Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!

fifoulina πολυ ευχαριστα τα νεα σου!Κι εγω ετσι συγκρατημενη σαν κι εσενα ημουν μεχρι τον πρωτο υπερηχο.Αφου η χοριακη ανεβηκε και μεσα σε μολις μια μερα ειναι πολυ πολυ πολυ καλο!Τη Δευτερα που θα ξαναπας θα τη δεις να εχει ανεβει πολυυυυυ!!!

Κυκλαμινο Καλη επιτυχια και σε σενα!Ευχομαι το 2014 να μπει με τα καλυτερα νεα για σας και για ολες τις υπολοιπες κοπελες!!

Το τικερ μου εχει κολλησει και δειχνει ακομα 9 εβδ. και 1 ημ ενω ειμαι 9 εβδ και 6 ημ. Κατι δεν πρεπει να εκανα καλα οταν το εφτιαξα γιατι τοσο ημουν τη μερα που το ανεβασα.Δεν ξερω ομως τι!μπορει καμια κοπελα να με βοηθησει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μια ερωτηση κρισεως.Ξερετε ποσο κοστιζει η αυχενικη διαφανεια και το ΡΑΡΡΑ;Πηγε σημερα ο αντρας μου στο ΙΚΑ να τις γραψει κι επειδη δεν ειχε μαζι του το υπερηχογραφημα ο γιατρος δεν τις εγραψε και τωρα με τις απεργιες και τις γιορτες αντε να βρουμε αλλη μερα γιατρο οποτε θα τις πληρωσουμε κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Candycrash το tickeraki θα πρότεινα να το ξαναφτιάξεις γιατί για να επιδιορθώσεις το ίδιο δύσκολο μου φαίνεται.

Όσο για την αυχενική αν δε θέλεις σωνει και ντε το γιατρό σου μπορείς και σε δημόσιο νοσοκομείο να την κάνεις που δε πληρώνεις.

Κανένα 100αρικο λογικά θα ναι.Εγω πήγαινα σε δημόσιο νοσοκομείο είμαι και επαρχεία δε ξέρω από ταρίφες.Θα σε διαφωτίσουν οι λοιπές...

Φιφουλινακι πίστεψε το είσαι εγκυούλα θα είναι η χρονιά σου το 2014!Ουαου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρεται χαιρεται!!!!!!!!!!! Εδώ βροχερος, ωραιος καιρος για να εισαι σπιτόγατος όπως εγω!!!!!!!!!!μαγιρεψα φασολαδα και τωρα ξεκουραση .....Νατασα φανταζομαι θα είναι υπεροχη αισθηση να σε κλωτσανε 4 χερακια και 4 ποδαράκια!Η κορη μου ηταν πολύ ανησυχο πλασμα από την κοιλια μεχρι κ τωρα , αταχτουλα. παραμορφωνοταν η κοιλια μου σαν αλιεν χαχχαχαχαχα! Κοριτσακι μου σε κατάστημα δουλευεις? λογω γιορτων φανταζομαι πολύ δουλεια....υπομονη Φιφουλινα όλα καλα να ξεκουραζεσαι τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηρια και φιλκια στην κοιλιτσα! Κυκλαμινο ειχα κανει σπερματεγχυση αλλα δυστυχως δεν προλαβα να κανω εξεταση με προλαβε η περιοδος. Γιατι δεν ρωτας το γιατρο σου, αυτος ξερει καλυτερα. Καλως ηρθες και καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!! rose παρε ένα πιεσομετρο να ελεγχεις την πιεση σου αλλα να δουμε πρωτα τι θα πει ο γιατρος σου. φιλια καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, fifoulina μπραβο κοπελα μου συγχαρητηρια!!!!

Εγω καλα ειμαι και αιματακι ναι εξακολουθει. Μου εχει γινει συνηθεια ποια. Ειμαι περιεργη βρε κοριτσια πως ειναι να σε κλοτσανε δυο παιδια;

Mardio θα ειχε πλακα οταν ειχε λοξυγκα χαχαχα.

Μικα ωραιο φαγητο και εγω εχτες το ειχα, μ αρεσει πολυ αλλα με πειραξε λιγο στο εντερο.

