Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακούστε και αυτό για να ανεβαίνουμε λίγο!

Γιατί αυτό που τελικά μένει και θέλουμε να έχουμε πάντα δίπλα μας είναι η αγάπη μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μενα

 

Σανταλοξυλο μου καλη καλη επιτυχια. φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

 

Μωρουλι είμαι 3 βδομάδες πανω από σενα αλλα κι εγω σε 2 βδομάδες θα κανω β επιπεδου. Ο γιατρος μου ειπε ότι γινεται από 22 - 24 εβδομαδα αλλα εγω θα την κανω στις 23. Εσενα σου εχει πει κατι άλλο; Τι ακριβως θα δουμε στη β επιπεδου; Εχω μπερδευτεί λιγο. Το μωρο πως ξερεις ότι είναι χαμηλα; Εκει το νιώθεις ή στο ειπε ο γιατρος; Κι εγω τις κλοτσιες τις νιωθω αλλοτε χαμηλα αλλοτε ψηλα αλλα επειση το μωρο είναι ηδη πανω από 15 εκ φανταζομαι ότι αλλαζει συνεχως θεση μεσα στο σακο και γι αυτό συμβαινει αυτό. Παντως γενικοτερα εχω την εντυπωση ότι προς το τελος του 6ου ανεβαινει και μετα κατεβαινει ξανα στον 9ο . Θα ρωτησω και το γιατρο όμως για να βεβαιωθώ. Αφου κι ο γιατρος σού ειπε ότι όλα είναι καλα, μην αγχωνεσαι. Αν δεν ηταν στη σωστη θεση θα στο ελεγε!

 

Φιλια πολλα και στα υπολοιπα κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo μου σου εύχομαι να εχεις μια θετικότατη χοριακη!

Εγώ κορίτσια δεν είμαι καθόλου καλα ψυχολογικά...ο άντρας μου χθες μπροστά στην πεθερά μου είπε πως έχει βαρεθεί να τρέχει στους γιατρούς κ πως θελει να ηρεμήσει.δεν θελει να τους ξαναδεί μπροστά του λέει...τι ξέσπασμα είναι αυτό βρε κορίτσια,αλλαγή τεράστια,λες κ έχω έναν ξένο στο σπίτι μου.δεν μου μιλάει κ σημερα που του είπα να ηρεμήσει κ να το συζητήσουμε μου είπε πως είναι κάθετος κ δεν θελει να ξαναπάμε σε γιατρό...που κ να ήτανε στη θεση μου...εγω στα 3/4 των ραντεβού μόνη μου πήγαινα...

Δεν ξέρω τι να κανω κορίτσια,δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει,όλο κλαίω κ δεν θέλω να δω κανέναν...νομιζα πως ήμασταν οι 2 μας σ'αυτον τον αγώνα αλλά τελικά είμαι μόνη μου...τι να κανω? με τοσο χαμηλή ΑΜΗ δεν έχω την πολυτέλεια να κανω υπομονή κ να περιμένω πότε θα τον φωτίσει ο Θεός κ θα ηρεμήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy μου ,ηρεμησε κατ αρχην γιατι με το να πανικοβληθεις και εσυ,δεν θα κανεις καλο σε κανεναν.

ο αντρας σου μπορει απλα να εχει απογοητευτει απο τις προσπαθειες και να θελει το χρονο του λιγο.

ξερεις οτι οι αντρες ειναι πιο μελαγχολικοι και ευαισθητοι απο οτι εμεις και ας δειχνουν οτι ειναι πιο σκληροι και τα κρατανε συχνα μεσα τους και για να μη μας στεναχωρησουν και γιατι απλα δε θελουν. (δεν χρειαζεται και πολυ εμβαθυνση η ψυχολογια των αντρων  - δεν ειναι οπως εμεις που κοιταμε και την καθε λεπτομερεια σε καθε κατασταση)

εγω θα ελεγα να τον αφησεις λιγο να ξεθυμανει και μετα πιαστον με το καλο να μιλησετε εφ'ολης της υλης.

