Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα, να πω με την σειρα μου σε ολα τα κοριτσια ομως καλη επιτυχια και συντομα φουσκοκοιλιες!!!!!!! Ενα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο τον μπεμπη μας.

Κοριτσια μου ποσο μα ποσο σας καταλαβαινω ποσο σας νιωθω ποσο ! Νιωθω μια συγκινηση και δεν μπορω να γραψω τιποτα. Σας φιλω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε ρε αντρες που υπαρχουν γεννημενοι μπαμπαδες!! Ο δικος μου παλι οσο προσπαθουσαμε ποτε δεν εδειξε να αγχωνεται να στεναχωριεται παντα ελεγε πως εχω αγχωθει αδικα και τρεχω για εξετασεις και στεναχωριεμαι...για να μη μιλησω για το παρακαλετο ελα παμε για σπερμοδιαγραμμα παμε και παμε...

Μπραβο capy εχεις δυνατο στηριγμα!! Keep walking!!

Εμενα παλι εντυπωση μου κανει πως το σπερμα πριν δυο βδομαδες ηταν καλο και μετα χρειαστηκε παρεμβαση...ποτε προλαβε και ανανεωθηκε και αλλαξε...και γω θα χα πολλες αποριες για το κεντρο και το γιατρο.καλα κανεις και το ψαχνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααα!!!

santaloxilo ακριβώς όπως τα γράφεις είναι!Συντομα θα γινουμε μανούλες...που θα πάει?Με τον άντρα μου κάνουμε κ αστειάκια κ λέμε πως ο δικός μας ο πελ-"αργός" είναι λίγο πιό χαλλλλαρός γτ είναι απο την θεσσαλονίκη κ θα έχει κάνει κάπου στάση για καφέ....χαλλλλλαρα!

rianna μου ευχαριστώ πολύ!Κάνε μιά ερώτηση στον γιατρό σου,δεν έχουμε να χάσουμε τπτ!

morouli πολλά φιλιά στην κοιλίτσα σου!

MARDIO κ ο δικός μου σαν τον δικό σου είναι απλά νόμιζε πως θα γινόμασταν σύντομα γονείς κ απογοητεύτηκε...

Ευχαριστώ πολύ κ τα κορίτσια που μου στείλανε μηνυματάκι!

Μετά απο πόσο καιρό μπορούμε να ξαναπροσπαθήσουμε με εξωσωματική???

Εμείς αποφασίσαμε να πάμε κάπου το 3ήμερο να ξεσκάσουμε...ακόμα δεν αποφασίσαμε πού!!!!Εσείς τι θα κάνετε?

Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου κλεψω ατακα...μαλλον κι εμας ειναι της ιδιας οικογενειας ο ΠΕΛ-ΑΡΓΟΣ.....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ..ΠΑΝΤΩς ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ η Mardio ειναι βασικο να ειστε 2..καλα μανες θα γινουμε ο κοσμος να χαλασει και μαλιστα οι καλυτερες(ΨΩΝΑΡΕΣ!!!)ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!

capy μου σε ευχαριστω πολυ!!εχω συγκινηθει πολυ με τον αντρουλη σου και με αυτα που μας περιεγραψες!μη νομιζεις ειναι και αυτοι πολυ ευαισθητοι παρολο που θελουν να δειχνουν δυνατοι!αυτο το ξερω και απο τον δικο μου αντρουλη που τον εχω πιασει πολλες φορες να εχει κλαψει η να ειναι πολυ στεναχωρημενος!αυτο παντως που εγινε με εμας μας ενωσε περισσοτερο σαν οικογενεια.το ξερω οτι δεν ειναι ευκολο αλλα μονο οταν κοιτας μπροστα θα πετυχεις το στοχο σου!

καλο ειναι να κανεις υστεροσκοπηση και οποιες εξετασεις μπορει να σας προτεινει ο γιατρος σας!εγω ειμαι απο κρητη οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω!!καλα θα κανετε να πατε καπου να ξεφυγετε!εγω θα ειμαι ξαπλα!εμενα μου ειχαν πει 3 μηνες απο την τελευταια εξωσωματικη μπορω να ξανακανω!

santaloxilo σε ευχαριστω !!και το μικρο μου μου αρεσε πολυ!!

morouli μου μου ηρθε το αερακι απο τον μπεμπη!!

daphne Μου εχεις νεοτερα απο τα εμβρυακια σου?

