Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Κάλημερα κορες, καλο μηνα καιιιιιιιιιιιιιι ξεκιναωωωωωωωωωωω

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Ευχομαι πραγματικα μεσα απο τις δυο μου καρδιες τα αποτελεσματα να ειναι θετικα!!!!!!!!!!! Να παρετε τα καλυτερα νεα που ειχατε παρει ποτε!!!!!!

Santaloxilo ετσι κουκλαμα με την δυνατη αισιοδοξια σου!!!! Μπραβο κοπελα μου αυτη ειναι ψυχολογια για θετικα αποτελεσματα. Καλη επιτυχια και οταν θα φυγεις απο εκει να γελας να χερεσαι και να μην εχεις καμια αγωνια. Σαν να εφαγες ενα ωραιο γλυκο και απολαμβανεις ακομη στον ουρανισκο σου!!!! Τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο.

Milina καλως ξαναρθες, μου θυμιζεις εμενα που αγχωνιμουν οταν εμπαινα και παλευα εξω μονη μου και ηθελα καποιαστιγμη να μπω καινα ανακοινωσω την εγκυμοσυνη μου... Σου ευχομαινα παθεις πολυ συντομα οτι επαθα ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.!!! Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!

Prasini χειροτερα δεν γινετε!!! Ολοι στην ιδια κατασταση, μην δινεις σημασια και ρωτα στο κεντρο που εισαι τι προσφορες κανουν σε ζευγαρια που ειναι ανεργος ο ενας. Και μην μπενετε στην διαδικασια να πληρωνετε μετρητα ολα.

Αν δεν το κανουν αλλαξε κεντρο γιατι τοτε το μονο που βλεπουν σε σενα ειναι euro!!!

Rosakiιιιιιιιιιιιιιιι μανουλιτσααααααααααααααα αυπνη ευτυχιαααααααααα ολα θα στρωσουσουν και θα βρεις τους ρυθμους σου!!!!! Την θυλαζεις;;;

Μικα βαση εσενα απο την επομενη εβδομαδα περιμενω τα κλωτσιδια, χαχαχα θα το φωναξωωωωω!!!!

Την Τεταρτη θα παω στον γιατρο μου!!!

Ααααα παλι καποια ξεχασα! Σας φιλω ολες ομωςςςςς ΟΛΕςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσιααα!!!

MARDIO μου ο γιατρός καλός είναι αλλά δυστυχώς δεν μου γέμισαν το μάτι οι κλινικές με τις οποίες συνεργάζεται....

santaloxilo μου έτσι δυναμικά με θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά!!!χι χι χι ακόμα γελάω με τους πελ-αργούς μας....!!!!Περιμένουμε νέα την Τρίτη!

koritsaki mou κ daphne πώς πάνε οι ξάπλες?απολαύστε την ηρεμία κ την ξεκούραση!daphne μου εμένα με βοηθάνε 2 ακτινίδια κάθε πρωί κ μόλις ξυπνήσω 1 ποτήρι χλιαρό νερό με 1 κ.γ. μέλι!μου το πρότεινε η διατροφολόγος!(ξέχασα να σας πω πως έχασα 3 κιλά παρόλο που ήμουν ξάπλα!)

milina καλή επιτυχία να έχεισ κορίτσι μου!

prasini μη σκας με το θέμα δουλειάς,τα ίδια περνούσα κ εγώ 1,5 χρόνο πριν κ ένα μονο 8α σου πω!Δεν αξίζει!!!!!

rose περαστικά στην μικρούλα σου!

MIKA,morouli πολλά πολλα φιλια!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!εδω οι ξαπλες καλα κρατουν!!γενικα νιωθω μια υπνηλια και εχθες το βραδυ καποιες ζαλαδες!περιττο να σας πω οτι ο νους μου ειναι στο φαγητο και κανω μεγαλες προσπαθειες να μην τρωγω!

santaloxilo ετσι σε θελω,παντα να εισαι αιιοδοξη!!

mardio μα οι αποκριες ειναι για τα παιδια!!καλα το κανουν οι κορουλες σου να χορτασουν τις στολες τους και τα παιχνιδια!! 