ασε να σου πει πως νιωθει - και πες του και εσυ πως νιωθεις.

η επικοινωνια ειναι το παν στη σχεση - απλα επελεξε τη σωστη στιγμη για να την κανεις αυτη την κουβεντα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα συμφωνήσω..ολοι φτανουμε στα ορια μας..οκ δεν ηταν σωστο το οτι το εκανε μπροστα σε αλλους και οχι μέσα απο συζητηση μαζι σου αλλα νομιζω κι εγω πως ηταν ξεσπασμα..δωσε του χρονο....οπως κι εμεις θελουμε μια παυση ισως θελει κι αυτος λιγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ το ιδιο σκέφτηκα κορίτσια αλλά εμένα ποιος θα με καταλάβει?ποιος θα με παρηγορήσει?

Θα κανω υπομονή αλλά αν από τώρα είμαστε έτσι στα πιο δύσκολα πως θα είμαστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι ανθρωποι καμια φορα πεφτουν ..ο ιδιος θα σε ξανασηκωσει οπως κι εσυ εκεινον..ετσι γινεται..να αφησεις λιγακι χωρο και χρονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην morouli ευχαριστω για τα τοσο καλα λογια...μη το ξεχασω...ακου εκει με θαυμαζει...ποια ειμαι καλε η μητερα Τερεζα!! Πολυ με ανεβασες...οντως ομως οπως με ςτηριξε το παρεακι του φορουμ οσο προσπαθουσα οσο εγκυμονουσα τοσο θελω να το στηριξω και γω...και εννοω τις κοπελες που προσπαθουν και απογοητευονται οχι τους διαχειριστες που μας ξεχασαν και ουτε ενα chat μια ομαδα δε μας ενεργοποιησαν ακομα!! Lena ακους η σου πηραν τα μυαλα οι τσουπρες;;;

Santaloxilo μου κοριτσακι μου καλη επιτυχια μεσα απο τη καρδια μου τελευταια και τυχερη!!!

Ποσο ωραια τα γραψες...μπραβο για τον αντρουλη σου που σε ςτηριζει τοσο.

Capy μου μη πεφτεις μια κακη στιγμη θα ηταν.με διαλογο και λιγη κρεβατομουρμουρα θα λυθουν ολα!! Θα επανελθει η λογικη και συ αδικα θα μεινεις να χαλιεσαι...και ο δικος μου ετσι ηταν...αδιαφορος εκεινος ολο ελεγε αστο και θα ρθει...βρε ανθρωπε εχουμε θεματα πως θα ρθει μονο του αν δε κουνηθουμε και μεις;;;; και στις εξετασεις ολα μονη...εδω και το σπερμα στο μικροβιολογικο εγω το τρεχα...η μανταμ με το βαζακι...εχω κατσει εγω στα μικροβιολογικα με τους γερους πρωι πρωι ου ου παμπολες φορες.αξιζει ομως η ρημαδα η προσπαθεια...

Levou χαθηκες και συ σα τη Rose σας ξεζουμιζουν τα

μπεμπεκιασας και πολυ καλα κανουν...koritsaki mou daphne να δινετε καθημερινο παρων να μαθαινουμε ηθικον!!

Να ζησουν ολες οι γυναικες υγιεις και καρπερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας!σημερα πηγα με την αδελφη μου κ τα μωρα για καφε!σημερα μια φιλη μου μας ειδε ονειρο να πινουμε καφε στο γυναικολογο μου αλλα εγω στεναχωρηθηκα γιατι ο καφες ειναι στεναχωρια!ελπιζω να μην ειναι για αυτο το λογο που φανταζομαι!

Daphne μου εσυ τι κανεις?

