Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Συμπεθερα μου μεγαλωσε η νυφούλα μου!!! Ε, ρε τι κοριτσι θα παρει ο γιος μου!!!! Αυριο που θα παω να τον δω θα σου πω τα νεα απο τον γαμπρο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια,Κατερίνα εχω προσθέσει ηδη στην λίστα την σιδερωστρα και το σίδερο :-p :-P Μεγαλώνουν τα μπεμπακια τι ωραία :-D Ανεβαλα την μπουγάδα για αύριο γτ ο καιρός δείχνει βροχερός.Αύριο 11 με 1 θα μας φέρουν την κούνια μας :-D :-D Μου φέρανε και το δωράκι απο babyspace είχε μπιμπερο,πιπιλα κτλ και έχει και κουπόνια απo fisher price.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.τι κανετε?λογικα η dorothy θα κραταει αγκαλια το μωρακι της.

Πρωτα ο Θεος με το καλο κ στα δικα μας.

Εμενα μου εχει ερθει τρεις φορες δειγματακια απο frezyderm,proderm σαμπουαν,κουπονια κ ενα αυτοκολλητο αυτοκινητου πολυ χαριτωμενο κ σημερα μου ηρθε απο nutricia ενα γαλαζιο τσαντακι για να βαζεις τις πρωτες εξετασεις του μωρου κ καλα.ωραιο ειναι.ψιλοετοιμασα κ την βαλιτσα.

Εχει βαλει καμια κολπικα υποθετα για μυκητες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικά ναι η Dorothy θα κρατάει το μικρακι της αγκαλιά :-) Εγώ ουτε καν έχω πλύνει τις πυτζαμες για το μαιευτήριο ακόμα,όλο λέω να τις βάλω στο πλυντήριο όλο το ξεχναω.Εγώ εχω χρησιμοποιήσει κολπικά υπόθετα,δεν θυμαμαι ποια,3 ηταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι περα απ'αυτο το πηκτο του κολπικου,εγω ειχα για κανα δυο μερες παρα πολλα υγρα καθαρα.αλλα βρεχοταν μεχρι κ η φορμα λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! DOROTHY περιμένουμε νέα σας!!! Εγώ σήμερα πήρα από H&M πυτζαμούλες ανοιξιάτικες, όταν φτιάξει ο καιρός θα τις πλύνω. Ήθελα και σουτιεν θηλασμού αλλά δεν βρήκα στα εσώρουχα του H&M. Στο μαιευτήριο εσείς θα φορέσετε πυτζάμα ή νυχτικό? Ήρθαν και εμένα τo δείγμα από την Nutricia το τσαντάκι και ένα μπιμπερο από την mambaby. MARIA συμφωνώ με το Oneiraki καλύτερα πάρε τον γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία μου εγώ πυτζάμες θέλω να βάλω,τα νυχτικά δεν με βολευουν,αλλά θα πάρω και ενα νυχτικό μαζί μου μήπως χρειαστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχετε να προτεινετε καποια καλη αντιηλιακη προσωπου?

Του το ειπα χθες κ το αμνιακο ηταν καλο.μου ειπε οτι δεν ειναι κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Επιτέλους μπήκα στο μήνα μου!!!! DOROTHY σίγουρα θα γέννησες!!!! Περιμένουμε νέα!!! Να σου ζήσει!!!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ περιμένουμε νέα απτον μορφονιό!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ όποιος βαριέται να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει!!! Βάλε πλυντήριο και θέλουμε και φώτο για να σε πιστέψουμε!!! χαχχαχα! Πολύ κακιά πεθερά θα γίνω! ΜΑΡΑΚΙ αντιλιακή προσώπου της AVON έχω και είμαι ευχαριστημένη. ΝΑΤΑΛΙΑ μου θα πάρω και τα δύο αν και γενικά φοράω πιτζάμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!! εγω σημερα εχω ολη μερα μια γυναικα για να κανει δουλειες και τη μαμα μου!!! πλυναμε και ολα τα πραγματακια της μπεμπας και ηταν οι μπουγαδες ασπρο- ροζ!!! μια γλυκα!!!!

αντε να μαθουμε νεα απο την Dorothy.

