Μετάβαση σε περιεχόμενο

2014 ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ (ΤΟΥ 2009) !


Recommended Posts

Βρε το Σπυρεττο τι του μελε να παθει...

Ευτυχως κοντευει να βγαλει τα δευτερα...

Εχει κρυο αλλα ολα τα εμπορικα ειναι κλειστα οποτε δεν υπαρχει θεμα.

Χθες πηγαμε στο santa claus kingdom mec παιανιας για δευτερηχρονια.Πολυ ωραια περασαμε δεν ειχε και κοσμο ξετρελλαθηκαν τα μικρα.

Μπηκαμε 11.00 και βγηκαμε 18.00!

Σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα με υγεια για ολους κοριτσια.Vag να χαιρεσαι τον πασα σου!!παντα ετσι γερος προθυμος και παραδειγμα προς μιμηση για πολλους αντρες...ονοματα δε λεμε....χα χα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα με υγεια και ευτυχια στα σπιτικα σας!

 

ευχαριστω για τις ευχες για το στεφανι μου!

 

εμεις εδω καραντινα!

χθες βραδυ στις 3 ο Σπυρος αρχισε τη γαστρεβτεριτιδα!!!

ευτυχως τον κρατησε μονο 12 ωρες η ολη φαση και τωρα πεφτουν τα σοιχιματα για το ποιος θα πεσει δευτερος!

παντως με τον αντρα αποφασισαμε σημερα να σκασουμε στο φαγητο μιας και αυριο μεθαυριο θα τα βγαζουμε!!!!!

το ριξαμε στο χαβαλε γενικα και η ΜΑριαννα ειναι ετοιμη... ηδη τωρα που πηγε για υπνο πηρε και το μπολ και χαρτι μαζι της για παν ενδεχομενο!

αυριο θα παω δουλεια αλλα θα κλειστω στο γραφειο μου θα κανω τη δουλεια μου και θα φυγω για να μην ερθω με κανεναν σε επαφη και κολησουμε και καμια αλλη οικογενεια χρονιαρες μερες....

περιμενω και περιοδο...

γλεντια!

ντου απο παντου!

 

αντε να ανοιξει καμια το καινουριο μη μας βρει το 2015 με τον παλιο τιτλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

χρόνια πολλά καλά και με υγεια

χρόνια πολλά στον άντρα σου βαγκ μου να είστε γεροι να τα μεγαλωνεται.

και σήμερα στους δικούς σας εαν έχετε χρόνια πολλα

περαστικά βρε ευαγγέλια μου

μα καλά χριστουγεννιάτικα εγινε;

εμείς γενικως καλα

ο αγγελος με δεκατα

ο Στέλιος έκανε την παρασκευη ένα κουλό 38,5 αλλα γενικως είναι καλα

κατά τα αλλα οικογενειακά περασαμε

εχθές βγήκαμε και το κάψαμε το βραδυ με παρεα

γυρίσαμε 2:30 το πρωί

φάγαμε ήπιαμε

πολυ ωραία

βγηκε αρκετα το μαλλί αλλα δεν πειράζει χαλαλι

να το ανοιξει η γκαστρουδο μας λέω. Νέο μωρο φέρνει τυχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα Μαρκερ που το γλεντισατε!

και του χρονου!

 

εμεις... το σανατοριο επεκτεινεται...

ο Σπυρος οκ αλλα απο τις 17:00, λες και ηταν συνενοημενοι, αρχισαν ο αντρας και η Μαριαννα!

καλα που εχουμε 2 τουαλετες στο σπιτι!

η ΜΑριαννα απο τις 22:00 ηρεμισε κα κοιμαται, απλα που και που σηκωνεται και θελει νερακι, τη δινω απο μια γουλια.

ο αντρας... χαλια!

μεχρι και ταυτοχρονη εκτονωση!

σε μια φαση ηθελε να παει στο κεντρο υγειας...