Κοριτσια μου σας φιλω ολες αλλα γραφω απο κινητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε?Χρονια μας πολλα με υγεια σε ολες μας και γρηγορα νεες μανουλες να ερχονται.....

βλεπω σε αναμονη ειστε ολες και μπηκα να δωσω μπεμπεδοσκονη φουλ να εχουμε πολυ καλα αποτελεσματα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο την μπεμπα μου κ μενα,να δειτε που θα εχουμε ευχαριστα πολυ συντομα ;)

levou μου σε ευχαριστω παρα πολυ να χαιρεσαι κ εσυ το κοριτσακι σου!!!!

κοριτσια ειχα φαει κ εγω το μηλαρακι 2 η 3 φορες δεν θυμαμαι καλα αλλα δεν ειχε γινει τιποτα...προπερσι τον 15 Αυγουστο νηστεψα κ εβαλα την ζωνη της Παναγιας που μου εδωσαν απο το Αγιο Ορος αν κ ειχα ξαναφορεσει παλιοτερα αλλα χωρις νηστεια...αυτη την φορα την πιστεψα παρα πολυ!!!ειπα οτι αν σε ενα χρονο μετα στην χαρη της δεν εχω μεινει εγκυος θα την εβγαζα...ε μεσα σε αυτο το διαστημα καναμε την εξωσωματικη κ πηγαν ολα καλα ετσι συνεχισα να την φοραω ακομα, φυσικα κ μεσα στην γεννα...την εβγαλα μολις γεννησα και πιστευω με βοηθησε να πανε ολα καλα με την μικρη μου!πιστεψτε οτι κανετε κ τοτε θα σας βοηθησει να γινει πραγματικοτητα!!!!

εγκυουλες μου πολλα φιλακια στις κοιλιτσες!!!!η β επιπεδου ειναι οπως η αυχενικη σαν εξεταση και κοιτανε παλι τα οργανα του μωρου που ειναι πλεον πιο μεγαλο...ολα καλα θα πανε να μην αγχωνεστε και να προσευχεστε!!!ζηστε ολες τις στιγμες της εγκυμοσυνης ειναι μοναδικες και περνανε πολυ γρηγορα τελεικα....

εμεις ειμαστε καλα πινουμε γαλατακι της μαμας και περιμενουμε την αλλη βδομαδα την παιδιατρο να ερθει να μας δει πως παμε...φιλια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλα τα ψιλοβρηκαμε!του εξήγησα πως θα χαλαρώσουμε λίγους μήνες μέχρι την επόμενη προσπάθεια,απλά επειδή θέλω να ενημερωθώ για την υστεροσκόπηση καλό είναι να είμαστε έτοιμοι.την τριτη έχω ραντεβού με τον γιατρό μου για να με εξετάσει κ τεταρτη με τον χριστοφοριδη στο embryolab όπου κ θα μιλήσουμε για τιμές κ υστεροσκόπηση!

Ήτανε πολύ άσχημος καβγάς κ ελπίζω να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο!

Σας φιλώ όλες κ σας στέλνω την αγάπη μου!σας ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy μου το συζητησα με τον καλό μου και μου λεει "δεν ξερεις τι πιεση ειναι και για τον αντρα της..θελει χρονο...εσεις νομιζετε πως επειδη ολα γινονται στο σωμα μας εμας δεν μας νοιαζει...αλλα κι εμεις ψυχη εχουμε και λυγιζουμε και ποναμε και δεν εχουμε και την πολυτελεια να το δειχνουμε παντα"εμενα με συγκινησε..λεει εσεις γραφετε στο φορουμ το συζητατε με φιλες εμεις το κραταμε μεσα μας..εκεινη την ωρα δεν μιλουσε εκεινος ο πονος και ο καημος μιλουσαν και να δεις πως θα τα ξαναβρουν..θα του πω οτι τα βρηκατε να χαρει κι αυτος...οποτε capy μου για να τα λεει κι ο δικος μου προφανως θα μπορουσε να εχει συμβει και σε μενα και σε ολες...αστο να φυγει κι αυτο μην το σκεφτεσαι περασε..ακροβατουμε σε συναισθηματα....συμβαινουν κι αυτα....σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου santaloxilo όντως έχουν συναισθήματα αλλά αυτή την φορά του βγήκα σε οργή...ελπιζω να χαλαρώσουμε μετά την Τετάρτη κ να περάσουνε ομορφα κ χαλαρά οι επόμενοι μήνες!