Morouli μου να εισαι καλα κοριτσι μου και ευχομαι  να βγεις αληθινη!!με το καλο να ξεκινησουν τα κλωτσιδια!!

capy μου ξαπλα και αγιος ο θεος!μπραβο που εχασες 3 κιλα ενω ησουν ξαπλωμενη!!εγω φοβαμαι μην παρω ετσι που πειναω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milina μοιρασμένος πόνος μισός πόνος... ειδικά από άτομα που έχουν περάσει τα ίδια με σένα... εγώ σ'αυτή την εξωσωματική όπως ξανανέφερα, το είπα αναγκαστικά μόνο σε μια συνάδελφο.. ούτε γονείς, ούτε φίλους ούτε τίποτα.. δεν αντέχω την αγωνία τους (των γονιών), τις άκυρες "βοηθητικές" κουβέντες των φίλων και τις άστοχες υποσχέσεις ότι όλα καλά θα πάνε και τι ανησυχείς κλπ κπλ.. φυσικά και όλα καλά θα πάνε σε σένα που σου ήρθαν εύκολα σε αυτόν τον τομέα! ρώτα και μένα που θα βλέπω υπέρηχο και θα θέλω υπογλώσσιο μη δω κάτι που δεν πρέπει! τέσπα.. άσντε μη συγχυστώ και είμαι και σε αναμονή :)

 

Η αναμονή λίγο πιο χαλαρή αυτή τη φορά και σύμπτωμα κανενα.. λες και δεν είμαι .. ή μήπως δεν είμαι? δεν περιμένω απάντηση, ξέρω τι θα έλεγα εγώ σε σας αν τα δια΄βαζα αυτά, ότι είναι πολυυυυυ νωρίς (!) και δεν υπάρχουν συμπτώματα κλπ κλπ.. δε θα ήταν όμως ωραία να υπήρχαν? :)

Εν τω μεταξύ ο σύζυγος έχει πάρει σερπαντίνες και έχει γεμίσει το σπίτι για να με βάλει στο κλίμα των ημέρων :)

 

koritsaki mou, είσαι φουλ στη μπεμπεδόσκονη! να χαίρεσαι τα ανιψάκια σου και το-τα μωράκι-α σου σύντομα!

 

capy, όντως ο  γιατρός σου ακούγεται πολύ καλός αλλά σημασία έχει και ο εμβρυολόγος.. μπορείς να πας σε κάποια άλλη κλινική με τον ίδιο γιατρό? τη διατροφή που μου λες την ακολουθώ και γω (εκτός από το μέλι γιατί είπαμε ζάχαρη γιοκ) αλλά δεν βλέπω προκοπή.. άντε να δούμε.. τώρα πήρα ένα παραφινέλαιο nujol , λέω να το πάρω 5-6 μέρες, ελπίζω να μην πειράζει τα εμβρυάκια.. (διάβασα ότι απλά δεν πρέπει να καταναλώνεται για μεγάλο διάστημα γιατί δεν απορροφούνται καλά τα συμπληρώματα και ίσως επηρεάζει την πήξη του αίματος, και κάνω και αντιπηκτικές ενέσεις..)

 

rose ελπίζω να είναι καλύτερα η μικρή σου.. αχ αυτά τα προβλήματα δεν σταματάν ποτέ αλλά όλες μας θέλουμε να τα νιώσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια ήρθε ο καιρός να αλλάξετε τη δική μου κατάσταση: Αδιαθέτησα επιτέλους!! Έχω έντονα συμπτώματα, αλλά δεν με πειράζει καθόλου. Αρκεί που ξεμπλόκαρα και δεν χρειάστηκα φάρμακα. Ήμουν σίγουρη πως μόλις έπαιρνα το γιατρό να τον ρωτήσω για την τόσο μεγάλη καθυστέρηση, θα ερχότανε. Και έτσι έγινε. Μπορώ πλέον να κλείσω αυτό το κεφάλαιο. Ηρέμησα κιόλας γιατί με την αναμονή είχα διαρκώς εκνευρισμό και όλο κάτι μου έφταιγε. Βέβαια έχω σκοπό να κάνω και κάποιες ορμονικές εξετάσεις για να δω γενικά τι γίνεται.