Κοριτσακι, και τα υπολοιπα κοριτσια ολα καλα;;; !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!! Απο χτες προσπαθω να μπω .. Τι κανετε;;

Koritsaki mou καλα εισαι πως πας; Δυσκολο το εορταστικο ωραριο χαρα στο κουραγιο σου..! Εγω ευτυχως εχω αδειουλα απο Τριτη μου χρωστανε μερες κ θα ξαναπαω αρχη του 14 μια χαρουλα μου εκατσε το χρειαζομουν!!

Mardio εμενα η μπουμπου που ειναι απο κατω η ψυχουλα μου ειναι πιο ησυχη κλωτσαει οταν ειμαι καθιστη κ ξαπλωμενη, ο μπεμπουλης ειναι αρκετα πιο ζωηρος και εχει κ αυτος μανια με το στομαχι μου!! Ειναι μικρουλια ακομα κ δεν με πονανε οι κλωτσιτσες τους τωρα αργοτερα δεν ξερω τι θα γινει αλλα καλα να ειναι αυτα κ χαλαλι.Περιμενω πως πως να νιωσω πιο δυνατες κλωτσιτσες χαχα!!

Morouli ειναι υπεροχο συναισθημα να σε κλωτσανε δυο μωρακια!! Ειδικα οταν τον κανουν σχεδον ταυτοχρονα και νομιζεις οτι μεσα στην κοιλιτσα σου  γινεται παρτυ !! Θα το νιωσεις συντομα και τρελλαθεις απο τη χαρα σου!! Να προσεχεις κ να ξεκουρασεσαι οσο μπορεις!!

ΜΙΚΑ το ιδιο ισχυει και για εσενα!! Ασε την μανια σου με την τελειοτητα στην ακρη και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις!! Ασε τα βαρια στους αλλους και εσυ να προσπαθεις να εισαι ηρεμη χαλαρη και ξεκουραστη!!

Fifoulina εγκυουλα τι κανεις πως εισαι;

Rosaki εσυ πως εισαι;; Ειδες την πιεση σου; Μιλησες με το γιατρο σου;

Candycrash εγω για αυχενικη και papp a ειχα πληρωσει 130,00 κ αλλα τοσα στη β επιπεδου..

 

Φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια?

 

fifoulina πώς τα πας?

Διδυμομανούλες? Ξέρω είναι υπερβολικό να λέω ότι και γω θέλω 2 (ας μου κάτσει έστω και ένα) αλλά με 2 νομίζω απλά θα είναι τέλεια, όσο κούραση και να έχουν!

 

Εγώ έχω πήξει στη δουλειά τελευταία και δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα! ουφ, υπομονή μέχρι τη Δευτέρα! Την Τρίτη ως την Πέμπτη θα είμαστε ταξιδάκι και ανυπομονώ! πρώτη φορά θα κάνουμε Χριστούγεννα εκτός και μόνοι μας!

 

Μου αρέσει έτσι το forum :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλα μπηκα απο το κινητο βιαστηκα να σας ευχηθω και να σας χαορετησω...πεταμε στις 17.30 για Αθηνα στα πεθερικς μου

Και γω αδεια θα ξαναπαω δουλεια 7/1

Να περασετε τελεια να γεμισετε μπαταριες να φατε πολυ οσες μπορειτε...και το 2014 να φερει σε ολες μας υγιη μωρα!!!! Να πηξουμε μιλαμε........χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!!!ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 23/12 Κ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΑΑΑ!!!! [smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!δε σας ξεχναω αλλα με αυτο το ωραριο δεν προλαβαινω!

natasaki τι καλα που εχεις αδειουλα και θα περασεις ωραια τις γιορτες!να ξεκουραστεις λιγο ε?εγω ευτυχως δε δουλευω την κυριακη!

daphne μακαρι κοριτσακι μου να σου ερθουν διδυμακια!αλλα και ενα καλο ειναι!να περασεις καλα με τον αντρουλι σου και να γεμισεις τις μπαταριες!

mardio και εσει κοριτσακι μου να περασεις ωραια τις γιορτες και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και τα υπεροχα κοριτσακια σου!

capy σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα!

rosaki τι κανεις?ολα καλα?εχεις τοσες μερες να μπεις!!σου εχω στειλει πμ!

 

κοριτσια μου εγω ψαχνω τα φαρμακα και εχω λιγο αγχος!αν καποια κοπελα δει καπου να χαριζονται φαρμακα αν θελει να μου το πει γιατι δεν εχω πολυ χρονο για να ψαχνω!

