Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης?


Nantioula

Recommended Posts

simera itan i mera n adiathetisw k tipota.fusika tha perimenw akoma.mporei na kathsterise...ena me provlimatizei...aima...oxi apo fisiologiko simeio....apo ''pisw''.sugnwmi k olas.....molis piga toualeta k exw poli aima ekei.ksereis kati?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι σίγουρη ότι είναι από κει;θα ζεις καμία αιμοροιδα .. Είσαι δυσκοιλια; Να ρωτήσεις το γιατρό σου.. Πάντως δεν έχει να κάνει με εγκυμοσύνη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den mporei na einai apo allou. mprosta skoupizomai kanonika k einai pentakatharo to topio.kserw apo aimoroides, to skeftika alla to perasa paliotera k den vlepw oute niwthw kapoio deigma.koritsia...me travaei i koilia otan tentwnomai.simera eidika m exei pethanei.pote lete na parw test?na to afisw k aurio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω... Δεν εχει πολλα μέρη απο όπου βγαίνει αίμα εκει... Αν δεν ξέρεις αν έχεις αιμοροιδα μπορεί να χεις κάποιο άλλο θέμα με το έντερο σου και ελεγξε το αφού έχεις αιμοραγια.. Τωρα το αν σε τραβάει η κοιλιά δεν εχει να κάνει πολυ.. Αν αύριο μετράς πρώτη μέρα καθυστερηση δοκίμασε ενα τεστ αν βγει αρνητικο περίμενε δυο τρεις μέρες και κανε παλι.. Εύχομαι να εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα έχω μέρες να μπω γιατι προέκυψαν μικροπροβληματάκια...Περίοδος δεν ήρθε ακόμη κανονικά αύριο είναι να έρθει...Ναντιούλα μη στενοχωριέσαι όλα καλά θα πάνε εύχομαι να είναι ένα όμορφο χριστουγεννιάτικο δώρο!!Εμένα τον σύντροφό μου κατά πάσα πιθανότητα θα τον απολύσουν απο τη δουλειά και έχω αγχωθεί λιγάκι..Το θέλω πάρα πολύ αυτό το παιδί μακάρι να μη μου έρθει η άτιμη..Να σας κάνω μια ερώτηση κανονικά αν είσαι έγκυος πρέπει να πονάει το στήθος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules k koilitses!!!!!! cuando k pali s euxaristw pou apantas. k gw exw kataliksei sto oti itan tuxaio to aima opote k den asxoloumai. :P to mono pou me vazei se skepseis einai i periodoula pou den exei akoma emfanistei... tha perimenw ligo akoma k tha kanw to test.uparxei tropos na ''prokalesw'' thn periodo?mipws vre koritsia ap tin ennoia mou den erxetai...ti na pw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια δυστυχώς σήμερα πρωί πρωί μόλις σηκώθηκα μου είπε καλημέρα η ακατανόμαστη [smilie=sad7.gif]. Το πόσο στενοχωρήθηκα δεν λέγεται αλλά δεν πειράζει εύχομαι την επόμενη φορά να είναι καλύτερα τα πράγματα...Cuando ευχαριστώ πολύ για την άμεση ενημέρωσή σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki ego adiathetisa meta apo 14 meres kathisterisi kai tria arnitika test...ok...toulaxiston irthe na xeroume ti mas ginetai...Maria min aghonesai oso mporeis..koitaxe tis meres pou tha vretheis me ton antra sou ki as einai liges na kanete omorfa pragmata na min skeftesai tis epafes sas..pote den xereis..to simantiko einai na eisai xalari sto leo ego pou aghonomoun tooooooooso poli kai thimona otan mou elegan na iremiso giati ennoeitai oti den vgainei apo to mialo sou otan to thes toso..alla vres tropous na xehniesai..kali parea ..voltes...kai arketes omorfes xalares epafes..ta kalitera euxomai..siignomi gia ta greeklish eimai se ipologisti pou den ehei ellinika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για σας! ειμαι καινουργια- θελω την βοηθεια σας οσο μπορειτε. Εχω ενα παιδι 5,5 χρονων και σημερα εκανα ενα τεστ εκγυμοσυνης - βγηκε θετικο (αν και ειναι λυγμενο πριν 15 ημερες) αυριο βεβαια θα ξανακανω. Υπαρχει πιθανοτητα να ειναι λαθος? Φοβαμαι- ενα δευτερο παιδι με αυτη τη κριση? Ειναι λαθος που φοβαμαι.......???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ ξερεις δωροθεα..τωρα τι να σου πω..συγχαρητηρια;εγω ειμαι σιγουρη πως αν θελετε μπορειτε να βαλετε ενα δευτερο παιδακι στη ζωη σας...ελπιζω οποια και να ειναι η αληθεια να σε κανει χαρουμενη..νομιζω πως αν και ληγμενο πρεπει να λειτουργει δεν ξερω..λαθος που φοβασαι δεν ειναι.Λογικο να φοβασαι κατι που δεν γνωριζεις οπως το μελλον..αλλα αν το θελετε ενα παιδακι μονο χαρα μπορει να σας φερει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ekana xorikh eksetasi- bgike thetiko....tora eimai 5 ebdomadon egyos KAI EXO TROMOKRATITHEI. Pote den to eixa fantastei oti mia egymosini tha mou ekopse etsi thn anasa. Panta eixa onireytei na programatizo kai na ta thelo px me to proto mou paidi to eixa sxediazei kai hmoun sth trelh xara....tora eimai fobizmeni- sas parakalo peite mou kati ti na kano?????