τελικα πριν λιγο πηρε σιροτον και μετα θα παρει και εμοντιουμ και ελπιζω να ηρεμισει και αυτος και να ανακαμψει γιατι αυριο προφανως ερχεται η σειρα μου!

 

γκαστρουλα ανοιξε το επομενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ... ελπιζω να μη μπαινετε γιατι περνατε καλα...

εμεις σαν οικογενεια, καλυτερα δε λεω...

αλλα εγω αν και δε μ'επιασε μέιντει, ειμαι τοοοοσο κομμενη, κουρασμενη, πονανε τ ακοκκαλα μου και εχω δεκατα...

επρπε να παω και το πρωι λιγο στη δουλεια...

κομματια!

 

Χρονια πολλα στο Στεφανακο της Χαρας και αν εχετε καποιον αλλον...

εγω εχω τον ξαδερφο μου....

και τον χαιρομαι, αν και τον βλεπω.... τοσο σπανια.....

δεν ειναι περιεργο με καποιους συγγενεις ή φιλους μας να μη βρισκομαστε αλλα οταν βρεθουμε να ειναι σα να μην περασε μια μερα;;;

ετσι νιωθω με μερικα ξαδερφια μου και φιλους...

 

αχ... για μια ακομα φορα περνεμε το βραδυ με τον Παπαδοπουλο στον Α.

εεπαναληψη, επαναληψη τι να κανουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Vagaki χριστουγεννιατικο...περαστικα σας...

Εμεις επιστρεφουμε σημερα.περαςαμε πολυ ωραια πηγαμε ςε πολλα παιδικα event θεατρο βγηκαμε και με ζευγαρια μονοι βραδι.χρειαζοταν...

Πολλα πλυντηρια θα ακολουθησουν συμμαζεματα και αυριο παω και δουλεια!

Τα παιδια θα ρχεται η μανα μου με μουρμουρα αφου ολο κλαιγεται με το ποσες δουλειες εχει να κανει και μενουν πισω κλπ κλπ...ευτυχως επεται κι αλλη αργια μεσα ςτη βδομαδα και 31 ειπαμε το τμημα μου επειδη διοργανωςαμε τα Χριστουγεννιατικα φετος να παρουμε και τα δικα μας παιδια να το χαρουν! Ειναι πρωι.

Σας φιλω...ευχες σε ολες...

Μαριλου Νανα δωστε σημεια ζωης....ειδικα η εγκυος να μην ανησυχουμε!

Η Νανα θα ρχοταν Ελλαδα; δε θυμαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπουλες μου χρονια πολλα!!!

τις ευχες μου στους εορταζοντες και περαστικα στους αρρωστουλιδες.

ο υπολογιστης στο μαστορα κ δεν θα γραψω πολλα, μου τη σπαει το κινητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολοι καλα ειμαστε, ο μικρος ξανακανε γαστρεντεριτιδα αλλα τωρα οκ.

εκοψα την οδηγηση κ δεν παω ουτε σουπερ. δυσκολευομαι στις κινησεις μου αλλα την παλευω.

εχω πολυ αμνιακο υγρο κ υπαρχει φοβος ειτε να γυρισει με το κεφαλι πανω ειτε να τυλιχτει με τον λωρο. θα με βλεπει ο ντοκ καθε βδομαδα κ αν δεν προκυψει τιποτα θα με βαλει να γεννησω με προκληση με το που μπω στο μηνα μου για να μην ρισκαρουμε. το μωρο ειναι μεγαλοσωμο οποτε πρωτα ο Θεος σε 3-4 εβδομαδες γενναω!!!

δεν ανοιγω εγω καλετο επομενο!δεν ειμαι Οκτωβριανη ουτε καν του 2009!ξεμπαρκη ειμαι! ανοιξτε εσεις!