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι από εμένα μια τεράστια αγκαλιά για την capy μας!!!!Είσαι πολύ τυχερή με τη στήριξη που έχεις από τον άντρα σου.Δε μασάμε όμως,συνεχίζουμε γερά,έτσι; Χαλλλαρά με πολλά λλλλλ!Κι εγώ από Θεσσαλονίκη είμαι -κατά το ήμισυ- οπότε κι εγώ με την άδεια σου κλέβω την ατάκα για τον πελαργό για να την προσαρμόσω στη δική μας περίπτωση! Καλά να περάσετε όπου πάτε, ευκαιρία να ξεσκάσετε το τριήμερο.

 

Καλή επιτυχία και στα κορίτσια daphne & koritsaki moy με την εμβρυομεταφορά!Πείτε μας τα νέα σας!!!Κοριτσάκι μου κι εσύ Κρήτη είσαι; Κι εγώ από την πλευρά του μπαμπά μου.Τι ωραία!!! Πού μένεις Κρήτη;

 

MARDIO κορίτσι μου δεν παρεξηγώ τον ιντερνετικό λόγο σου,αντιθέτως θα το εκτιμούσα αν μου έλεγες τις σκέψεις σου όποιες κι αν είναι αυτές! Δε θυμάμαι ποια κοπέλα με ρώτησε γιατί πρέπει να κάνουμε τόσο εξειδικευμένες εξετάσεις για την παρένθετη εγκυμοσύνη. Μας είπαν ότι άλλαξε ο τελευταίος νόμος και γι΄αυτό τώρα τα πράγματα είναι πιο αυστηρά και το ¨ψάχνουν¨ πολύ παραπάνω ιατρικά. Εδώ θα πω ότι στην περίπτωσή μου χαίρομαι που έκανα την υστεροσκόπηση γιατί είχα συμφύσεις και δεν το ήξερα καν.Για φανταστείτε να μου έκαναν την εμφύτευση και να απέβαλλα (γιατί οι συμφύσεις ευθύνονται για υπογονιμότητα και αυξημένο κίνδυνο αποβολών)  και μετά να κάναμε την υστεροσκόπηση.Θα χάναμε πολύτιμο χρόνο γιατί αυτό είναι κυρίως που μας ενδιαφέρει! Ναι μεν να γίνουν σωστά όλες οι διαδικασίες γιατί μας είπαν ότι στην εξωσωματική ακολουθείται συγκεκριμένο πρωτόκολλο αλλά ποια δε θα ήθελε να γίνει μάνα μια ώρα αρχύτερα; Ενώ αν δεν ψαχτείς από πριν,χάνεις πολύτιμο χρόνο και τελικά εκ των υστέρων ψάχνεις να δεις τι έφταιξε.Βέβαια το να κάνεις εξειδικευμένες εξετάσεις έχει και ένα κόστος παραπάνω κι εκεί είναι που εξοργίζομαι εγώ.Καλά καλά δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμη να παίρνουμε φάρμακα εγώ και η αδερφή μου και ήδη έχει ξοδέψει μια μικρή περιουσία σε προγεννητικούς,κυστική ίνωση,υστεροσκόπηση,καρυότυπο,σπερμοδιάγραμμα και καλλιέργεια σπέρματος του άντρα της!!!Κακά τα ψέμματα κορίτσια τα κέντρα εξωσωματικής είναι επιχειρήσεις με σκοπό το κέρδος.Δεν μπορώ να σκεφτώ γιατί εγώ εδώ στην Κρήτη να πληρώσω υστεροσκόπηση 1800 όταν στην Αθήνα έχει μόλις 750! Τύφλα να έχει το μονοπώλιο και η λαχτάρα κάθε ζευγαριού να αποκτήσει παιδί.

 

Μία ερώτηση προς τα κορίτσια που μπορούν απαντήσουν:Πόσο επηρεάζει η ηλικία της μητέρας για την επιτυχία της εξωσωματικής; Η αδερφή μου ανησυχεί ότι στα 35 της είναι ήδη μεγάλη για να έχουμε επιτυχία με την πρώτη φορά.Εσείς οι εγκυμονούσες τι ηλικία έχετε; Πέτυχε η εξωσωματική με την πρώτη προσπάθεια; Εγώ είμαι 30 χρονών αλλά δεν παίζει ρόλο η δική μου ηλικία γιατί τα ωάρια είναι της αδερφής μου. Επίσης μετά από πόσο καιρό αν δεν πετύχει η πρώτη προσπάθεια ξαναπροσπαθούμε;

 

Είδα το όνομά μου στη λίστα και πολύ συγκινήθηκα αν και έχουμε καιρό ακόμη μέχρι να βγει η απόφαση του δικαστηρίου και μετά να προσπαθήσουν να συγχρονίσουν εμένα και την αδεφή μου στο θέμα της περιόδου.Αυτό είναι βασικά και το πιο δύσκολο επειδή εκείνη δεν έχει περίοδο και ο δικός μου κύκλος είναι άστατος.

