Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Καλημερα στα κοριτσια!συγγνωμη που δεν γραφω συχνα!τις περισσοτερες φορες σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω!

 

να καλοσορισω τις καινουριες κοπελες και ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!

 

stellina καλα τα ειπες κοριτσακι μου!η συγκεκριμενη κοπελα δεν εχει καθολου τροπους!θα μπορουσε να ειναι στην ομαδα μας αλλα να προσεχει πως μιλαει!τωρα σιγουρα δεν εχει θεση!

 

tazaki τωρα το ειδα!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου!!!!!!εισαι εγκυουλα!να προσεχεις και καλη επαναληπτικη!!!!!!!!

 

κοριτσια μου μολις μπηκα στη μυστικη ομαδα!οσες μπορειτε ελατε!!!!!

 

τα δικα μας ειναι μια χαρα!ο μπεμπακος μου ειναι καλα αλλα εχει κολικους και ταλαιπωρητε!ελπιζω να του περασουν συντομα!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταζακι συγχαρητηρια κοπελα μου με το καλο μια τελεια και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!και στα δικα μας οι ξεφουσκωτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταζακι συγχαρητήριαααααα!!!!τέλεια η χοριακήηηηη!!!!κ τώρα προσοχή κ να ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού!!!!!

Haralampia μου σου εύχομαι απο δω κ πέρα να έχεις μόνο υγεία κ ευτυχία στην ζωή σου!!!!κ σύντομα μανουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!!

δε σας γραφω συχνα γιατι ακομα δεν εχω νεα απο το νεο χρονο βλεπουμε!!σας διαβαζω ομως καθε μερα κ χαιρομαι πολυ με τα ευχαριστα νεα !οσες πηρατε στα χερια σας το πολυποθητο θετικο να εχετε υπεροχες εγκυμοσυνες με γερα μωρακια στο τελος του εννιαμηνου ταξιδιου!οσες ειστε σε προσπαθεια ή σε αναμονη ,να εχετε πιστη κ αισιδοξια κ θα ερθει το θαυμα να ειστε σιγουρες!τι να κανουμε σ εμας αργησε λιγο περισσοτερο κ χρειαστικε να προσπαθησουμε πιο πολυ απο καποιες αλλες κοπελες αλλα ειναι κατι που το κανουμε πολυυυυυυυ συνηδειτα,ειναι το ονειρο της ζωης μας κ πιστεψτε με οταν ερθουν τα πλασματακια σας στην αγκαλια σας(που θα ερθουν συντομα,ειμαι σιγουρη)θα δειτε οτι τελικα αξιζε το καθε λεπτο αναμονης !!

οσο για καποια σχολια που διαβασα,πολυ σωστα απαντησατε αλλα σε καποιους ανθρωπους δυστυχως λειπει η στοιχειωδης ευγενια κ τακ ,οποτε τι περιμενατε?οι απαιδευτοι ανθρωποι αυτες τις συμπεριφορες εχουν!

σας φιλω ,σας στελνω μια μεγαλη αγκαλια που χωραει ολες σας κ θελω να διαβαζω αισιοδοξες σκεψεις,μην απελπιζεστε το ονειρο βρισκετε μια ανασα μακρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ταζακι! Αχ!ποοοοσο χάρηκα!!!Συγχαρητήρια!!!!μπράβο σου κούκλα μου γλυκιά! Είσαι εγκυουλααααα! Μια χαρά είναι η χοριακη σου!η δική μου ήταν 87!ξεκινα να χαιδευεις τη κοιλίτσα και νΑ μιλάς στο σποράκι σου!

Χαραλαμπια μου μετά από τη περιπέτεια σου σε κατατάσσω εγώ προσωπικά ως τη πιο δυνατή γυναίκα από όλες μας!σου εύχομαι γλυκιά μου να είσαι πάντα γερή κι να σου δώσει ο θεός ότι λαχταράς!

Ζωή μου καλώς ήρθες! Εδώ είναι η καλύτερη παρέα! Θα καταλάβεις με το καιρό!

Αντε ωρε κορίτσια! Ας αρχίσει ο χορός! Έχουμε νέα εγκυουλα!να παίρνουμε όλες κουράγιο από τέτοια γεγονότα και μη ξεχνάτε πως όσο "φευγει"κάποια από τη σειρά τόσο κοντεύει η επόμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritisia mou kalimera..

 

Tazaki mou MPRAVOOOO SIXARITIRIA xarika para poli gt nea sou..

 

Jannolino mou me ekanes kai gelasa me afta pou grafeis pragmatika mou allaxes tin dia8esi..