Πως είσαι εσύ?ξεκουραστηκες σημερα?

εύχομαι σε σένα κ στα υπόλοιπα κορίτσια που περιμένουνε τα ευχάριστα όλα να πανε καλα κ οι χοριακες σας να είναι μεγάλες κ συνεχώς αυξανόμενες!!!!

Οι υπόλοιπες που είστε?μη χανόμαστε!!!

Φιλία πολλά-πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες μου. Θα συμφωνήσω με το σανταλόξυλο, περνάνε πολύ δύσκολα και οι άντρες μας κι ας μην το δείχνουν. Το "κόλπο" για μένα είναι όλα να μένουν μεσα στο ζευγάρι και τα καλά και τα άσχημα. Απο την στιγμή που θα ανακατευτούν τρίτοι όσο καλοπροέρετοι και να είναι δεν βοηθούν το ζευγάρι. Για εμάς ήταν σωτήριο το ότι δεν ήξερε κανείς τίποτα για εξωσωματικές, εξετάσεις, σπερματεγχύσεις κλπ. Νομίζω μας έδεσε περισσότερο που ο ένας στήριζε και φρόντιζε τον άλλον και δεν υπήρχε ο παράγοντας άγχους απο την έννοια πότε έχετε αυτή την εξέταση, την άλλη κλπ. και αχ τι περνάτε παιδάκια μου και τι κρίμα κλπ. Δεν χρειάζονται αυτά. Ξαναλέω ότι αυτή η προσέγγιση έκανε για εμάς, μπορεί να μην αρέσει ή βολεύει άλλα ζευγάρια, και όταν λέω βολεύει εννοώ πρακτικά λόγω καταστάσεων. Π.χ σκέφτομαι τον Μάιο πρώτα ο Θεός που θα προσπαθήσουμε για το αδελφάκι με τα κατεψυγμένα μας πώς θα τα καταφέρω έχοντας και την μικρούλα μου χωρίς καμία βοήθεια μιας και μένουν μακρυά οι γονείς μας, τι να κάνουμε όμως θα το παλέψω. 

Για όλες έχει ο Θεούλης και να θυμάστε ότι μας δίνει πολύ περισσότερη δύναμη και υπομονή απ'ότι φανταζόμαστε ότι έχουμε. Σας φιλώ όλες και σας στέλνω όοοοολη την θετική μου ενέργεια και μπόλικη μπεμπεδόσκονη απο το τρελιάρικο μωράκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΧ καλέ ξέχασα να ευχαριστήσω την Δάφνη μας που με πρόσθεσε κι εμένα στην λίστα με τις μανούλες χιχιχι, ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!!

Και σανταλοξυλο 22/3 έχω τα γεννέθλιά μου.... τυχαίο? Δε νομίζω! Να δεις που θα είναι τυχερό!!!!

Πολλά φιλιά σε όλες σας!  [smilie=wave.gif]  [smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά τι κάνετε;;;;

Βλέπω πολλές χοριακές σε αναμονή κι εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι όλες τεράάαααααστιες!!!  :ympray: 

Κοριτσάκι μου ειδικά εσένα σε σκέφτομαι και πολλές φορές μπαίνω για να μάθω νέα σου! Ελπίζω σύντομα να ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Άσε το όνειρο με τον καφέ... εδώ έχεις στο σπίτι σου τα δίδυμα... περισσότερη θετική ενέργεια από αυτά δεν υπάρχει!

