Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Anemoni φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μια χοριακη τετοια++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Daphne και σε σενα κοπελα μου +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι γινεται; Daphne;;; δεν εμπαινε και το mammy ολο το πρωι!!!

Εχεις κανεις νεο;;;

Η Μικα καλα μιλαμε με mail η τηλεφωνικως...εδω δε ξερω γιατι αραιωσε η αληθεια...θα της βαλω ποστο!! Χα χα

Μορουλι εμεις μετα τη β επιπεδου ξεκινησαμε αγορες.τα χοντρα χοντρα κουνιες καροτσι καρεκλακια αυτοκινητου παντες παπλωματα τα πηραμε απο το motherbaby ειναι πρατηριο στο Περιστερι εχει και site στο ιντερνετ να ριξεις μια ματια .

Πηραμε τις κουνιες που γινονται προεφηβικα μετα απλες και οικονομικες.Μας τα στειλαν ολα με μεταφορικη και ςυναρμοογησαμε ευκολα.

Χρηςτικα σελτεδακια πανακια πετσετουλες μια χαρα κανουν του jumbo.

Θηλαστρο κανε μια ερευνα αγορας ιντερνετ να δεις τι παιζει εγω ειχα medella swing πολυ ευχαριστημενη μη παρεις απο τωρα μπορει να μη χρειαστει.

Αποστειρωτη μπιμπερο επισης μετα.

Ζιπουνακια κορμακια εγωβολευτηκα του mothercare που ηταν 8αδες.

Σιγα σιγα θα τα βρειτε ολα...ωραια ειναι αυτ τα πρωτα ψωνια...

Οτι ψωνιζεις για τα παιδια σε κανει το ψαξιμο του να νιωθεις για λιγο παιδι αλλα σα τα πρωτα πρωτα που τα περιμενεις και με λαχταρα δεν εχει...και τα στολιζεις και τα βλεπεις και τα ξαναβλεπεις και ανοιγοκλεινεις τη βαλιτσα για το μαιευτηριο και λες αχ κοιτα τα μωρε 2 πατουσινια θα μπουν εδω μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

απο το πρωι παλευα να μπω...που εοναι τα κοριτσια με τα νεοτερα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; περιμενω......

 

οι αλλλες ολες καλά;;;;;ρε κοριτσια να κανω μια ερωτηση ειχε καμια ασπρα υγρα στο σκουπισμα (σορι για την περιγραφη)μετα τη σπερματεγχυση ή εξωσωματική;;;οταν επαιρνε ουτροτζεσταν...μιλαμε μου εχουν σπασει τα νευρα ειναι οπως οταν εχω περιοδο καθε τρεις και λιγο στην τουαλετα για υγρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilο μου όσες φορές έχω χρησιμοποιήσει τα ουτροτζεσταν έχω κ άσπρα υγρά.αναγκαζομουν να φοράω XL σερβιετακια!είχα ρωτήσει τον γιατρό κ ήτανε φυσιολογικό λογω των κολπικων υποθετων.οποτε μην ανησυχείς!

Φιλιά πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεερα!

Δεν μπορούσα να μπω χθες για να σας πω τα αποτελέσματα!

Τελικά, χοριακή 363!

Νομίζω καλά είμαστε! Ο γιατρός μου ειπε να κάνω και άλλη μια τη Δευτέρα (και μου είπε να κάνω και 2 ενέσεις προγεστερόνης χθες & Δευτέρα)

Χάρηκα αλλά είμαι πολύυυ συγκρατημένη.. εγινε το 1ο βήμα αλλά είναι μόνο ένα βηματάκι...

ο σύζυγος έχει ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και εγώ .. μόνο σαν την ..Μεγάλη Παρασκευή δεν είμαι..

αναμονή πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα dafni μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μια χαρα δε λες τιποτα!!!!!!με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

capy Εγω δεν εχω τα κολπικα τα χαπια εχω ...Fifoylina ασπρα οχι διαφανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου daphne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Συγχαρητήρια και σε σένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Λογικό να σαι συγκρατημένη μετά το πρώτο πατατρακ αλλά είναι μια νέα εγκυμοσύνη ένα ή δύο νέα εμβρυάκια που πρέπει να πιστέψεις σε αυτά για να γαντζωθούν καλά καλά!!Χάιδευε τη κοιλίτσα κάνε τη προσευχή σου και όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!!!!

Ουαου 2 στα 3...santaloxilo έρχεται λέμε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Daphne και μια και δυο και τρεις και δεκατρεις χαρες κοπέλα μουυυυυυυυυ. Τι ειπες τωρα????