 

Haralambia mou na eisai dinati kai ola 8a perasoun kai sintoma 8a ma8oume kai apo esena ta yperoxa nea...

 

Koritsia mou egw ekana akrivos afto pou mou eipate pira kai 3i gnomi x8es.

PIga ston Antoniadi stin lefkosia..

Eimai poli xaroumeni pou pigame mas edioxe ka8e ixnos axous pou eixame me ton sintrofo mou..

exiga ta panta kani geniko elegxo apo tin arxi 

mas rwtise me ka8e leptomeria gia ta panta kai emena kai ton sintrofo  mou

kai apo oti eida einai pano apo ola an8ropos me katanoisi kai meta giatros

den exw kanena agxos pia oute egw oute o andras mou

proxorame vima vima eipe na kanoume analisis kai meta 8a doume pws proxorame 

mas edose kai vitamines kai eipe oti an veltio8i to sperma isos na min xriastoume exosomatiki 

alla isos silavoume fisiologika i me topo8etisi.

mou ekane to new test papanikolaou kai geliko elegxo maston kai 8iroidi..(KATI POU DEN MOU XANAEKANE O PROIGOUMENOS)

eimai poli efxaristimeni mas exigise ta panta kai to pio simantiko einai oti den mou katigorise ton proigoumeno giatro oute kan rwtise pios einai kai proxorame me ta nea dedomena den pernoume ta palia,

kai oso gia to 8ema tou ygrou mou eipe einai fisiologiko logo tis diadikasias pou perasa kai oti den to skeftete kan 8a diali8i mou eipe kai ola einai mia xara..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Μαρία μου τι ωραία νεα!τελικά ο γιατρός είναι το πιο σημαντικό! Λες και έχει το μαγικό ραβδάκι και ξαφνικά φεύγεις τόσο ξενοιαστη από εκεί μέσα! Μπράβο, ήμουν σίγουρη πως έφταιγε ο προηγούμενος για τη ψυχολογία σας!εύχομαι να σας χαρίσει συντομα το μωράκι που τόσο λαχταρατε!

Οι υπόλοιπες κοιμαστε (αν είναι έτσι σας συγχωρω)η μιλάτε στο φεις??καλέ ελάτε,μπείτε! Μόλις σφουγγαρισα και σας περιμένω! Πείτε μας μια καλημέρα, και εμείς ψυχούλα έχουμε!!!χα χα χα χα χα χα χα! Αχ κορίτσια μη με παρεξηγησετε! Τελευταία κάτι έχω πάθει, δεν ειμαι στα καλά μου!το δηλώνω να γνωρίζετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Μαρία μου τι ωραία νεα!τελικά ο γιατρός είναι το πιο σημαντικό! Λες και έχει το μαγικό ραβδάκι και ξαφνικά φεύγεις τόσο ξενοιαστη από εκεί μέσα! Μπράβο, ήμουν σίγουρη πως έφταιγε ο προηγούμενος για τη ψυχολογία σας!εύχομαι να σας χαρίσει συντομα το μωράκι που τόσο λαχταρατε!

Οι υπόλοιπες κοιμαστε (αν είναι έτσι σας συγχωρω)η μιλάτε στο φεις??καλέ ελάτε,μπείτε! Μόλις σφουγγαρισα και σας περιμένω! Πείτε μας μια καλημέρα, και εμείς ψυχούλα έχουμε!!!χα χα χα χα χα χα χα! Αχ κορίτσια μη με παρεξηγησετε! Τελευταία κάτι έχω πάθει, δεν ειμαι στα καλά μου!το δηλώνω να γνωρίζετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου ειμαι πιο καλα.. επαθε γαστρεντεριτιδα ο αντρας μ και καταλαβατε.. ο ενας εκει και ο αλλος εδω! Αποφευγουμε να ειμαστε κοντα μπας και με κολλησει! Ψες εκανε ολη νυχτα εμετους. Τον λυπηθηκα πολυ.. εχω λιγα πονακια χαμηλα.. για πειτε κανα νεο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα κι απο μενα..τι κανετε;;και μια και ειστε και πολλες εκ Κυπρο ορμώμενες θα το πω κυπριακα.....Κορες τι κανετε;;εγω πηγα σημερα για εξεταση 2 μερες (ναι το γνωστο μπιαχ..αλλα δεν ειχα ιχνος αιματος..ευτυχως ...)και μου βρηκε μια μικρη κυστη..ο ορμονολογικος ελεγχος εδειξε οτι ολα καλα πλην της οιστροδιόλης που ηταν 591................................................................. αν ηταν χαμηλα θα ξεκιναγα σημερα ενεσεις...και ερωτω..πως πεφτει;;ειχε καμια παρομοιο θεμα;;

Μαρακι στο λεγαμε ολες...ο γιατρος εφταιγε οχι εσυ..ευτυχως βρηκες κατανοηση και μαζι με την ψυχολογια σου ανεβασμενη θα ερθουν τα καλυτερα...φιλια σε ολεςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!!!