τα λεμε αυριο,καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!Χάνω επεισόδια..ποτε άλλαξε το φορουμ;;;λοιπον κοριτσια εγω σε κανα μισαωρο παω στο γιατρο να μαθω τα της σπερματεγχυσης από κοντα και αν προλαβαινω τον αλλο μηνα..θα σας ενημερωσω μολις επιστρεψω φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε?εμεις ειμαστε καλα μεγαλωνουμε η μπεμπα εχει φτασει 1.400 και ειναι πολυ καλα...δεν προλαβαινω να σας διαβασω γιατι τρεχω με δουλιτσες και βολτες :P ειναι οι μερες τετοιες τωρα καταλαβαινετε....ειχε κλεισει και το φορουμ για μια μερα και μεχρι να δω τι παιζει...

οσο για μενα ο γιατρος ειπε οτι ειναι φυσιολογικο ισως κουραστηκα και το επαθα γενικος μεγαλωνει η κοιλια τωρα και ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα...μου εδωσε εξετασεις αιματος και ουρων και την Δευτερα θα παρω τα αποτελεσματα...σορυ που δεν μπορω να γραψω για την καθε μια ξεχωριστα αλλα πρεπει να φυγω...θα μπω ομως μια μερα και θα τα πουμε καλυτερα!

καλο σ/κ σε ολες σας να προσεχετε!!!!

fifoulina μου να προσεχεις!!!!

:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και παλι rose κι εγω ολο βολτες ειμαι..εκανε και καλό καιρό....μπεμποφουσκίτσες μου μπηκα γρηγορα γρηγορα γιατι παλι πρεπει να φυγω να σας γραψω τα νεοτερα..Πηγα στο γυναικολογο μου καναμε υπερηχο και βρηκαμε παλι κυστη αριστερα..ο γιατρος λεει οτι δεν εσκασε σωστα το ωαριο την προηγουμενη και εκανε αιματωμα και θα το απορροφήσει ο οργανισμός..μεχρι λοιπον τότε δεν θα κάνουμε σπερματεγχυση γιατι δεν προκειται αυτη η ωοθηκη να κατεβασει αυγο με την προκληση.Εντουτοις πιστευει πως ισως προλάβουμε και τον Γεναρη..ετσι εχουμε ραντεβου τη δευτερη μερα περιοδου να δει πως παει η κυστη(ρε κοριτσια πως θα με εξετασει με περιοδο;;επαθα σοκ απο ντροπη)κατα τα αλλα μου εγραψε κανονικα τα χαπια (serpafar ciclacur και για επιδορπιο utrogestan )επισης για να ειμαστε ετοιμοι μου εγραψε καποιες εξετασεις που πρεπει να κανω εγω για ειτσ σιφιλη κτλ(αυτες τις θελει δυστυχως για τη σπερματεγχυση το ρεα και απο τους 2 μας..ειναι αλλα κεντρα που δεν τις ζητανε αλλα το ρεα τις θελει..κι οχι μονο αυτο αλλα θελει και πιστοποιητικο γαμου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)επαθα σοκ..δηλαδη λεω αν ειμαστε 100 χρονια μαζι και δεν εχουμε παντρευτει;;λεει το θελει το ρεα σιγουρα...αλλο τι θα ακουσω...ευτυχως το εχουμε κι αυτο...το κοστος ειναι 350.Το σπερμοδιαγραμμα ειναι μεσα σε αυτα τα λεφτα ειπε και δεν χρειαζεται να ξανακανει εξτρα..αν δουν κατι που δεν ειναι καλο θα κανουμε αλλο αργοτερα αν δεν πετυχει αυτη(που θα πετυχει εχω θετικη ενεργεια)ποσοστο καπου 25 τοις 100 επιτυχιας μου ειπε λογω σπερματος και ηλικιας μου..τοσο λεει ειναι μην περιμενω παραπανω...οποτε εν αναμονη...καμια συμβουλη κοριτσια;;διατροφη κτλ μεχρι τοτε;;συνεχιζω το φελιζιν φυσικα...αυτα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφερα και μπηκα μετα πο 2μερες, εχω κατι νευρακιαααααααααααααααααα αυριο τα νεα μας, ειμαστε καλα! φιλακια σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ κάνε κλίκ στη φωτο πανω μολις σου την ανοιξει σε μαγαλη θα λεει πανω της αλλαγη την πατας..σε ρωταει απο που θελεις τη φωτο που θα ανεβάσεις(αν ειναι αρχειο ή διευθυνση net)αν ειναι αρχειο την ανεβαζεις αν ειναι διευθυνση utl απλά βρίσκεις τη φωτο που θες κανεις δεξι κλικ πανω της και καπου θα σου λεει αντιγραφη διευθυνσης utl το κανεις αντιγραφη και μετα το επικολλας στη θεση που σου δινει..καλη επιτυχια