αν δεν ξαναμπω συντομα ευχομαι καλη χρονια σε ολες κ στις οικογενειες σας υγεια κ ευτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

πωπω κρυωματα ακουω

καλά και εμείς δεν πάμε πίσω αλλα είμαστε όλο βόλτα

ο κως και ο Στέλιος έκαναν για μια μέρα 38,5 αλλα κατά τα αλλα καλα

εγώ εβγαλα,ένα,σπυρί στο μπούτι τι να σας πω πριστικε,όλο,το πόδι , λογικά σταφυλόκοκκος,εναι γιατι ήταν το πύο πράσινο. Πήρα αντιβίωση φυσικα

κατά τα αλλα με έχει πιάσει προεμμηνορροϊκό σύνδρομο και μου φταίνε όλα.

ναι χρόνο πολλά στο Στέφανο, τον ξέχασα ειμαι γαϊδούρα αλλα δεν το,έχω υπενθύμιση και εγώ.

πρέπει να πάω σε γιατρούς αλλα φαυσικα ο κως είναι απλήρωτος,3ο μηνα

καταπληκτικά χαχα

τα φτιάξω τη βσιλοπιτα τώρα σε λίγο γιατι έχουμε,τραπέζι στα πεθερια και τους δικούς μου οπότε 1 -1 να τα τελειώνω

κρέατα είπαν φέρουν οπότε δεν θα φτιαξω

καμια σαλάτα

πουρέ ρύζι και πατάτες στοφουρνο λεω

καμια σάλτσα και τέλος

είδα και διαφήμιση κρεπεε φύλλα ετοιμα

μπορεί να πάρω να φτιάξω με μπεσαμελ

εαν δεν βρεθω δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα γινει ρε κοπελιες... θα το ανοιξει καμια;;;

απο μενα μην περιμενετε γιατι δε με θελει....

τελικα εβαλε το χερακι του ο κατα τα αλλα καλος συναδελφος που ειμαστε μαζι στο γραφειο και εβαλε την παραμονη πρωτοχρονιας υπηρεσια τον αντρα σκοπο σε μια υπηρεσια στο πουθενα που εχει μεσα κρατητηρια!!! στην οποια τον ειχα βαλει και σημερα το πρωι και εννοειται οτι, εκτος απο αυτους που θελουν να πηγαινουν εκει, οι αλλοι πανε με τη σειρα οποτε πεφτει 2-3 φορες το μηνα! ε, οχι μερα παρα μερα τον αντρα μου ρε φιλε! και μαλιστα ενω ειχαμε συνενοηθει, επιδη θα ειμαι μονη με τα παιδια νε ετοιμασω μεζεδες και να παμε και εμεις στο τμημα για την αλλαγη του χρονου!

ο αντρας δε με αφησε να τον τηλ, ενω ηθελα, οχι φυσικα για να αλλαξει κατοπιν εορτης την υπηρεσια και να φανει οτι χωνει αλλον, αλλα για να νιωσει ασχημα που μαλλον θα περασω για πρωτη φορα μονη μου πρωτοχρονια!

τι να κανω δηλαδη τωρα με τα παιδια που τοσες μερες τους λεω οτι θα παμε την πρωτοχρονια στο τμημα και θα κοψουμε βασηλοπητα με το μπαμπα που θα δουλευει και τους συναδελφους;;;

καθηστε να την κοψουμε οι τρεις μας περιμενοντας παλι τον Καμινη να αλλαξει τη χρονια στο συνταγμα;;;;

τα εχω παρει πολυ ασχημα μιλαμε!

ετσι μου'ρχεται να τσακωσω τα παιδια και να παω εστω για 20λεπτα εκει στη σκοπια που θα ειναι ο αντρας, για το γαμωτο. αλλα δεν ξερω αν ειναι κανενας @#$@#@ προϊσταμενος εκει και του την πει.  εχει και τρελη παγωνια.

 

το αλλο το αστειο;;;

παιρνει τηλ αποψε ο αντρας τη μαμα του και του λεει οτι θα ειναι νυχτα την παραμονη και οτι θα ειμαι εγω σπιτι μονη με τα παιδια...

του κανω νοημα να μη λεει τετοια γιατι δε θελω να παω στα πεθερικα.

αλλα..... ουτε που εκαναν την προταση για τα ματια του κοσμου!!!!

