Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΑΜΕ Ν ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ...


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΕΙΧΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ Κ ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ. ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ, Κ Ο ΣΑΚΟΣ. ΑΠΛΩΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΩΡΙΣ Ν ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ. 9 ΤΟΥ ΜΗΝΑ,ΔΕΥΤΕΡΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ. ΠΑΙΡΝΩ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ. 3 ΤΗΝ ΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΧΑ ΑΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ. ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΦΕ. ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΤΡΑΩ ΩΡΕΣ....... ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ. ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΜΕΤΟΥΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ,ΤΙΠΟΤΑ.ΟΥΤΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΝΑΕΙ. ΞΑΠΛΩΝΩ Κ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ.Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ Η' ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ? ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩ... ΑΛΛΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ, ΑΛΛΕΣ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΕΣ (ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ!)

ΤΙ ΛΕΤΕ Κ ΣΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα, εγω ειμαι στην εκτη εβδομαδα και εχω δυδυμα, ειμαι στην ιδια κατασταση απο την Τεταρτη το πρωι, αλλα πειρνω 5 utrogestan , απο αιμοραγια εχει γινει σταγονες καφε και απο πονους εχω ταλαιπωρηθει. Νομιζω οτι δεν πρεπει να ανησυχουμε κα ολα καλα θα πανε. Ειμαι σιγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

''morouli'' kali dinami me ta didimakia sou.mia kali egkimosuni euxomai k stis 2 mas.exeis dikio.den prepei na anhsuxoume ola kala tha pane.pote exeis pali rantevou me ton giatro?eimaste poli konta.oi meres mas.emeis me to kalo gename teli Iouliou.kardoula pote tha akousete?otan eides aima piges na se dei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαρια, οταν ειδα αιμα λιγο μου ειπε να ξαπλωσω αλλα οταν ειχα πολυ αιμα πηγα να δει τα εμβρυα, πηγα μετα απο δυο μερες και ειδαμε το σακο και θα παω πιστευω παλι αυτην την εβδομαδα να ακουσουμε ισως δεν μου εχει πει ακομη. Εσεις ακουσατε; Ευχομαι να εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κουκλα μου. Ολα να μας πανε κατ ευχην! Μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA k pali!!!! ksaplwses austira? gia meres xwris na kaneis tipota? emeis aurio tha akousoume kardoula. ara k su se liges meres. oso thetika k an skeftomai... eimai mes ta neura k to agxos mexri na mas pei o giatros oti einai mesa,einai kala,k ola pane kala!!!! tha sou steilw nea aurio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!! ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ, ΝΑΙ!!!!!! ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ... ΠΩΣ ΗΡΕΜΗΣΑ............ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ Κ ΣΥ ''morouli'' ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΜΕΝΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΚΟ...Η' ΘΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΕΙ Η' ΘΑ ΠΕΣΕΙ... ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΚΟ. ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Κ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ. ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Η ΑΡΧΗ ΔΥΣΚΟΛΗ. Κ ΣΕ ΚΑΘΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΑΠΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΗΝ ΓΗ. ΟΛΟ ΛΕΕΙ ''ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ'', Κ ''ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ'', Κ ''ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΟΥΜΕΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ'' Κ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ, ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ.

ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Η' ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΙ? ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΙΑ Κ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ, ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ, ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΥΦΟΣ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ Κ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΡΟ.

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ...ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ...ΔΙΑΝΥΩ ΤΟΝ 2ο ΜΗΝΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΩ ΚΑΝΕΙ Β ΧΟΡΙΑΚΗ? ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ?... ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΝΕΑ!!!!! Κ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΡΟΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου μπραβοοοο, τελεια ηταν ε; Ομορφο συναισθημα; εγω εχω κανει μονο τρεις χοριακες στις αρχες δεν νομιζω οτι κανουμε αλλη, θα σου προτεινα να πας και σε αλλον γιατρο αν το εχεις αναγκη, ναι, εμεις θα παμε την Δευτερα να ακουσουμε καρδουλες, ο δικος μου ειναι συγκρατημενος σε οτι τον ρωτησω και δεν εχει αποδηξεις τυπου απαντησεις εξετασεων κλπ ομως το βλεπω στο βλεμα του οτι ξερει πως ολα ειναι καλα η οχι. Καθε φορα που με εξεταζει ομως οταν ειναι καλα μου λεει ποσο ευχαριστημενος ειναι και ολα πανε καλα.

Ολα καλα μαρακι. Θελω να γινω μαμα; Που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ! ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ...? ΑΑΑΑ, ΝΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ, ΟΛΟΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΣ ΡΙΧΝΕΙ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΚΑΝΩ ΤΕΚΙΚΑ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ 1 ΦΟΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ... ΕΤΣΙ, ΝΑ ΔΩ. ΠΟ ΠΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΣΥ.... ΤΙ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΤΕ Ν ΑΚΟΥΣΕΤΕ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!!! ΔΙΠΛΗ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑ!!!! ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΡΙ ΓΙΑΤΡΩΝ... ΕΧς ΠΑΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ, Κ ΤΙΣ 3 ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΥΠΕΡΥΧΟ. ΕΣΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΣΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!! Χάρηκα πάρα πολύ για τα νέα σου!!!!!