 

Εμένα η φώτο είναι το σανταλόξυλο το λατρεμένο σε αρωματα body lotion κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxilo καλημέρα και σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Εγω χθες ξεπορτισα το ειχα αναγκη...πηγα και πηραμε δωρα για τα βαφτηστηρια και ανηψια και μετα Goody's και αφου εφαγα εκει. Μετα με πιασαν τυψεις μην κολησσα τοξόπλασμα από το burger....είμαι πολύ φοβισμενη τωρα σε σχεση με την προηγουμενη εγκυμοσυνη. Ισως επειδή εγινε κ αυτό με το αιμα κ με εριξε ψυχολογικα....Οκαιρος είναι τελειος θα φτιαξω κιμα με μακαρονια....μελομακάρονα κ κουραμπιέδες δεν φτιαχνω φετος.....κριμα...θα φαμε ετοιματζιδικα...Εκοψα τελειως τον καφε αναγουλιάζω τρομερα.....να πινω χαμομηλι λετε?παω διπλα να δωσω τα δωρα στα βαφτηστηροανηψια!φιλακια σε ολες κ να περνατε ομορφα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!και εγω δεν προλαβαινω σημερα να σας μιλησω.μπηκα στα γρηγορα να μαθω τα νεα σας και σε λιγο θα παω στο βαστηστηρι μου!