Koritsaki mou ήρθαν τα ανιψάκια; Φαντάζομαι τη χαρά σου, αλλά με μέτρο οι αγκαλιές! Το οτι άνοιξε η όρεξη σου μήπως σημαίνει κάτι;;;

Prasini είναι πολύ αγχωτικό να υπάρχει ανασφάλεια για τη δουλειά, αλλά μην προδικάζεις καταστάσεις. Και να συμβεί κάτι τέτοιο, σίγουρα πλέον με την οικονομική κατάσταση τα κέντρα είναι πιο ελαστικά. Αλλά για την ώρα μην παιδεύεις το μυαλουδάκι σου.

Capy προτού κάνεις ο,τιδήποτε θα έλεγα να πας στο γιατρό σου και να ζητήσεις εξηγήσεις για το τι δεν πήγε καλά σε αυτήν την προσπάθεια. Να έχεις κάποιες απαντήσεις.

Rosaki μου τώρα αρχίζουν τα ωραία! Να σου ζήσει κοπέλα μου. Είσαι ένα φωτεινό παράδειγμα για όλες μας.

ΜΙΚA ένα κι ένα, τι καλά! Άντε να έχει κι ένα σύμμαχο ο άντρας σου! Καλά θα κάνεις να προσέχεις τη διατροφή σου από τώρα για να μην έχεις θέματα στη συνέχεια.

Daphne κι εγώ με βλαστοκύστες στην 9η μέρα είχα κάνει χοριακή. Μήπως να τον ξαναρωτούσες; Ξεκίνησες την "Ψιλικατζού"; Είναι καλό;

Mystiko καλώς μας ήρθες! Το οτι είναι η πρώτη σου εξωσωματική είναι πολυ καλό ανεξάρτητα ηλικίας οπότε μην είσαι απαισιόδοξη. Την Παρασκευή θα κάνεις χοριακή; Πες μας λίγα πράγματα για σενα, για το πως έφτασες στην εξωσωματική.

Santaloxilo αυτή τη φορά ακούγονται πιο θετικές οι συνθήκες. Μην αρχίσεις πάλι τις απαισιοδοξίες. Να είσαι εύθυμη! χι χι

 

Για τις υπόλοιπες θα επανέλθω για να μην γίνομαι κουραστική γράφοντας πολλά.Φιλιά σε όλες όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας και καλη σαρακοστη!αυτο που νιωθω δεν μπορω να σας το περιγραψω!ειναι απιστευτο συναισθημα αλλα κοριτσια τα διδυμα ειναι πολυ ζορι!πρεπει οπωσδηποτε να εχεις βοηθεια και παλι ειναι δυκολο!απο την αλλη αυτο ειναι ευτυχια!!

 

daphne μου εγω σημερα δεν ημουνα ξαπλα!καθομουνα και δεν εκανα τιποτα και κρατουσα τα μωρα στην ποδια μου!δεν τα σηκωνα,μου τα βαζανε στην ποδια μου!εδω και λιγη ωρα εχω κατι ποναλακια χαμηλα αλλα δεν ξερω αν ειναι απο τη δυσκοιλιοτητα η αλλα ποναλακια!ελπιζω να μην εχω κανει καμια βλακεια!!οσο για το παραφινελεο ξερω οτι δεν κανει κακο γιατι το επαιρνα οταν ημουν εγκυος !ευχομαι και σε σενα κοριτσακι μου να χαρεσαι το/α μωρακι/α σου!!

 

fifoulina επιτελους ηρθε η ακατανομαστη να ρεμησεις και εσυ και να δεις τι θα κανεις!το οτι μου ανοιξε η ορεξη τι να σημαινει κοριτσακι μου?σημαινει οτι ειμαι ξαπλα και το μυαλο μου ειναι συνεχεια στο φαι!εγω οταν ειμαι αγχωμενη η στεναχωρημενη το ριχνω το φαι!

 

τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια!!

βρε κοριτσια θελω να σας πω κατι!απο χθες ο αντρας μου και ο γιος μου ασχολουντε με τα μωρα που δεν το περιμενα με τιποτα!οταν τον βλεπω να ειναι τοσο τρυφερος μαζι τους που μου ερχεται να βαλω τα κλαματα!τωρα αν θα κανουμε μωρακι θα ειναι τελειως διαφορετικος απο τοτε που ηταν 26 χρονων!μακαρι τελικα να μεινω εγκυος!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!Καλο μηνα και Καλη σαρακοστη να εχουμε...