 

Σανταλοξυλάκι μην το βάζεις κάτω.Σύντομα μανούλες όλες!!!! Τέλος στις εγκυούλες candycrash,MIKA & morouli να απολαύσουν τα κλωτσιδάκια των μωρών τους!Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα τι κανετε?

ηθελα να σας γραψω απο χθες αλλα ξυπνησε η μπουμπου κ δεν μπορεσα...τα ιδια επαθα κ τωρα ξεκινησα το μηνυμα κα ξυπνησε η μπουμπου...εχει γκρινια το καημενο γιατι εχουν κλεισει οι μυτες τις με μυξουλες κ δεν μπορει να αναπνευσει μαλλον κ πεταγετε καθε μια ωρα απο τον υπνο της...εχω λαλησει δεν μπορω να την βλεπω να σπαραζει η καημενη....

δυστηχως δεν μπορω να σας παρακολουθω γιατι πλεον με το μωρο οι ωρες μου ειναι περιορισμενες...

ειδα οτι η capy δεν τα καταφερε αλλα δεν πειραζει δεν το βαζεις κατω...καντε το διαλειμα σας και οταν εισαι ετοιμη ξανα προσπαθειτε.....οι αντρες μας κρυβουν τα συναισθηματα τους γιατι ντρεπονται να εκφραστουν αλλα κ εκεινοι νιωθουν οτι εμεις!γι αυτο λοιπον ξεκουραστειτε ψυχολογικα κ ολα θα παρουν τον δρομο τους παλι...

αν ησουν Αθηνα θα σου ελεγα με κλειστα ματια να πας στο κεντρο που πηγα κ εγω αλλα Θεσσαλονικη δεν ξερω τι γινεται...ψαξε κ βρες το καλυτερο για να μην ταλαιπωρειστε αδικα...

κοριτσακι μου κ Δαφνη 1/3 η εμβρυομεταφορα?αντε με το καλοοοοοοοοοοοοο ολα να πανε τελειαααααααααααααααααααα!!!

κοριτσακι μου βρηκες τελεικα τις ενεσουλες ε?για να της δωσω αμα ειναι σε καποια κοπελα που θα θελει μην ληξουν ειναι κριμα!

μορουλι μου φιλια πολλα στον μπεμπη!!!!!

κοριτσια σας φιλω ολες κ συγνωμη που ειμαι απουσα οταν μπουμε σε μια σειρα θα μπαινω κ πιο τακτικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα, εκσνα για πρωτη φορα εμβρυομεταφορα 2 καλων εμβρυων στις 24/2 κσι ειμαι νεοτατη 46 ετων! Ξερω ποσο λιγες ειναι οι πιθανοτητες! Εχει καποια σας παρομοια κατασταση με μενα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σρ ολες! Εκανα για πρωτη φορα εμβρυομεταφορα 2 καλων εμβρυων στις 24/2, ειμαι νεοτατη 46 ετων! Ξερω ποσο μηδαμινες ειναι οι πιθανοτητες! Εχει καμια σας πατομοια κατασταση με μενα η εχετε ακουσει παρομοιο περιστατικο; Ευχαριστω, καλη επιτυχια σε καθε μια ξεχωριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια αρχίζω να αγχώνομαι πάλι για τις ημερομηνιες..την προηγουμενη φορα στη σπερματεγχυση την ειχα κανει την 11 μερα γιατι αν θυμαστε ειχαν παραμεγαλωσει τα ωαρια...τωρα υπολογισα πως αφου ειμαι στην 5η μερα υπάρχει πιθανοτητα να μου ζητησει να κανω πρεγνυλ την καθαρα Δευτερα Βραδυ ετσι ωστε Τεταρτη πρωι να με παει για σπερματεγχυση..γενικα τρεχατε ποδαρακια μου θα μαι..θα τον παρω αυριο να παω Σαββατο(7η μερα)γιατι μου ειπε να παω 9η που ειναι Καθαρα Δευτερα....μα τρι γκαντεμια ειναι αυτη ρε σεις..ολες οι ημερομηνιες ειναι σε αργιες...για να δουμε τι θα δουμε το Σαββατο..