φυσικα και δε θα πηγαινα, αλλα ετσι να εκαναν το οριστε βρε αδερφε!

προφανως θα πανε και παλι  στην κορη και δεν το λενε...

 

ωραια μου παει η φαση ε;;;;;

 

κατα τα αλλα....

ο Σπυρος 2ο μπουκαλι Ογκμεντιν μιας και δεν ξεπριστηκε το δοντι και 7/1 ξεκιναμε τη μινι απονευρωση....

αυριο θα τους παω σινεμα να δουμε Αστεριξ. το προτιμησαν απο ΜΑδαγασκαρη και το αρκουδακι Πατιγκτον που παιζει το ασσος οντεον στην Αριστοτελους που εχει 5Ε τις μεταγλωτισμενες....

 

Καλη επιστροφη ΜΑρντιο... και του χρονου....

 

ΜΑρκερ και τωρα στους γιατρους;;;

το σταφυλοκοκο που τον πετυχες;;;

 

αντε να ερθει μια χρονια που να μας παει καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε βαγκ

μλκια όντως με τον,αντρα

αυτα μη σου πω θεωρώ τα δύσκολα αυτων,των ειδικοτήτων , γιατροι αστυνομικοί στρατιωτικοί κλπ. 365 μέρες το χρόνο είναι το ίδιο.

όσο για τα πεθερικά είναι ντροπή. Θα τσαντιζόμουν πολύ.

δεν ξέρω καθόλου που στο καλό το στακωσα. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι κάνα,βρακί να το πήρε ο αγγελος και να το,έκανε ξεσκονόπανο, πού. Τα συνηθίζει κάτι τέτοια. Χαχα.

εγώ δεν ανοιγω δε,νιβθω γουρλού και έχω νεύρα αυτες τις μέρες , μην σας πάρει η μπόρα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τικ τακ τικ τακ...περναει η ωρα...θα το ανοιξει καμια λεμε;;;;;;

 

ρε συ ΜΑρκερ.... ξεσκονοπανο το βρακι!!!!!!

απο τωρα στριγκακια θαλει να καταστρεφει ο μικρος!!!!

 

οσο για το αλλο... αν το ηξερα απο την αρχη οτι θα γινοταν οκ....

αλλα το οτι κανονισαμε με τη συναδελφισσα που ειναι στη βαρδια τους τι φαγητα θα κανει η καθεμια και ελεγα στα παιδια τι θα κανουμε κλπ...

το βραδυ που πηγα για υπνο μ'επιασε το παραπονο...

καλα για την πεθερα δε θα σκασω.

με φτανει που ο αντρας ειναι 100% στην οικογενεια μας και αμα λαχει τους γραφει κανονικα.

αφου πριν γινει αυτο, μια μερα πριν, τον λεω, δε θα παρεις τη μαμα σου να τους πεις να ερθεουν για φαγητο την Πρωτοχρονια το μεσημερι;

οχι !με λεει, γιατι ξυνεσαι να γινουν τα ιδια;;;

φυσικα δεν το συνεχισα.

θα παμε παλι πακετο φαγητα στη νονα μου και θα ακουμε μια βδομαδα ολο ευχες και προσευχες.

 

δε σας ειπα... μας ψιλοχιονισε!

οχι πολυ, σα να μας αλατισε λιγο.

αλλα κοριτσια μιλαμε για τρελο κρυο!!!!

και ως τρελη οικογενεια το απογευμα, νωρις, τους πηγα σινεμα στο κεντρο της Θεσσαλονικης!

στην Αριστοτελους εχει ενα Ασσος Οντεον που εχει ολες τις μεταγλωτισμενες 5Ε.

διαλεξαν Αστεριξ και Οβελιξ. εμενα μου αρεσε πολυ, γελασα τρελα σε καποιες φασεςι.... δυστυχως τα παιδια δεν τις καταλαβαιναν ολες..

αλλα πολυ κρυο και τρελος αερας!!!!!!

μπρ!!!

 

καλαντα αυριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...