φιλακια σε ολες και θα τα πουμε αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κατάφερα κι εγώ να συνδεθώ! Τι κάνετε, κορίτσια; Santaloxilo κι εγώ που έκανα πρόσφατα εξωσωματική μου ζήτησαν να κάνω εξετάσεις όπως τις δικές σου (ηπατίτιδα κτλ.) και να τους πάω πιστοποιητικό γάμου. Προφανώς είναι νέα οδηγία αυτό. Μια μέρα μάλιστα που ήμουν στο Κέντρο και θα ξεκινούσε διαδικασίες ένα ζευγάρι που δεν ήταν παντρεμένοι, τους ζήτησαν χαρτί από συμβολαιογράφο. Όσο για τον υπέρηχο τη 2η μέερα τον έκανα κι εγώ! Κι εμένα μου φάνηκε παράξενο, γιατί δεν είχα ξανακάνει ποτέ τη συγκεκριμένη μέρα, αλλά αυτό δείχνει οτι ο γιατρός είναι γνώστης, γιατί δεν θέλει να σε ξεκινήσει αν υπάρχει κύστη. Οπότε μην το φοβάσαι. Έχουν δει κι έχουν δει κι οι γιατροί!! Capy με το καλό να ξεκινήσεις! Αδιαθέτησες ήδη; Daphne ωραία θα είναι να κάνετε Χριστούγεννα οι δυό σας, αφού δεν έχετε τις γνωστές γκρίνιες των γονιών. Να περάσετε όμορφα!! MIKA λογικό είναι να σου μπαίνουν σκέψεις, γιατί πλέον είσαι πιο υποψιασμένη, αλλά δε νομίζω πως με μια φορά θα πάθεις κάτι. Μην ανησυχείς... Koritsaki mou δούλεψες και σήμερα; Τουλάχιστον είχε κίνηση; Μου γράφετε "fifoulina εγκυούλα" και λέω "Are you talking to me???". Μου φαίνεται τόσο παράξενο! Αύριο θα κάνω και την τρίτη χοριακή και θέλω όλα να είναι καλά! Αυτό που διαπίστωσα είναι οτι δεν μπορώ στο αυτοκίνητο σε δρόμους με λακούβες και καπάκια. Αμάν έκανα να συνέλθω. Είχα πολύ πόνο για πολλή ώρα μετά. Όπως επίσης, αν σκύψω ζαλίζομαι απίστευτα... Περιμένουμε νέα και από τις εγκυούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fifoulina μου σε ευχαριστω για τις οδηγιες..με καθησυχασες!!!!Ναι ηταν καθετος πως αν η κυστη ειναι εκει δεν θα κανω τιποτα αυτο το μηνα καθως θα ναι σαν να με στελνει τζαμπα,αφου η μια ωοθηκη δεν θα κατεβαζε αυγο..μενει να δουμε λοιπον πως θα παει και αν ολα πανε καλα να κανω τη θεραπειουλα μου και να δουμε ποσα αυγουλακια θα κατεβασω...Κοριτσια εχετε εστω και ενα παραδειγμα που να εγινε το θαυμα με την πρωτη σπερματεγχυση..εγω δυστυχως δεν εχω..παω βεβαια μεσα στην τρελη χαρα καθως κανω ενα βημα πιο κοντα στο ονειρο....τις εξετασεις αυτες θα τις κανει και ο αντρας μου(αιματολογικες)...ελπιζω ολα να πανε καλα..25 τοις 100 πιθανοτητες μου εδωσε..και στον ασεπ με λιγοτερο ποσοστο μπηκα..χαχαχαχα ποτε δεν ξερεις..ειναι και λιγο θεμα τυχης..μου ειπε πως καθαριζουν το σπερμα κτλ και το ενισχυουν...αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι που το τοποθετουν;;με υπερηχο λογικα βλεπουν το αυγο ;;αν εχει σκασει κτλ;;και το σπερμα μπαινει στη μητρα;;θα σας πρηξω ως τοτε σορι κοριτσια αλλα ουτε στους δικους μας το ειπαμε...δεν θελω να με κοιτανε περιμενοντας ολοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΚΟΜΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΩΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...SORRY  ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ Κ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ....ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ PLEASE?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25 τοις 100 πιθανοτητες μου εδωσε..και στον ασεπ με λιγοτερο ποσοστο μπηκα..χαχαχαχα Πέθανα στα γέλια βρε santaloxilo....πως τα λες....Κοίτα θα προσπαθήσεις και ότι γίνει μπορεί και να σου κάτσει.....Εχεις θετική ενέργεια καλή ηλικία καλό σπέρμα όλα + δηλαδή....Μόνο εγώ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα με την αλλαγή του φορουμ καλέ;Εβαλα το κωδικό μου εκεί που λέει σύνδεση και μπήκα.Μόνο τα πρόσφατα μηνύματα δεξιά που έβγαζε το παλιό μια στήλη δε βλέπω.

Καλές γιορτές να χετε...Είμαστε Αθήνα αλωνίζουμε τα Χριστουγεννιάτικα χωριά στα εμπορικά κέντρα,τρελαίνομαι από χαρά που έχω τις ζουζούνες μου που χαίρονται με όλα αυτά...τρενάκια,καρουζέλ,παίρνουμε από αυτές χαρά!!!

Σας το εύχομαι όλες...εκεί που είστε ήμουνα και δω που είμαι θα ρθετε!!!

 

Σας φιλώ.....Capy καλως ήρθες και καλή αρχή...για συστήσου μας λίγο.....να σε γνωρίσουμε...πρωτη προσπάθεια;ποσο καιρο προσπαθειτε;ηλικίες;όλα να πάνε κατ ευχήν εύχομαι....και γω μαμά εξωσωματικής....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιδιού λινά συγχαρητήρια!! Μπραβο κοριτσια καλές γιορτές.. σανταλοξυλο εισαι γη πιο κοντά στο όνειρο ναι οι πιθανότητες ειναι μικρές αλλα μεγαλύτερες απο μια φυσική σύλληψη γιατι το σπερμα καθαρίζεται κρατάνε το πιο γρήγορο και ζωντανό εμπλουτίζεται με τα στοιχεία που δίνει και ο γυναικείος οργανισμός στο σπερμα στη φαςη της οωρηξιας για να τρέξει πιο γρήγορα και με ενα καθετήρα τη μέρα που το αυγό εχει σπάσει δηλαδή οι συνθήκες ειναι τελειες στο βάζουν μέσα στην μήτρα παρακάμπτοντας τον τραχηλο.. Οπότε ολα μετα παίρνουν το δρόμο τις σε 15 μερες χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...