εγω κοριτσια θα παρω και νυχτικο και πυτζαμουλες γιατι αν τυχει καισαρικη μας ειπαν οι μαιες στο ιπποκρατειο να μην πειραματιστουμε με καθετηρα- πυτζαμα.. οποτε αναγκαστικα και νυχτικακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεραθηκα στον ύπνο κάνα 3ωρο αλλά πιαστηκα ολόκληρη γτ με πήρε ο ύπνος στον καναπέ :-p Αντιηλιακη εγώ χρησιμοποιώ της VICHY την capital soleil η οποία είναι καταπληκτική.Χαχαχα Κατερινακι την έριξε την βροχή τλκ!!Ρε κορίτσια αμα τα βάλω στο γρήγορο πρόγραμμα το ίδιο δεν ειναι?Τι βαθμούς πλένει εκεί?Fun φωτογραφία μας τραβηξες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΕΙΡΑΚΙ μην τα βάλεις στο γρήγορο γιατί δεν προλαβαίνει να ζεστάνει το νερό και δεν πλένονται τόσο καλά! Δηλαδή δεν είναι για του μωρού τα ρούχα! FUN καλύτερα έτσι να έχουμε και τα δύο για σιγουριά! ΣΤΑΛΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα καλο 9ο μηνα!

Ντοροθυ περιμενουμε ευχαριστα!

Fun τελεια η μπουγαδα!

Σημερα βαψαμε επιτελους το δωματιο της μπεμπας!Απο μεθαυριο δε με κραταει τιποτα!Θα δημιουργησω!χαχαχα Υποτιθεται αυριο περιμενουμε και το καροτσι.Παρηγγειλα και δυο κουβερτες πικε και μια φλις.Σιδερωσα πολλααααα ρουχαλακια και πετσετες κτλ.Αν και εχω ακομα πολλα...

Ετοιμασιες φουλ!Και ενθουσιασμος επισης!Περπατημα γιοκ...εννοειται!Λεω να ετοιμασω και τη βαλιτσα σιγα σιγα να προσθετω και να σβηνω απτη λιστα.

Πιτζαμες θελω κι εγω αλλα μου ειπαν το πρωτο διημερο για ελεγχο του κολπου,των ραμματων και για τοπικη πλυση θελουμε νυχτικο,αρα θα παρω ενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα και απομενα!!!δε θυμαμαι ποια κοπελα ρωτησε αλλα ενεσεις ηπαρινης εκανα εγω λογω θρομβοφιλιας.οτι πληροφορια θελετε εδω σχετικα με φαρμακα και ενεσεις!!!εχω γαλονια!!!

επειδη εχω ηδη τελειωσει πλυσιματα και σιδερωματα θα σας πω οτι το προδερμ ειναι φανταστικο!!!!μυριζει πολυ ομορφα.για το αν τα μαζευουμε λιγο νωπα δεν ξερω παντως νομιζω οτι αν τα μαζεψουμε νωπα και σιδερωθουν με τον ατμο που τα κανει λιγο πιο νωπα μηπως κρατησουν υγρασια και τελικα μυρισουν περιεργα.εγω τα αφησα στον ηλιο τα σιδερωσα και ακομα μυριζουν μεσα στη συρταριερα μας.

τη μπεμπα μας δεν την πηραμε ακομα λειπαν κατι εξετασεις και ελπιζουμε μεχρι το σαββατο!!!ολοι μου τη λενε καραμουζιτσα!!!κλαιει το παιδι μου οταν πειναει!!!ο μικρος ειναι κρυφη πληγη.το παιζει ησυχος και παταει την τσιριδα εκει πουδεν το περιμενεις!!!αφηστε τα ρεψιματα μετα το γαλα!!!επικα!!!!βρε με τι χαιρομαστε!!παει εμεις χαζεψαμε εντελως ελα να παιρνετε σειρα κι εσεις!!!!χαχαχαααα

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιλιτσες!oneiraki μια χαρα σε βρισκω 3ωρος μεσημεριανος υπνος τελεια!!εγω καν 30λεπτο καταφερα.. fun τελεια μπουγαδα!θελω κ γω αλλα η μαμα μου αρρωστησε κ ετσι την περιμενω απο βδομαδα τωρα.ηρθε κ η παραγγελια μου απο φαρμακειο αφρολουτο κρεμα κτλ. κ μουβαλαν κ μπρατσακια χαχα!!απο βδομ θα ρωτησω κ για το κρεβατακι ακομα δεν με πηραν.katerina καλο 9 μηνα!! [smilie=hello2.gif]  aurora καλες ετοιμασιες και δημιουργιες!κ γω προτιμω πυτζαμες αλλα θα παρω νυχτικιες για ευκολια.ειχα δυσκολευτει με παντελονι παλαιοτερα στη λαπαροσκοπηση.niki ειναι να μην χαιρεσαι??!!δυνατα τα διδυμακια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...