Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

geia sou Violetta13,

τον 1  υπερηχο  που εκανες?

εγω τωρα μπαινω στον 3ο μηνα και μου εχουν πει 2 γνωστες μου για ένα γιατρο πολύ καλο- και θα παω εκει, Αυτές εκαναν ολους τους υπερηχους στον Γιαννη Σπηλιόπουλο- ηταν στο εξωτερικο και γυρισε προσφατα. τους εξηγησε με λεπτομέρειες τα παντα για τον υπερηχο, τους  εδωσε   DVD και εμειναν πολύ ευχαριστημενες Ο χωρος μπηκα στο site του www.embryocenter.gr και ειδα είναι πολύ ωραιος, δεν θυμιζει ιατρειο. Διαβαζα ότι κανει και την καινουργια εξεταση με τα αιματα- τον μη επεμβατικο ελεγχο και σκέφτομαι να το κανω- εχετε ακουσει τιποτα? Η μια από τις 2 κοπελες το εκανε και ηταν πολύ ευχαριστημενη. Πηρε τα αποτελέσματα σε 10 μερες και ηταν όλα καλα. αλλα για να μη σε ζαλιζω μου ειπαν και οι 2 ότι στο 2 υπερηχο τους ο γιατρος για 1 ωρα τις εξεταζε και  εξηγουσε τι εβλεπε και τι γινοταν και μου μιλησαν με πολύ καλα λογια.

ελπιζω να βοηθησα

 

 good luck ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω πάει και εγώ στον Γιάννη Σπηλιόπουλο και μάλιστα σε μια δύσκολη εγκυμοσύνη με δίδυμα! Έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη γιατί ο άνθρωπος είναι πάρα πολύ καλός στη δουλειά του με πολύ μεγάλη εμπειρία γιατί ήταν πολλά χρόνια στο εξωτερικό. Πολύ αναλυτικός, σου εξηγεί τα πάντα, μου αφιέρωσε 2 ώρες για την εξέταση και έφυγα χωρίς απορίες. Είναι ένας σοβαρός γιατρός που κάνει σωστά τη δουλειά του!

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ έχω να προτεινω τον ΙΩΑΝΝΗ ΑΘ.ΠΑΦΙΛΗΣ  έχει κεντρο ιατρικής εμβρύου απιστευτος γιατρός μας εξυπηρέτησε παρα πολύ εγώ βαιβαια εκανα την αυχενική διαφάνεια σε 2 μήνες έχουμε την β επιπέδου αλλά έχω να πω τα καλυτερα είδαμε το μωρο σε 3D μας έδωσε και σίντι ώστε να το έχουμε και πολλές φωτογραφιες και ηταν πολύ επεξηγηματικό σε όλα .... Ο καλύτερος μπορω να πω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είχα πάει στον Λίβανο. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη και γενικά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για εκείνον.

Είναι πολύ θετικός άνθρωπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/4/2014 at 5:22 ΜΜ, ο/η violetta13 είπε:

ρωτα αν μπορεις σε ποια περιοχη ειναι και ποσα χρηματα τις ειχε παρει. ευχαριστω πολυ.

Στο Νεο Ψυχικό ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...