Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

DOROTHY εύχομαι να έρθει το μπεμπάκι από μόνο του μέχρι την Τετάρτη! Αν όχι δεν πειράζει δεν χάθηκε ο κόσμος! Με έναν πόνο σου εύχομαι. Τι εννοείς ότι αλλάζει ο άνθρωπος με τα χρήματα? Στον γιατρό σου αναφέρεσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμας ακόμα δεν μας έχουν φέρει δωράκια.Τα μισά πραγματακια όμως τα έχουμε ηδη και θα παρουμε τα υπολοιπα όταν πληρωθεί ο άντρας μου.Το μονο που δεν βρήκα στο jumbo είναι πικε κουβερτουλα.Κατερινακι και εγώ πιστεύω οτι το ενιαιο χερούλι είναι πιο βολικό αλλά νομίζω οι διπλες ρόδες είναι πιο καλες γτ δεν κολλάει το καρότσι σε πέτρες κτλ,έτσι μας είπε αυτός εκεί σ ο μαγαζί αλλά όπως σας είπα αυτός προσπαθουσε να μας πουλήσει το άλλο οποτε δεν ξέρω αν ισχυει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α κ μενα αυτη μουχε αρεσει απο αυτο το σαιτ!κ γω νομιζω μονες ροδες καλυτερα.κ με ενιαιο χερουλι.dorothy με το καλο! υπομονη κ θαχεις σε λιγο αγκαλια το μπεμπακι σου.το στρωματακι που πηρατε για πορτ μπεμπε ειναι στα μετρα του γιατι αυτο πουχει ηδη ειναι μικρο σε σχεση με τις διαστασεις στο ιντερνετ.επισης καπου ειδα οτι το κρεβατακι πρεπει ναναι ελευθερο κ απο παντα.. katerina μακαρι να γυρισει μεχρι κ την τελευταια στιγμη να μν παω για καισαρικη.τοσες σβουρες κανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει κ στρωματακι πορτ μπεμπε 15 με 20€ στα motherbaby μου φαινεται.πικε κουβερτουλα βρηκα στο ιντερνετ αλλα με 20€ κουνιας κ 11€ λικνου διαστασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω Kryst μου δεν μας είπε τπτ για διαστάσεις για το στρώμα του πορτ μπεμπε αλλά αφού τα πηραμε απο το ίδιο μαγαζί θα κάνει.Η δικιά μας παντα 100€ την εχει αλλά εμείς την πήραμε μαζί με κούνια και στρώμα 280€ σύνολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου δεν ξέρω για στρώμα πορτ μπεμπε εγώ για σουτιεν θηλασμού εννοούσα ότι εχει στο jumbo.Στειλε μ το σάιτ με τις πικε αν μπορείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ'αρεσουν κ οι μονοχρωμες μονες οχι στα bebe,στο δευτερο sight.

Αλλα ειναι λιγο μεγαλυτερες οι διαστασεις.αν μπορουσα θα την εκοβα καπως κ για να χρησιμοποιησω κ στο καρπτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...