Εχω διδυμακιααα!!!!!!!!!!!Ακουσα ξανα αυτον τον υπεροχο μαγικο ηχο κ εις διπλουν!!!!!!!!

Σε δυο βδομαδες ξανα!!!!!

Μπραβο Μαρια μου!!Ο γιατρος παιζει πολτ σημαντικο ρολο!Ολα θα πανε καλα!!!!

Χαραλαμπια μου θα δικαιωθεις θα δεις!!!!!

Τζανολινο ελα φεις καλε κ συ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!!!

Εχω διδυμακιααα!!!!!!!!!!!Ακουσα ξανα αυτον τον υπεροχο μαγικο ηχο κ εις διπλουν!!!!!!!!

Σε δυο βδομαδες ξανα!!!!!

Μπραβο Μαρια μου!!Ο γιατρος παιζει πολτ σημαντικο ρολο!Ολα θα πανε καλα!!!!

Χαραλαμπια μου θα δικαιωθεις θα δεις!!!!!

Τζανολινο ελα φεις καλε κ συ!!!!

 

Katerinaki mou kalinerakiaaaa...Mpravo koritsara mou yperoxa nea... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!

 

jannolino μου ποσο χαιρομαι που μπαινεις τωρα συχνα!τι κανει ο μπεμπακος σου?τον εχεις μαζι σου στο μαγαζι?θυμαμαι που δουλευες μεχρι τελευταια!!!

 

marioucy ο γιατρος ειναι πολυ σημαντικο κομματι αυτης της διαδικασιας!το ιδιο επαθα και εγω με το γυναικολογο μου!!μολις τον βρηκα ειπα αυτος ειναι για μενα και οντως τα καταφεραμε μαζι!!!!!

 

ΖΩΗ13 συμφωνω απολυτα με αυτα που λες!να το πιστεψετε ολες και θα γινει συντομα  το ονειρο πραγματικοτητα!!!!!! 

 

μς τις υπολοιπες μιλαμε στο fb!τελικα ειναι κολλημα!μακαρι να μπορουσα να μπαινω συχνοτερα!ελατε και οι υπολοιπες!!!!

 

rosaki τι κανεις?μας ξεχασες βρε ψυχη!!!τι κανει η κουκλιτσα σου?μπες να μας πεις τα νεα σου!! 

 

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκιαααα!!!!!

Τι κάνετε???

Rosάκι μας έλειψες!!!τι κάνεις???

Janolino μιλάμε περισσότερο στο φεις κ εχεις διακαιο,ξεχνάμε να γράψουμε κ εδώ!!!!

ξαναλέω,όσες έχετε facebook στειλτε το ονομα σας στην ...katerina... σε προσωπικο μνμ κ θα σας προσθεσει στην μυστική μας ομάδα!!!

εγώ πριν 3 μέρες ξεκίνησα ενέσεις αρβεκαπ για το μακρύ πρωτόκολο.ελπίζω να μου έρθει γρήγορα η περίοδος,ανυπομονώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα εδω ειμαι κ εγω?τι κανετε κοριτσια μου?σας ελειψα?μπαααα ε?χαχαχα

Βλεπω νεες εγκυουλες κ χαιρομαι...Κατερινακι συγχαρητηρια με το καλοοοοο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!διδυμακια σουπεεεεερρρ!!!!!!!!

Δαφνη μου γεννησες την κορακλα?μπραβοοοοοο να σας ζησει το κοριτσακι σας με το καλο να πατε σπιτακι...τι ευτυχια ε?το δωρο των Χριστουγεννων σας ηρθε ;) πολυ συγκινουμαι κ χαιρομαι για εσενα!!!!!

jannolino βρε ψυχη τι κανεις?καλως ηρθες παλι!τωρα χαθηκα εγω χαχαχα περπατησε ο παιδαρος μας?μπραβοοο καλα τρεξιματα χιχιχι ετσι οπως τα λες σχεδον 6 χρονια προσπαθειας,για ολες εχει ο Θεος αρκει ποτε να μην το βαλετε κατω μεχρι να ερθει το μωρακι σας....