eyxaristo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δωροθεα νομιζω πως δεν εισαι στο καταλληλο φορουμ..εδω μια ανακοινωση εγκυμοσυνης ειναι κατι που ονειρευονται τα κοριτσια..τι να σου πουν να κανεις;τι συμβουλη ψαχνεις;θα σου ελεγα να σταματησεις να εισαι τρομοκρατημενη γιατι μονο κακο του κανεις..κατσε σκεψου πως θα τα βολεψετε για να σταματησεις να φοβασαι.Ναι ειναι αλλο ενα μωρακι στην οικογενεια σας και ισως σας ζορισει αλλα σκεψου οτι οταν ερθει θα ειστε πολυ ευτυχισμενοι και δινεις ενα αδερφακι στο αλλο σου παιδακι που θα σε ευχαριστει για ολη του τη ζωη..Καλα να ερθει και τα αλλα θα τα βρειτε.Σε μια μακρινη χωρα εχουν ενα ρητο που λενε οτι καθε παιδακι ερχεται με ενα δωρακι στο χερι..να σαι σιγουρη πως για να ρχεται ξερει οτι θα τα καταφερετε..χαλαρωσε τι αλλο να σου πουμε να κανεις;εσυ ξερεις πως νιωθεις και γιατι..αν το θες και εχεις τη συμπαρασταση του αντρα σου ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα..δεν εχω κατι αλλο να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης φιλοσοφωντας λιγο η ζωη δεν ειναι προγραμματιζω και γινεται...καμια φορα δε γινεται οπως και καμια φορα εχει πολλες εκπληξεις..μην προσπαθεις να τα προγραμματισεις ολα γιατι χανεις πολλα ομορφα απο τη ζωη σου.Δεν μπορεις να τα ελεγξεις ολα, φανταζομαι οτι προσεχες εφοσον δεν ειχες σκοπο..και εφοσον προσεχεις να μην εχεις εκπληξεις.Τωρα πως το καταφερες...χεχε...

εγω σου ευχομαι να παρεις μια καλη αποφαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dhorothea δες το μακροπρόθεσμα. Δε θα σου δώσω συμβουλές, θα σου πω μόνο τι λέει τώρα η γιαγιά του άντρα μου, η οποία είναι 84 χρονών. Μέσα της δεκαετίας του '50, την εγκατέλειψε ο άντρας της μ' ένα παιδί δύο ετών, και έγκυο στο δεύτερο. Τρομοκρατήθηκε κι αυτή όπως εσένα, μόνο που νομίζω ήταν σε χειρότερη θέση, δεν ήξερε τι να κάνει, δεν είχε περιουσία ούτε εισοδήματα, έπρεπε να πάει να δουλέψει, και μια εγκυμοσύνη κι αργότερα ένα βρέφος θα την εμπόδιζαν. Πήγε και το έριξε. Τώρα, πενηνταπέντε χρόνια μετά, οι δυσκολίες εκείνης της εποχής της φαίνονται μηδαμινές κι έρχεται και λέει "δεν το κρατούσα, τώρα θα το είχα, ήταν μάλιστα αγόρι". Αυτό που σου λέω είναι ότι τώρα μπορεί να τρομοκρατήθηκες, αλλά σκέψου σε βάθος χρόνου, ότι θα έχεις δύο παιδιά, που θα σε αγαπάνε και θα τα αγαπάς και θα γεμίζουν τη ζωή σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΦΙΕΡΟΣΑΤΕ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΝΓΗ. ΑΣ ΜΗΝ ΣΑΣ ΓΝΟΡΙΖΩ - ΣΑΣ ΝΙΟΘΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ- ΠΙΣΤΕΥΩ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΔΟΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ.

ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Υπάρχει πιθανότητα ετσι οπως τα λες, αλλα με ενα τεστακι θα το σιγουρεψεις. Εχει τεστ που σου βγάζουν αποτέλεσμα και πέντε μερες μετα την επαφή.

Σου το εύχομαι ολόψυχα !!!! Γράψε τα νεακια σου οταν έχεις.

alithia iparxi tetio test st elinika farmakia alithia ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

Γεια σας ναό υπάρχει ουσιαστικά ανιχνεύει μικρότερη ποσότητα της ουσίας στα ουρά απο τα υπόλοιπα α

Καλα πρεπει να το κανεις πρωί κ 7 μέρες μετα την σύλληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Koritsia kalispera egw me ton sintrofo mou ton ioulio ews ton dekembri tou 15 kaname eleu8era sex xwris profika3i meta apo merikes meres eixa ka8isterisi zalades perierges ore3is gia fagita anakatosoures zalades h 8hles m me ponousan k genika ola ta anaferometa sintomata egkumosini ...h koilitsa fiuskose alla kata mines eixa ena elafros roze aima sa stampes ....k alo mina eixa poli aima k etsi eipa den nomizw na eimai egkuos k den ekana test k twra pou kanoume sex me profika3i exw 26 meres akribos ka8isterisi ti na perimenw??? Lete na eimai egkuos apo tote k egw na to afisa ??? Pite m gnomes gt eimai na skasw de 3erw ti na kanw k ti na perimenw!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...