Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ονειρακι καλη προσφορα.

Μολις φεραμε το καροτσι σπιτι.Επιτελους!Πηρα και sudocream,γαζες και νυχτικο.Καιρος νανοιξει το βαλιτσακι αποψε....

Καλες προετοιμασιες σε ολες!Εχω χ€$#ει απτη χαρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παρεούλα μου! Πάντα χαρές να έχουμε εύχομαι! Ωραία μπουγάδα ΟΝΕΙΡΑΚΙ! Καλό σιδέρωμα!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ άστα αυτά που ξέρεις!!!! Θέλω να είμαστε στο δωμάτιο μαζί!!! Δεν με γλιτώνεις!!! AURORA μου και γω σήμερα με τη βαλίτσα ασχολούμαι!! Αυτό που κατάλαβα είναι ότι όταν λένε φτιάξε τη βαλίτσα κυριολεκτούν!!! Τόσα πράγματα θέλουν πραγματικά μια κανονική βαλιτσούλα!!! Το μόνο που μου μένει είναι να πάω για κόντιμα το σετ νυχτικό-ρόμπα που πήρα γιατί μου άρεσε πάρα πολύ αλλά το θέλω μέχρι το γόνατο όχι τόσο μακρύ δεν με βολεύει! KRYST προσοχή δεν είμαστε τώρα για κρυώματα!!! ΝΑΤΑΛΙΑ με γεια η αλλαξιέρα!!! Έχουμε τρελαθεί οι μανάδες ξαφνικά ή μου φαίνεται? Πολύ ετοιμασία έπεσε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια?εγω μολις εκανα μια πιτσα να φαω!!τελευταια πολυ τη λιγουρεθομαι.κ το απογευμα λεω να δοκιμασω να φτιαξω παγωτο για να δουμε.παντως γενικα ταχω τσακισει 2-2 τα τρωω!!ayrora δεν εχω ακουσει απο ποτε μπορουμε να τα χρησιμοποιησουμε.εγω παντως πηρα τωρα ποτε θα το βαλω θα δω αφου γεννησω με το καλο θα ρωτησω παιδιατρο.κ σαμπουαν δεν πηρα δεν θα χρησιμοποιησω τους πρωτους μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!

Σας γραφω απο το κρεβατι του νοσοκομειου. Με κρατησαν την πεμπτη μετα την κορδελα γιατι ειχα συσπασεις ανα 5 λεπτα κ δεν ειχα παρει χαμπαρι. Ο μπεμπης ειναι ακομη μικρουλης κ δε θελουμε να γεννηθει αν και μπηκα στον μηνα μου. Μου βαλανε ορο με φαρμακο για τις συσπασεις, εκανα κ ενεσουλα για τα πνευμονια κ κανω κορδελα καθε τρεις κ λιγο. Ευτυχως περασαν οι συσπασεις αλλα δε με βγαζουν ακομη! Σας φιλω ολες, να προσεχετε κ να μην αγνοειτε τα σημαδια που σας δινει το σωμα σας! Εγω θα γεννουσα κ δεν πηρ χαμπαρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ thagia τι πηγες να παθεις!!!!! κανε υπομονη... πρεπει να παρεις και καμια 10 μερες απο τον ενατο για να εισαι οκ... ποσο ειναι ο μπεμπης  σου???

Με τρομαξες λιγο γιατι κι εγω εχω συσπασεις ολη την εβδομαδα και μου ειπε η γιατρος να παω να κανω καρδιοτοκογραφημα αλλα επειδη βαφαμε στο σπιτι το αμελησα..μαλλον θα παω σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαπλα και ηρεμια!Τυχερη που το καταλαβατε εστω και αργουτσικα.Καλα θαναι ο μπεμπουλης οποτε και να ερθει τωρα.Εχεις τη σκεψη μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.thagia μου ολα θα πανε καλα.θα μεινει κ αλλο ο μπεμπης σου σιγουρα.οπως κ να χει μην ανησυχεις εχεις μπει στον μηνα σου.σε δημοσιο εισαι?

Κοριτσια πηγαμε στα jumbo σημερα,βρηκα κ πικε κουβερτουλες μια χαρα,αλλα δεν βρηκα καθολου σεντονακια βαμβακερα κ επισης ζιπουνακια μακρυμανικα.ξενερωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα κάναμε πάλι ψώνια για την πριγκίπισσα!!! Ζακέτα, καλσόν, κορδέλα και παπούτσια που να ταιριάζουν με το φόρεμα που θα βάλουμε όταν πρώτα ο θεός βγούμε απτο μαιευτήριο! Ξετρελάθηκα! THAGIA περαστικά σου! Όλα θα πάνε καλά ηρέμησε και ξεκουράσου! Πότε θα βγεις με το καλό? Τι βάρος έχει τώρα ο μπεμπάκος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εγώ στα jumbo δεν βρήκα πικε κουβερτουλες!Ζιπουνακι μακρυμάνικο εγώ πήρα μονο ενα,ε τέλη Μαιου υπερβολή δεν θα είναι και ζιπουνακι και φορμακι μακρυμάνικο?Κατερινακι εδώ ξετρελαθηκα εγώ που διαβάζω!!Φωτο να μας βάλεις κύρια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια!!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ θα βάλω φώτο απλά δεν έχω ασχοληθεί και δεν ξέρω! Είναι πολύ μικρούλια και γλυκούλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια και σε σενα τα ρουχαλακια!

Εχω απορια,δεν ξερω αν γνωριζετε... Στις εβδομαδες που βρισκομαστε εμεις αν αν αν γινει κατι και γεννησουμε,ειναι βεβαιο οτι οι πνευμονες δεν ειναι ετοιμοι?ο γιατρος μου μου ειχε πει 37,5 εβδομαδων ειναι ετοιμοι.Απτην αλλη ξερω μωρακι που γεννηθηκε τελος 8ου μηνα δλδ πολυ πιο πριν και δεν μπηκε καν θερμοκοιτιδα ουτε μια μερα,γεννηθηκε 3 κιλα.Τελικα αν ενα μωρο ειναι 3+ κιλα ειναι ασφαλες να γεννηθει η πρεπει ναχει κλεισει 38 εβδομαδες??Ειναι θεμα βαρους η εβδομαδων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρακι εβγαλαν κ κουβερτουλες πικε στα jumbo βαμβακερες.πολυ καλες.της πηραμε κ δυο φορμακια μακρυμανικα κ αλλα 2-3 καλοκαιρινα.δεν ειχε πολυ μεγαλη ποικιλια προς το παρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora και εγώ έχω μπερδευτεί πολυ με αυτό το θέμα.Έτσι και εμείς Μαρακι λιγα ρουχακια πήραμε,1 μακρυμάνικο και 3 καλοκαιρινα αλλά πρέπει να παρουμε κ αλλα γτ σίγουρα δεν φτάνουν αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ'οτι εχω ακουσει εγω μετα τις 37 εβδομαδες ειναι ετοιμα τα πνευμονακια τους.αν δεν ειναι ετοιμα μπαινουν στο οξυγονο.αν το μωρο ειναι ελλιποβαρη μπαινει θερμοκοιτιδα.τωρα δεν ξερω σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...