Κι εμένα ο γιατρός μου κάπως έτσι είναι, αλλά κι εγώ είμαι χειρότερη! Όλο λέω "αν πάνε όλα καλά", "κι αν θέλει ο Θεός και γεννήσω" κ.λπ. Προτιμώ να είμαι επιφυλακτική παρά να ενθουσιάζομαι.

Χοριακή εγώ δεν έκανα αυτή τη φορά. Ειδικά τώρα που ακούσατε καρδούλα, δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να κάνεις!

Κι εμένα με εσωτερικό υπέρηχο με εξετάζει. Την προηγούμενη φορά με είδε απ' την κοιλιά, αλλά δε φαινόταν καλά και με εξέτασε και εσωτερικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κανει 2 υπερηχους κολπικους μεχρι στιγμης, ομως Μαρακι μου με εξωσωματικη εχεις παει η φυσιολογικα; Δεν θυμαμαι. Ρωταω μηπως γι αυτο δεν εχεις κανει χοριακή. Ομως μην στεναχωριεσαι και ολα θα πανε καλα, να πας σε αλλον γιατρο να νιωσεις καλυτερα. Ετσι για μια φορα που λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ!!!!! ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ? ΕΧΕΤΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ? ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΟΧΙ. ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ. ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.Κ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ...ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΑΤΟ ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ? ΕΓΩ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ Κ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ...ΘΕΟΥ,ΑΓΓΕΛΩΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ.ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΠΑΧΥΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ...ΧΑΧΑΧΑ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!

Ολες ειμαστε πολύ κοντα στις εβδομάδες!!!!!!!!!!Μαρια ,χοριακη αφου ακουσες καρδουλα δεν χρειαζεται να κανεις.Και γω ειχα αιμάτωμα στους σακκους και είμαι ξαπλα από τις 28-11 παω κάθε Πεμπτη κ τα βλέπουμε. Για να δουμε αυτή τη Πεμπτη! Θελω να γινω μαμα κ μωρουλι μηπως να ανοιξουμε ένα νέο ποστακι για οσες ειμαστε στον ιδιο μηνα εγκυμοσύνης. εμενα ΠΗΤ 31-7-2014 αλλα λογω διδυμων μετα τις 37 εβδομαδεσ είναι καλα.Εμενα ο γιατρος είναι προσγειωμένος στις απαντησεις του αλλα ηρεμος κ φιλικος. Φευγω ηρεμη κ χωρις αποριες.Αν κατι σε ενοχλεί αλλαξε τν τωρα που είναι νωρις.κολπικο υπερηχο κανω και γω δεν φαινονταν από κοιλιτσα ακομα. Είναι υπεροχο να φουσκωνει η κοιλιτσα αλλα πιο ωραιο όταν ξεκινησει να κλωτσαει!!!!!!!!!!! Κιλα πηρα 12 στην κορη μου επλιζω κ τωρα να παω καλα. Εχω ένα πονοκεφαλο σας αφηνω. Καλη εγκυμοσυνη και υγιεστατα μωράκια να εχουμε!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκε από ΜΙΚΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια και εύχομαι να έχετε πολύ όμορφες εγκυμοσύνες με υγιή μωράκια !!!!

Μαρια κρ, χοριακή δεν νομίζω πως υπάρχει λόγος τώρα να κάνεις. Την κάνουμε συνήθως όταν μαθαίνουμε για την εγκυμοσύνη και την επαναλαμβάνουμε 2 μέρες μετά για να δούμε αν διπλασιάστηκε η τιμή, μια που ακόμα 4 εβδομάδων δεν μπορεί ο γιατρός να δει κάτι στον υπέρηχο. Στην εβδομάδα που είσαι και αφού ακούσατε καρδούλα δεν νομίζω να χρειάζεται.

Αποκόλληση είχα πάθει και εγώ στην 1η μου εγκυμοσύνη στην 9η εβδομάδα. Μου χορήγησε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα και τα έπαιρνα μέχρι και τον μεγάλο υπέρηχο (22 εβδομάδες). Είχα μείνει τελείως ξάπλα 4 μέρες (φαγητό στο κρεβάτι, κλπ) και όλα πήγαν καλά! Εύχομαι να μην ξαναταλαιπωρηθείτε!

Όσο για την στάση του γιατρού σου.... ίσως είναι ο χαρακτήρας του τέτοιος και θέλει να είναι ρεαλιστής. Τί να πω; Κανονικά με τον γυναικολόγο μας πρέπει να νιώθουμε άνετα και ασφαλής, όχι να είμαστε στο άγχος και στην αμφιβολία. Στη θέση σου ίσως κοιτούσα να αλλάξω γιατρό. Εσύ ξέρεις!

Επεξεργάστηκε από maryloo28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...