κοριτσακι μου δεν ειναι απο την γεννα αλλα δεν ξερω πως εγινε μηπως ψιλο κρυωσε τι να πω,τωρα ομως ειναι πολυ καλυτερα Δοξα το Θεο!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ εχεις παρεα κ τα διδυμκια τι το καλυτερο!!!!!

σανταλοξυλο ετσι οπως τα λες ειναι χιιχιχιχ

Δαφνη φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ θα τα νιωσεις συντομα ολα θα δεις....

Μορουλι ναι την θηλαζω,συντομα θα τα ζησεις και εσυ ολα αυτα!θα σου πω οτι μου ελεγαν πριν γεννησω να κοιμασαι πολυυυυυυ τωρα και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις γιατι μετα πραγματικα εχει τρεξιμο και ξενυχτι...βεβαια εχουν αλλη "γευση" αυτα τα τρεξιματα και τα ξενυχτια αλλα δεν παυουν να υπαρχουν...φιλακια πολλα στην κοιλιτσα!

capy ευχαριστω πολυ ηδη ειναι καλυτερα!

Φιφουλινα μου σε ευχαριστω πολυ πολυ...ξερεις οτι μεσα απο την καρδια μου ευχομαι κ για σενα συντομα να εχουμε ευχαριστα!οπως θα χαρω για ολες σας εδω μεσα να σας δω εγκυουλες κ θα γινει συντομα θα το δειτε...

φιλια πολλα απο εμας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις ευχές και τις απαντήσεις σας,

εγώ τελικά έπεσα το Σάββατο στο κρεββάτι με άσχημη γαστρεντερίτιδα και ευτυχώς καθυστέρησε η περίοδος μου. Σήμερα σηκώθηκα κάπως καλύτερα αλλά ξεκίνησα τα αντισυλληπτικά Yasminelle και είμαι χάλια!!! Απίστευτη ναυτία, μούδιασμα στο κεφάλι, ζαλάδες,,, Έχει πάρει καμιά άλλη αυτά τα αντισυλληπτικά? Έτσι θα μου πάει όλος ο μήνας? Διάβασα και όλα αυτά που λέει για καρδιακές προσβολές και εγκεφαλικά και με έχει πιάσει και απίστευτο άγχος με ταχυκαρδία!!!! Νομίζω ότι τα παθαίνω όλα ταυτόχρονα.

 

Φιλιά σε όλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα
Κοριτσια πήγαμε στο μοναστήρι της Οσίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντου..πηρα τη ζώνη της να τη φοραω στη σπερματεγχυση(ειναι σπάγκος ουσιαστικα)και το κομματακι του μηλου της ...αυτο αφου νηστεψω 3 μερες εγω και μια ο αντρας μου μας ειπαν να το φαμε και να προσευχηθουμε πολυ..οι μοναχες εκει πολυ γλυκιες ειδικα αυτη που μου τα εδωσε ολα αυτα..μου ειπε για θαυματα της αγιας και μας εδωσε να βαλουμε και στην εικονα της αυτα τα μεταλικα τα ταματα με ενα μωρακι..μακαρι η οσια Ειρηνη να κανει το θαυμα της και για μας...αυτο ευχομαστε ..να παμε στη χαρη της με μωρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,καλό μήνα και καλή Σαρακοστή; Πώς τα περάσατε το τριήμερο;

 

Μιλίνα περαστικά σου με τη γαστρεντερίτιδα!!!Τα αντισυλληπτικά αυτά τα παίρνω από το 2011 λόγω δυσμηνόρροιας και έχω δει φοβερή βελτίωση,ούτε εμετούς κάνω πια όταν έχω περίοδο και ο πόνος είναι αρκετά πιο υποφερτός.Φαντάσου ότι προτού πάρω τα αντισυλληπτικά όταν ήμουν αδιάθετη ούτε νερό δε μπορούσα να πιω από τους εμετούς.Μου κάνει εντύπωση που έχεις τόσο έντονα συμπτώματα αλλά και πάλι κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,αν συνεχίσεις να νιώθεις τόσο άσχημα μίλα με το γυναικολόγο σου ίσως χρειαστεί να αλλάξεις αντισυλληπτικά,τόσα υπάρχουν στην αγορά.Κι εγώ όταν τα είχα πρωτοξεκινήσει είχα διαβάσει το φυλλάδιο με τα συμπτώματα και είχα τρομάξει αλλά σου συνιστώ να μην επηρεάζεσαι όσο μπορείς από αυτά που διαβάζεις και κυρίως να ¨ακούς¨το σώμα σου,αν δε νιώθεις καλά ίσως και να πρέπει να τα σταματήσεις.Εγώ πάντως ούτε πρήστηκα ποτέ ούτε κιλά έβαλα με τη χρήση των συγκεκριμένων αντισυλληπτικών και συνεχίζω να τα χρησιμοποιώ ακόμη.Ελπίζω να βοήθησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να' σαι καλά st3llina mou,