 

 

Mystiko

η διπλανη μου εδω στην πολυκατοικια εκανε μωρακι με την πρωτη εξωσωματικη στα 47 της...απλά στο αναφερω γιατι δεν θελω ηττοπαθειες..προσεκτικα τωρα κι ολα καλα θα πανε..λιγες δουλιτσες και θετικες σκεψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli        : ΠΗΤ : 5/8/2014 -  αγόρι
ΜΙΚΑ            : ΠΗΤ : 7/2014 (twins!)
candycrash : ΠΗΤ:  7/2014

natasa K.  (διδυμομανούλα)

 

capy : κοιτάμε μπροστά και πάμε γι'αλλα!
santaloxilo :κοιτάμε μπροστά και πάμε γι'αλλα!

koritsaki mou : σε αναμονή για εμβρυομεταφορά 28/2!

daphne_b: σε αναμονή για εμβρυομεταφορά 28/2!
fifoulina  : σε αναμονή για περίοδο (αυτή τη φορά την θέλουμε για να πάμε γι'αλλα!)
rianna : υστεροσκόπηση-τσεκ! πάμε για το επόμενο στάδιο!
prasini : μετά την απόξεση ετοιμάζουμε το έδαφος!

st3llina : αναμένοντας την απόφαση για να ξεκινήσει

rose (προσφάτως μανούλα!)κοριτσακι
jannolino (προσφάτως μανούλα!)αγορακι
labrinip (2 παιδάκια)κοριτσακι-αγορακι
Mardio (διδυμομανούλα)κοριτσακια

 

εκανα μια μικρη διορθωση!αυριο θα κανουμε την εμβρυομεταφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο koritsaki mou, προτρέχω!

Εν τω μεταξύ σαν αύριο είναι η ..αποφράδα εκείνη μέρα πέρσι που έκανα αυχενική και την επόμενη μπήκα εσπευσμένα για απόξεση...

τώρα 1/3 θα είμαι με νέα εμβρυάκια που ελπίζω να γίνουν μωράκι-α... αύριο θα μάθω τι απέγιναν από την απόψυξη..

προς το παρόν ταλαιπωρούμε με πονόλαιμο και δυσκοιλιότητα... καλά αρχίσαμε :)

 

rosaki νομίζω τη θέση από τι τικεράκι σου πρέπει να πάρει ένα όμορφο ροζ μωράκι! (βέβαια πού χρόνος για τέτοια αλλά λέμε τώρα :)

Mystiko καλώς ήρθες και σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!

capy αυτό το πελ-αργός και μένα μου άρεσε! δεν το είχα σκεφτεί πιο πριν ;)

santaloxilo νομίζω είσαι η μασκότ αισιοδοξίας του φορουμ! να'σαι καλά να μας ανεβάζεις και να έχεις ένα μωράκι σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααα!!!

Μπήκα για να ευχηθώ καλή επιτυχία στην daphne κ στο koritsaki mou!!!!

Θα περιμένουμε τα νέα σας αύριο!!!!

Φιλιά πολλάααααα!!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Ευχομαι καλη επιτυχια για αυριο!!!

Μυστικο μου καλως ηρθες και ευχομαι όλα να σου πανε καλα κοπελα μου!!

Καλα αυτό το πελ-αργος ποοοοολυ ευστοχο,χαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne και koritsaki mou καλη σας επιτυχια!!!

Mystiko επισης θετικα αποτελεσματα!!

Εγω την εκανα stellina στα 29 την εξωσωματικη και πετυχε με τη πρωτη αν και παιζουν κι αλλα σιγουρα ρολο οχι μονο η ηλικια.

Capy και Rianna φιλακια....

Καλο τριημερο σε ολες!! Εμεις παμε Αθηνα αυριο στα πεθερικα μου μεχρι 10 Μαρτιου...

Ισως Καθαρα Δευτερα παμε Αιγινα.ειναι η κουμπαρα μαδ εκει.θα δειξει....

Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γραφω απο κινητο και δεν μπορω να πω πολλα!

Rosaki μου να μου φιλησεις τη μπουμπου σου!ελπιζω να μη χρειαστω αλλα φαρμακα γιατι θα ειναι πολυ δυσκολο να τα βρω!

Daphne μου μη σκεφτεσαι τα δυσαρεστα!τωρα μονο θετικα θα σκεφτομαστε!καλη μας επιτυχια αυριο θα μαθουμε η μια τα νρα της αλλης!