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΕΡΙΦΙΜΑ!!!! ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ, ΠΡΟΣΕΧΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!! [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=binkybaby.g:  [smilie=binkybaby.g:  [smilie=binkybaby.g:  [smilie=binkybaby.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια στα κοριτσια πολυ χαρηκα μπηκα ετσι να δω τι κανετε και ειδα θετικες χοριακες και ομορφα αποτελεσματα!!μπραβο κοριτσακια μου!!Κι εγω περιμενω το δευτερο [smilie=thumbsup.gi:  [smilie=laughing11.:  [smilie=laughing9.g: ...μας ηρθε μονο του κανοντας μας μια ευχαριστη εκπληξη!τελικα συμπερανα οτι το αγχος ειναι ενας πολυ μεγαλος παραγοντας..τωρα με ενα παιδακι στην αγκαλια το αλλο ηρθε τοσο απλα!!!ειναι πολυ νωρις ειμαι κι εγω μολις λιγο βδομαδων...με το καλο ολες..σανταλοξυλο τα ουτρο κανουν υγρα..να αλλαζεις σερβιετακια να μενεις στεγνη!..φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλλεεεεεεεεέ τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!!!! Δεν σας προλαβαίνωωωω!!

Μπράβο κοριτσάκια μου, καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες με γερά μωράκια σε όλες σας!!

Πώ πω τι χαρά είναι αυτή πρωί πρωί!  Συγχαρητήρια Δάφνη, κοριτσάκι μου και φυσικά στο Cuandaki μας!  [smilie=occasion18.:  :ymapplause:  [smilie=toothy9.gif]  [smilie=toothy9.gif]

Cuando παλιά φιλεναδίτσα μου με το καλό το αδελφάκι χάρηκα πάρρραααα πολύ!

Άντε με τέτοια θετική αύρα να δείτε θα έρθουν και άλλα θετικά πολύ σύντομα, έρχονται ποοοοολλλαααά μωράκια!!

Πολλά πολλά φιλάκια και μπόλικη θετική ενέργεια σε όλες σας!!!

Ματς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη μου ΣΥΓΧΑΤΗΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Α πα πα με έχετε κάνει ευσυγκίνητη σε αυτό το site!!!! Μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο!!!!

 

Άντε Santaloxylo πάρε δύναμη και πάμε για τα δικά σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!! [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif]  [smilie=blob1.gif] Τέλεια τα νέα σου!!!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου υγιή πάνω από όλα! Κι εμένα για 2 μου μοιάζουν! 

 

Cuando τι νέα είναι αυτά;;;;; Πόσο χάρηκα δεν ξέρεις! Με το καλό το νινάκι!! Να σας εκπλήσει πάντα ευχάριστα!!!  [smilie=occasion16.:  [smilie=occasion16.:  [smilie=occasion16.:  [smilie=occasion16.:  [smilie=occasion16.: 

 

Μπράβο ρε κορίτσια έτσι να ανεβαίνει το ηθικό για όλες! 

Σανταλόξυλο έρχεται η σειρά σου! Για τα υγρά μη αγχώνεσαι αν παίρνεις ουτροτζεστάν κοπλικά είναι λογικό να έχεις άσπρα υγρά. Κι εγώ είχα! Όλα θα πάνε καλά! Με τόση θετική αύρα περιμένουμε και τα δικά σου ευχάριστα τώρα!

Πολλά φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά daphne είσαι απίστευτη! Όταν είπες και για τα καφέ υγρά ήμουν σίγουρη οτι θα ήταν θετικό! Πολλά διδυμάκια μυρίζομαι... Θα πρέπει να αλλάξει και ονομασία το ποστάκι μας "Διδυμομανούλες είναι μεταδοτικό". Αχ τι τέλεια νέα!!

Koritsaki mou εσύ έκανες την επαναληπτική;

Santaloxilo μήπως τα υγρά είναι από εγκυμοσύνη και όχι από τα χάπια;; Ποτέ δεν ξέρεις!

Cuando με το καλό να φουσκώσεις κι εσύ!

Μπράβο βρε κορίτσια μας ανεβάσατε την διάθεση.

Morouli τι έκανες με τις ενέσεις τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

μπραβο κοριτσακι μου πολυ καλη η χοριακη σου !!με το καλο η επαναληπτικη!!σε καταλαβαινω που εισαι συγκρατημενη αλλα ειμαστε εγκυουλες!!