 

θα δω πως θα είμαι και αύριο. Μπορεί να είναι όλα μαζί και με την γαστρεντερίτιδα που είχα και να τα έχει παίξει ο οργανισμός μου. Η αλήθεια είναι ότι εγώ θα τα πάρω μόνο για ένα μήνα και τον επόμενο θα πάμε για την εμβρυομεταφορά. Ας ξημερώσει αύριο και βλέπουμε!!!

 

Πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι στη Λυκοβρυση εδω στην Αθηνα...εμεις το καταχαρηκαμε σημερα(περιττο να πω το κλαμα του καλου μου στην εικονα μπροστα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxilo μου,που ακριβως στη λυκοβρυση? - αν μπορεις δωσε μου περαιτερω πληροφοριες

ειναι ολες τις ωρες ανοιχτα? - και σαβ/κα?

για να μη πρηζω τις υπολοιπες κοπελες,αν θες στειλτο μου pm.

λογικο να ηταν συγκινημενος ο αντρουλης σου !!!!! και εγω και ο αντρας μου,θελουμε να παμε και εχω μια αγωνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου & Δημητσάνης, Λυκόβρυση, 14123, ΑΤΤΙΚΗΣ
 
Τηλέφωνο
:
2102822146
 
 
ΑΠΟ ΟΣΟ ΜΟΥ ΕΙΧΝ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙς 8 ΩΣ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ...
 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΘΑ ΣΤΟ ΠΟΥΝ ΟΛΟΙ...ΕΜΕΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΗ ΚΙ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ..ΠΗΡΑ ΛΑΔΑΚΙ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΝΟΥΛΑ.ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΝΗΣΤΕΨΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!Λοιπον ειχα ραντεβου πολυ αργα το βραδυ με το γιατρό,για αυτο δεν μπηκα μετα
η κατασταση εχει ως εξης το ενα εφτασε 19 και το αλλο 17(ειναι χαζοωαρια τελος)οποτε βλεποντας και κανοντας..σημερα δεν κανω τιποτα περαν του να παρω 3η μερα σικλακουρ για ενδομητριο...αν και ειπε οτι ηταν πολυ καλο..αυτο που ειπαμε ειναι το εξης..αυριο το πρωι 9 η ωρα θα παω στο Ρεα να μου κανει υπερηχο κι αν εσπασε θα κανουμε εκεινη την ωρα σπερματεγχυση αν δεν εσπασε θα μου κανει Πεμπτη βραδυ την πρεγνυλ για να κανω σπερματεγχυση το ΣΑββατο...μου ειπε οτι μετα την πρεγνυλ δεν μεγαλωνει το αυγο ουσιαστικα το κραταει σε εγρηγορση και το αφηνει να νομιζει οτι εφτασε η φαση του κυκλου που πρεπει να σπασει..εχω λιγακι αγχωθει..για να ειμαι ειλικρινης προτειμω το σεναριο Σαββατο με πρεγνυλ Αυριο βραδυ..αλλα μου ειπε οτι περαν της τρελας των ωαριων μου που ξεκινουν να αυξανονται 1,5 εκατοστο και στην πορεια τρελαινονται και μεγαλωνουν 2 εκαστοστα,ολα ειναι πολυ καλα και θα μπορουσε ανετα να γινει σε φυσικο κυκλο χωρις πρεγνυλ...ειχα ενα καρο ερωτησεις εκανα καποιες αλλα καποιες τις κρατησα για την Πεμπτη...οποτε θα σας πω την Πεμπτη τι και πως φιλια...χωρις πρεγνυλ μου φαινεται λιγο προχειροτητα ολη η προσπαθεια ρε κοριτσια καθως δεν ξερυμε ακριβως ποτε και γιατι...θα μιλησουμε ομως αυριο
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

