το φεγκαρακι!!! Μπραβο κυρια μου. Ευγε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...