 

cuando ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

τι υπεροχα νεα ειναι αυτα?ειδες που εφυγε το ρημαδι το αγχος και εμεινες φυιολογικα!!με το καλο κοριτσι μου να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!! 

 

anemoni πειμενουμε!!!

 

santaloxilo εισαι η επομενη και οσο για τα utro αστα ειναι πολυ φυσιολογικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω και κάτι για μια φίλη μου...

Όσες έχετε κάνει εξωσωματική πήρατε και salospir; Στην πρώτη μου είχα πάρει κι εγώ σαλοσπιρ (φαντάζομει και στην επόμενη θα ξαναπάρω) αλλά ο γιατρός της στις προηγούμενες 2 δεν της έδωσε και τώρα θα κάνει λέει αντιπηκτικές! Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη γιατί πάει για την τρίτη της προσπάθεια τώρα και μακάρι να είναι και η τυχερή!!! :ympray: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μα καλα τι ομορφα νεα ειναι αυτα???????με το καλο να λιγοστευουμε εδω μεσα οι ενευ κοιλιας ...χαχα σας ευχαριστω για τις απαντησεις...και τις ευχες ανησυχησα λιγιο γιατι δεν παιρνω κολπικα το utrogestan φιλια πολλα σε ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΑΣ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΧΑΡΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΙΣ ΤΟΥΜΠΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΙΣ 3 ΝΕΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif] [smilie=sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω και κάτι για μια φίλη μου...

Όσες έχετε κάνει εξωσωματική πήρατε και salospir; Στην πρώτη μου είχα πάρει κι εγώ σαλοσπιρ (φαντάζομει και στην επόμενη θα ξαναπάρω) αλλά ο γιατρός της στις προηγούμενες 2 δεν της έδωσε και τώρα θα κάνει λέει αντιπηκτικές! Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη γιατί πάει για την τρίτη της προσπάθεια τώρα και μακάρι να είναι και η τυχερή!!! :ympray: 

Diazάκι, από τη στιγμή που θα κάνει αντιπηκτικές δεν χρειάζεται να πάρει σαλοσπίρ. Έχει θρομβοφιλία; Για ποιό λόγο θα κάνει αυτές τις ενέσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifulina μου μου άλλαξε τις αντιπηκτικές απο 4.000 που έπαιρνα σε 6.000, είπε στον άντρα μου εχτές να μη στεναχωριέμαι πως είναι αναμενόμενο και όλα είναι καλά. Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.

 

Diaz εγώ πήρα salospir σε όλες και τις αντιπηκτικές απο τη αρχή πάλι σε όλες τις εξωσωματικές.

 

Santaloxilo,Mystiko???? Περιμένουμεεεεεεε, ελα τα θετικα λέω να έρχονται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου μια χαρα η χοριακη!!1150!! το απογευμα θα παρω το γιατρο μου γιατι ο εξωσωματικος μου ειπε να κανω υπερηχο την αλλη παρασκευη!θα σας ενημερωσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι ευχάριστα νεα είναι αυτά????

Το χαμόγελο μου καθώς διαβάζω τα νεα σας έχει φτάσει στα αυτιά!!!!

Συγχαρητήρια Daphne μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να εχεις!

cuando μου συγχαρητήρια κ σε σενααααααααααα!!!!!!!!!

anemoni k santaloxilo ήρθε η σειρα σας!!!!

Koritsaki mou τι κάνεις?

να είστε ήρεμες κ χαλαρές κορίτσια μου κ όλα θα πανε καλα!

Diaz έχει θρομβοφιλια η φίλη σου?για μένα το σωστό είναι να συμβουλευτεί αιματολογο κ όχι γυναικολόγο...εγω έχω ομόζυγη στο 677 κ πήρα κ στην πρώτη προσπάθεια σπερματεγχυσης σαλοσπιρ 1 κάθε βράδυ 7 μέρες πριν κ στην εξωσωματική μου πάλι σαλοσπιρ μετά την ωοληψια.επισης ρινινικο σπρέυ avamis3 φορές την ημέρα 8 μέρες πριν από κάθε προσπάθεια κ πέρνω κάθε πρωί filicine για όλη μου την ζωή!

Κάποια στιγμη θα μπω να σας πω για την επίσκεψη μου στο νέο κεντρο εξωσωματικής κ για τις σκέψεις μου,απλά με πρόλαβανε τα υπέροχα νεα των κοριτσιών!!!!

Σας φιλώ οοοοολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...