πηγα σήμερα στο Ρεα μηπως σκάσαν τα αβγα να κανω σπερματεγχυση αλλα δεν ειχαν σκασει..ηταν εκει και τα 2 ..μεγαλα μεγαλα...ετσι καναμε πρεγνυλ και θα κανουμε σπερματεγχυση το Σαββατο πρωι..Κοινως 48 ωρες μετα...φρικαρα...του λεω δεν πρεπει στις 36;;και μου λεει οχι γιατι την προηγουμενη φορα σε σενα το δευτερο δεν ειχε σκασει ουτε στις 48..αν σκασουν εχεις παλι ενα 24 ωρο που ζει το ωαριο για να γονιμοποιηθει...εκανα τις προσθαφαιρεσεις και του λεω μα μου μενουν μονο 12 ωρες...και μου ειπε οτι το σπερμα επειδη μπαινει πολυ κοντα και το ωαριο εχει κατεβει αρκετα ο χρονος φτανει και περισσευει..του εσπασα τα νευρα τπυ ανθρωπου και τελος οταν εφευγα λεει καλο μεσημερι κυρια συναδελφε θα σας δω στο ιατρικο συμβουλιο Σαββατο πρωι.....χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

πηγα σήμερα στο Ρεα μηπως σκάσαν τα αβγα να κανω σπερματεγχυση αλλα δεν ειχαν σκασει..ηταν εκει και τα 2 ..μεγαλα μεγαλα...ετσι καναμε πρεγνυλ και θα κανουμε σπερματεγχυση το Σαββατο πρωι..Κοινως 48 ωρες μετα...φρικαρα...του λεω δεν πρεπει στις 36;;και μου λεει οχι γιατι την προηγουμενη φορα σε σενα το δευτερο δεν ειχε σκασει ουτε στις 48..αν σκασουν εχεις παλι ενα 24 ωρο που ζει το ωαριο για να γονιμοποιηθει...εκανα τις προσθαφαιρεσεις και του λεω μα μου μενουν μονο 12 ωρες...και μου ειπε οτι το σπερμα επειδη μπαινει πολυ κοντα και το ωαριο εχει κατεβει αρκετα ο χρονος φτανει και περισσευει..του εσπασα τα νευρα τπυ ανθρωπου και τελος οταν εφευγα λεει καλο μεσημερι κυρια συναδελφε θα σας δω στο ιατρικο συμβουλιο Σαββατο πρωι.....χαχαχαχαχαχαχα

 

κοριτσια μου καλημερα!συγνωμη που δεν μπαινω συχνα αλλα πραγματικα με τα μωρα δεν προλαβαινω γιατι το περισσοτερο της ημερας ειναι σπιτι μου!σας διαβαζω απλως δεν μπορω να απανταω!!

με το καλο κοριτσακι μου και πραγματικα πολυ μου αρεσε αυτο που σου ειπε ο γιατρος!γελασα πολυ!!δεν πειραζει,καλο ειναι που ρωτας για να ξερεις και να μην εχεις αποριες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου και εγω πηγα προσφατα στην αγια Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου(θυμαστε που αναψα κερακι και για σας)και μου δωσανε μηλαρακι και λαδακι!μακαρι να μας βοηθησει ολες μας!!

milina μου εισαι καλυτερα σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! εύχομαι σε όλες σας καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας!!!

γράφω πρώτη φορά σε φόρουμ, και είμαι στην έβδομη μέρα από την πρώτη μου εμβρυομεταφορά, με μόνο 1 ωάριο (3 είχαν γίνει, το 1 κύστη, το άλλο δεν μπόρεσαν να το πιάσουν γιατί η μία ωοθήκη μου είναι λίγο πιο ψηλά!). είχαμε όμως ένα καλό εμβρυακι, και έχω τις ελπίδες μου!! την άλλη πέμπτη τα αποτελέσματα.. έχω κάποια αγωνία!!! σας παρακαλώ, κάντε μια μικρή προσευχούλα και για μένα! η ιδεα σας για το φόρουμ πολύ καλή, να είστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεμονη καλη επιτυχια ο θεος μαζι σου και η αγια Ειρηνη η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΟΡΙΣΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ..ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ...ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΝΑΙ ΝΑ ΡΙΖΩΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...