Δάφνη μου Santaloxylo εννοείται ότι το ίδιο ισχύει και για σας. Μακάρι βρε κοριτσάκια να πιαστούν τα μωράκια σας! 

Επίσης μετά από τόσο καιρό απουσίας (συγχωρέστε με απλά τρέχω και δεν φτάνω με τη δουλειά και τον απαιτητικό μικρούλη μου) βλέπω ότι οι παλιές μου φιλενάδες (Ροζάκι, Μαρδιό,Levou, Λαμπρινή, Jannolino, natasa, μορούλι) είτε περιμένουν τα μωράκια τους είτε τα έχουν ήδη αποκτήσει! Αυτό το λέω για τις καινούριες κυρίως για να ξέρουν ότι σύντομα θα έρθει και η δική τους η σειρά να φουσκώσει η κοιλίτσα τους! Το σημαντικότερο είναι να μην το βάζετε κάτω! Πίστη και θετική σκέψη να έχετε και σύντομα όλες θα έχετε ένα μπεμπάκι να σας φωνάζει "μαμά"! Αυτό το πιστεύω δεν σας το λέω έτσι...

Τώρα ευτυχώς έχω πάει το μικρό στην πεθερά γιατί έχω πάλι τρέξιμο με γιατρούς...θέλω να πιστεύω ότι θα μου δώσει ο doc το οκ να ξεκινήσουμε την προσπάθειά μας για αδερφάκι! Μαζεύω και τα φάρμακα και βουρ! 

Μίκα μου εσύ πως τα πας; Ελπίζω να έχεις βοήθεια γιατί με δίδυμα και άλλο ένα παιδί στο σπίτι φαντάζομαι είναι δύσκολα... Και τώρα με τη δική μου προσπάθεια αν με το καλό την ξεκινήσω το μόνο που σκέφτομαι είναι τι θα κάνω τον μικρούλη μου! Είναι δυνατόν να μην τον πάρω μια αγκαλίτσα τόσες μέρες; 

Λεβού με όσα έγραψες μίλησες μέσα στην καρδιά μου. Να' ξερες πως σε νιώθω. Κι εμείς μόνη μας το αντιμετωπίσαμε και πραγματικά λειτούργησε πολύ θετικά στη σχέση μας, άσε που γλιτώσαμε από όλη τη "συμπάθεια" και τις ερωτήσεις το κάθε ένα που δεν μπορεί να καταλάβει τη θέση μας! Με το καλό κι εσείς το Μάιο να πάτε για το αδερφάκι της μπουμπού σας!

Φιλιά πολλά σε όλες!!!! 

 

ΥΓ ελπίζω την επόμενη φορά να μπω πιο σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

LEVOU ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΑΚΙΟ ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ

DIAZ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΟΥ...καλε οι αλλες που ειστε??????περιμενω νεα απο μερικες μερικες  για το πως ειναι και πως νιωθουν...ελα οι προηγηθεντες σε χοριακη να κανουν εμφανηση...κοριτσια εχω μια γλυκια αγωνια και προσμονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!το ξερω οτι χαθηκα λιγο αλλα με τα μωρα και τις επισκεψεις απο το σοι καθε μερα περναει η μερα κ δεν το καταλαβαινεις!!ασε που αυτη τη φορα τα φαρμακα μου φερνουν βοβερη υπνηλια!

διαβασα τα μηνυματακια σας αλλα συγχωρεστε με αν δεν τα σχολιασω ολα!