Κοριτσια μου επειδη δεν μπορω να αναφερθω σε καθε μια ξεχωριστα σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!θα τα πουμε αυριο!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rianna ksi mardio δεν θελω να σκεφτομαι το αποτελεσμα σν και αγωνιω, οτι βρεξει ας κατεβασει!!!! Σας ευχαριστω πολυ ολες κι ευχομαι τα καλυτερα γιΑ ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!! Επιτελους ειδαμε τα μικρακια μας σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είναι μια χαρα  και κλωτσανε τη μανουλα τους.Αγορακι και κοριτσακι είναι! Απλα εγω εχω βαλει 11 κιλα από την αρχη και από σημερα ξεκινησα διατροφή...εμ τα παρακανα και γω....Καναμε και τον υπερηχο της Μαριας μου όλα καλα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!!!!!!!!!!!!! Δαφνη και κοριτσακι μου καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να μας πειτε τα νεα σας από εμβρυομεταφορα μολις μπορεσετε!Στελλινα, δυστυχως στην επαρχια βαρανε στις τιμες. Εμενα το περασε σαν διαγνωστικη υστεροσκοπηση και όχι σαν επεμβατικη που ηταν, γι αυτό εδωσα 750.Καντε ολες τις εξετασεις να ειστε ετοιμες! Μυστικο καλως ηρθες και ευχομαι συντομα με μια θετικη χοριακη!!!!!!!!!!!!!!! Να εισαι ηρεμη κ χαλαρη θα μας λες τα νεα σου! rose  απολαυσε τις στιγμες με το μικρακι σου ξερω οι υποχρεώσεις είναι αυξημένες και που χρονος.Καληνύχτα και ποτε να μην χανετε την ελπιδα και την πιστη σας. Κάθε μερα είναι μια νεα αρχη! Σας φιλω!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες,

Καλη επιτυχια daphne και Koritsaki mou!!!!!

Mustiko καλως ηρθες και μια χωριακη με πολλα ++++++++++++++++++++++++++++++

Capy μου φυσικα και σενα καλη επιτυχια για την προετοιμασια σου.

Riana, stellina ολα θα πανε σιγουρα καλα!

Νατασσα μου γλυκια χαθηκες αλλα διαβασα οτι εισαστε καλα! Μπραβο κοπελα μου!!!!!

Μανουλα ροζ σκουπιζε μυξουλες, βαζε πανουλες, τρεχα πανω κατω χαμογελαστο πλασμα και νιωσεωτην ευτυχια σαου κοπελα μου! Να ειναι γερη η μπεμπουλα σου!!!!!

Mardio καλως να μας ερθετε, και να περασετε ομορφα !!

Μικα το ζευγαρακι σου κλωτσαει ε;;; Τελεια που ειναι ολα καλα με τα παιδακια σου!!! Διαιτα ε;;; Πηρες πολλα ομως τα εβαλες ευκολα. Αυτο ειναι το δυσκολο τωρα να κανεις διαιτα αλλα θα τα καταφερεις εσυ, εισαι μαχητης εσυ δεν το βαζεις κατω!!!

Fifoulina που εισαιιιιιιιιιιιιι! Για μπες να μας πεις μια καλημερα!!! Ολα καλα;;;

Εγω παλι εντερακι εχτες στα καλα καθουμενα. Αυτο με το μελι και το νερο ειναι για την λειτουργια του εντερου; Εγω δεν εχω προβλημα δυσκοιλιοτητας αλλα ενοχλησεις, πονους απο το εντερο, κανει το μελι για να ηρεμησει;;;

Σας φιλω ολες συγνωμη αν ξεχασα καποια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!! Δεν έχω πολύ χρόνο, απλά μπήκα για να στείλω θετική ενέργεια στις... συμπεθέρες, koritsaki mou και daphne! Άντε να γεμίσουν οι κοιλίτσες!! Σε μενα επικρατεί στασιμότητα. Σνιφ! Ο γιατρός είπε να περιμένω λίγες μέρες ακόμα και αν δεν αδιαθετήσω να πάω να με εξετάσει. Καλό τριήμερο και θα επανέλθω για τις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μολις τελειωσα!μου βαλανε 3 εμβρυακια!σας ευχαριστω ολες για τις ευχες!θα τα πουμε οταν παω σπιτι!

Daphne μου καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλη επιτυχια κοπελα μου!!!!!!Ευχομαι να τα πανε καλα τα 3 σου εμβρυακιαααααα!!

Φιλακια πολλα σε ολες σας,φευγω για τριημερο!!

Daphne περιμενουμε και τα νεακια σου!Θα μπαινω να διαβαζω νεα σας!!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κοριτσακι μου με το καλο εχεις ολη τη θετικη μου σκεψη , καη επιτυχια και υψηλη χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rianna καλο τριημερο κ καλα να περασετε! Πρωτη μερα διατροφης και είμαι καλα!!!!!!!!!!!!!χαχχαχαχαχαχαχα! όχι που θα με αφήσω να γινω γουρουνακι....χαχχαχαχα! Παω να φτιαξω ένα καφεδακι να περασει η ωρα...γενικα ξεκουραζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...