Μορουλι μου φιλακια πολλα στον μπεμπακο,ρουφηχτα ε?χαχαχα

Λεβου μου νεο σπορι?τι καλααααααα με το καλοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!ετσι να αυξανομαστε χιχιχιχ

Κοριτσακι μου μεγαλωσε η μικρη σου μωρε...μην αγχωνεσαι για το φυσηματακι ετσι ειχαν βρει κ της μικρης μου κ εφυγε με τον καιρο!

Ναρα μην ξανα διαβασω δεν θα γινω μανα γιατι θα εκνευριστω κ δεν θα το θες πιστεψε με χαχαχα ελα αισιοδοξια ερχονται Χριστουγεννα κ ολα ειναι ωραιααααα!!!

capy μου εδω ειμαι!!!συγνωμη μωρε που δεν σας γραφω συχνα αλλα σας σκεφτομαι!θελω κ εγω fb στελνω σε σενα να με προσθεσεις...

Ταζακι ξεκινησα να διαβαζω απο πισω στις σελιδες γιατι εχω καιρο να μπω κ ηθελα να δω τα νεα σας!με το που διαβασα εσενα κ την φοβερη υπερδιεργεση που επαθες αμεσως ειπα ειναι εγκυος...φτανοντας στην τελευταια σελιδα απλα το επιβεβαιωσα :) συγχαρητηριααααα μια τελειομηνη κ πολυ καλη εγκυμοσυνη να εχεις!σε καταλαβαινω με την υπερδιεγερση γιατι περασα κ εγω τα ιδια κ ας ειχα πολυ λιγοτερα ωαρια 18...ηταν τραγικα νομιζα θα πεθαινα αλλα αυτο οπως μου ειπαν βοηθησε στο να μεινω εγκυος... ολα τωρα ομως ειναι απλα μια αναμνηση αυτη την στιγμη εχω το αγγελουδι μου αγκαλια κ αυτο εχει σημασια,ετσι σου ευχομαι να κρατησεις κ το η τα δικα σου!!!!

εμεις κοριτσια ειμαστε παααρα πολυ καλα!!η μικρη μου εχει μαθει κ κανει διαφορα κ μας εχει τρελανει...την ρουφαω καθε μερα δεν μπορω να αντισταθω χαχαχα φετος θα ειναι τα πιο ευτυχισμενα μας Χριστουγεννα γιατι το μωρακι μας ειναι στην αγκαλια μας πλεον!καθε Χριστουγεννα αυτο επιθυμουσαμε να αποκτησουμε επιτελους κ εμεις ενα παιδακι...να που η μερα εχει ερθει κ θα την ζησουμε,ναι ΕΜΕΙΣ!!!Υγεια,πιστη κ αισιοδοξια ο Θεος δεν θα αφησει καμια με αδεια αγκαλια να ειστε σιγουρες!!!

αντε προσθεστε με κ fb να τα λεμε,φιλια πολλαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες...

Ταζάκι πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου, μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!! 

Χαίρομαι πολύ που σας διαβάζω όλες και διακρίνω μια αισιόδοξη και ελαφρώς παιχνιδιάρικη διάθεση! Για όλες θα έρθει το θαύμα κοριτσάκια μου αρκεί να έχουμε πίστη και επιμονή! 

Ήθελα να πώ ένα καλωσόρισμα στα καινούρια κορίτσια και ιδιαίτερα στην Χαραλαμπία που είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρει, τέτοια δύναμη ψυχής πάντα ανταμείβεται!

 

Εμείς κάναμε αυχενική διαφάνεια και έχουμε άλλο ένα δραστήριο και τσαχπινογαργαλιάρικο μωράκι σαν την Αλεξάνδρα μας!! χιχιχι.... χαμός θα γίνεται στο σπιτικό μας!

 

Να γράφετε κι εδώ κοριτσάκια μου γιατί δεν έχουμε όλες Facebook.....

Πολλά φιλάκια σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο που να ξεκινησω,

Haralampia κοπελα μου τι να σου πω!!!! Ευχομαι τα καλυτερα, να εισαι παντα υγιης κ να αποκτησεις συντομα το μωρακι σας!!!! Ολα θα πανε μια χαρα κοπελα μου γιατι εισαι πολυ δυνατη.

Λεβου τελειομηνη κελα μου, τελεια,

Ταζακι μπραβο κουκλιτσα μου τελειομηνη κ εσυ κοριτσαρα μου, γερα παιδακια να φερετε στον κοσμο σας!!!!

Rose μου γλυκια μου ρουφηχτα σιγουρα, δεν κανω αλλη δουλεια χαχαχαχα κ εσυ την μικρη σου να μου φιλησεις!!!!

Στις υπολοιπες δεν λεω τιποτα τα λεμε στο φατσοβιβλιο ετσι;;

Φιλια πολλα πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...