 

santaloxilo σου ευχομαι κοριτσακι μου να ειναι η τυχερη σας φορα!μην κουραζεαι κ περιμενουμε τα νεα!!

capy χαιρομαι που τα βρηκατε με τον αντρουλη σου!ενα ξεσπασμα ηταν και περασε!θα δεις που θα πανε ολα καλα!

rosaki μου ευχαριστουμε για την μπεμπεδοσκονη και φιλησε μου την μπουμπου σου!!

levou σε ευχαριτω για τις ευχες και χαιρομαι που αποφασισες να προχωρησεις και να κανεις αδελφακι στην μπουμπου σου!θα ζοριστεις λιγακι αλλα θα βρεθει ο τροπος αφου δε θεκεις να το μαθει κανεις!

diaz σε ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον κ για τις ευχες!μακαρι αυτη τη φορα να εχω ευχαριστα νεα!χαιρομαι που και εσυ θα προσπαθησεις για το δευτερο!καλη επιτυχια και φυσικα να μπαινεις να τα λεμε!!

μικα,morouli,candycrash,natasaki,prasini,milina,και τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?

daphne Μου τελικα αυριο θα πας και εσυ για τη χοριακη? τελειωσανε τα ψεματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

 

κοριτσακι μου μηπως η υπνηλία δεν είναι από τα φαρμακα αλλα από μωρακι; Το λεω γιατι κι εγω απ τα συμπωματα των φαρμακων τα μονα που συνεχιστηκαν κι αφου τα εκοψα ( αρα δεν οφείλονταν στα φαρμακα ) ήταν η υπνηλία και η πειναααααα.

 

δαφνη μου, καλη επιτυχια στη χριακη σου! ελπιζω να μην εκανες κι εσυ κανενα τεστακι νωρίτερα κι αχωθηκες χωρις λογο. Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

 

κοριτσακι μου μηπως η υπνηλία δεν είναι από τα φαρμακα αλλα από μωρακι; Το λεω γιατι κι εγω απ τα συμπωματα των φαρμακων τα μονα που συνεχιστηκαν κι αφου τα εκοψα ( αρα δεν οφείλονταν στα φαρμακα ) ήταν η υπνηλία και η πειναααααα.

 

δαφνη μου, καλη επιτυχια στη χριακη σου! ελπιζω να μην εκανες κι εσυ κανενα τεστακι νωρίτερα κι αχωθηκες χωρις λογο. Περιμενουμε νεα σου!

 

καλημερα κοριτσακι μου!!ποσο θελω να εχεις δικιο και αυριο να εχω θετικο αποτελεσμα!!εσυ τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou και daphne πολή καλή επιτυχία για αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θα σας συμπεριλάβω στη βραδινή μου προσευχή...

Ακούστε και μια προσευχούλα που λένε οι κόρες μου:

"Αξίωσε με Θεέ μου να μαι καλό παιδί

και πάντα χάριζε μου χαρά και προκοπή

καλημέρα καλημέρα

να γελάμε όλη μέρα"

Τους το μαθαν στον παιδικό.Ασχετο με το θέμα αλλά μου αρέσει πολύ όταν την λένε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou και daphne  καλή επιτυχία για αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mardio πολυ ωραια η προσευχουλα των κοριτσιων!!!!!!!!!!!!!!!!

 

εγω κοριτσια μου -  παραιτηθηκα απο τη δουλεια μου και βρηκα αλλη.  μου ειχαν πει οτι θα με κραταγαν και στην τωρινη δουλεια και δε θα ημουν στις απολυσεις αλλα κανεις δεν μπορει να μου κατοχυρωσει τιποτα!!!! οποτε παμε για αλλα σκεφτηκα.

ειπα να ρισκαρω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με ηθελαν καποιοι αλλοι και πηγα!!!! εχω ενα αγχος αλλα ελπιζω ολα να γινονται για καλο.

 

εν τω μεταξυ ακομα να αδιαθετησω!!!!!!!!!!!!! θα παμε για λιγες μερες διακοπες και δουλειες με τον αντρα μου - και ελπιζω να ξεχαστω λιγακι απο ολα τα αγχη και ανησυχιες.

 

πολλες αλλαγες στη ζωη μου ,δεν μπορει να ερθει και ενα μωρακι μαζι ???????????????? πολλα λετε ζηταω???

 

 

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...