Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια εγω να πω την αληθεια το σεξ δεν το εκοψα ποτε.... ισα ισα ο καλος μου με βρισκει πολυ σεξυ που στρογγυλεψε κιολας η κοιλιτσα μου.. και δεν ποναω καθολου.. απλα η γιατρος μας ειχε πει μονο με προφυλακτικο.. οποτε περιμενουμε την 37 εβδομαδα για να το βγαλουμε.... [smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα μανουλιτσες!!!! Με πεθανατε με τα παγωτα!!! Αλλα σε λιγο καιρο θα μπορώ να τρωω οτι θελω ελεύθερα!! Sofari οσο για το γιατρο να αλλάξεις αν αυτος που βρηκες τωρα σε καλύπτει κ νιώθεις καλύτερα!!!! Dorothy εύχομαι να πανε ολα καλα κ με τη βοηθεια του Θεουλη να γεννησεις οσο πιο ευκολα γίνεται! Οσο για το σεξ κορίτσια εγω εκανα χωρίς προφυλαξεις ανετα.. εχω βέβαια καιρο τωρα επειδη ποναω αλλα απο αύριο που μπαίνω στον 9ο ειπε η γιατρος να περπαταω κ να κάνω σεξ! Νην αγχωνεστε οταν συνελθουμε απο τις γεννες θα βρούμε τον παλιο καλο μας ευατο!!!!

Εμεις σημερα πηγαμε για φαγητο σε μια θεια μου..πολυ βροχή βρε κορίτσια! Οτι πρεπει για υπνο! Α, χθες βγήκαμε για φαγητο κ ηρθε ενα αγορακι κ κου ειπε οτι του αρέσει η κοιλιτσα μου κ τη φίλησε! Επεσα απο τα συννεφα! Πρωτη φορά συνεβη αυτο! Η μαμα του μου ζητουσε συγνωμη κ της ειπα δεν πειραζει. Κ μετα το παιδακι λεει στη μαμα του οτι θελει αδερφακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια,Κατερινακι εννοείται οτι δοκιμασα,πολύ ωραίο έγινε :-D Κορίτσια όσο αφορα το σεξ ο άντρας μου θέλει αλλά φοβάται κιολας,εγώ πάλι δεν μπορω να πω οτι έχω όρεξη και εγώ ψιλοφοβαμαι οποτε αραιά και που..Όταν μπω στον μήνα μου όμως..Aurora μου ελπίζω να βρεις σύντομα το καροτσάκι σας :-) Stalitsa μου πολυ γλυκό αυτό με το παιδάκι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FUN εφόσον δεν είχες επιπλοκές και είχατε όρεξη δεν υπήρχε λόγος να κοπεί! ΣΤΑΛΙΤΣΑ τι γλυκό ήταν αυτό που έκανε το παιδάκι? ΟΝΕΙΡΑΚΙ κάνε όπως νιώθεις δεν είναι και υποχρεωτικό! Και η κοιλιά μας άλλωστε έχει μεγαλώσει πια!! Κορίτσια σας έχει πιάσει φοβία που πλησιάζει η ώρα του τοκετού? Εγώ ένα άγχος και έναν φόβο έχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις το κοψαμε.. ουτε γω νιωθω ανετα τωρα με την εγκυμοσυνη ουτε ο αντρας μου.οχι οτι δεν το σκεφτομαστε :) εγω παλι ακομα καθολου αγχος μαλλον επειδη εχω πληρη αγνοια!η επειδη μουχει κολλησει η καισαρικη δεν ξερω.οπως λες oneiraki αυτο με αγχωνει πιο πολυ ο θηλασμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω και όλο βλακειες στον ύπνο μου,πχ προχθες είδα οτι είχε γεννηθεί ο μικρός και δεν τον ταιζα και δεν τον άλλαζα!Γνκ όλο χαζομαρες βλεπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria φανταζομαι οτι θα ξοδεψουμε τοσα πολλα που θα ειναι οπως οι πανες! Στο σεμιναριο που κανω παντως μας ειπαν οτι μεσα στο σπιτι καλυτερα να βαζουμε υφασνατινα που θα τα πλενουμε και θα τα σιδερωνουμε. Εγω ειχα αλλη απορια.. μαλακτικο ρουχων βαλατε στα βρεφικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο μάρκες για επιθέματα δεν ξέρω αλλά έχω διαβάσει ότι δεν είναι καλό να φοραμε συνέχεια γτ κρατάνε τις θηλές υγρές και αυτό είναι κάτι που δεν το θέλουμε.Άντε stalitsa λίγο εμεινε :-D Fun εγώ τουλάχιστον στο πρωτο πλύσιμο δεν θα βάλω,μετα δεν ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες! Εμείς δυστυχώς κόψαμε το άθλημα λόγω τραχήλου, ελπίζω στον 9ο να μας χαλαρώσει λίγο ο γιατρός. Προσωπικά ο τοκετός δεν με αγχώνει το μόνο που σκέφτομαι είναι την στιγμή να πάρω αγκαλίτσα αυτό το πλασματάκι. Ο θηλασμός είναι κάτι που με αγχώνει και εμένα, θέλω πολύ να θηλάσω και μακάρι να πάνε καλά για όλες μας. Oneiraki και εγώ βλέπω περίεργα όνειρα, έχω διαβάσει ότι για τα περίεργα όνειρα ευθύνονται οι ορμόνες που έχουν χτυπήσει κόκκινο. Fun και εγώ δεν θα βάλω μαλακτικό στην αρχή, φοβάμαι γιατί είναι πολύ ευαίσθητο το δερματάκι τους. Βεβαια σκέφτομαι όταν μπω στον 9ο να γράψω όλες τις απορίες μου και να ρωτήσω την παιδίατρο μας. Stalitsa ανοίγεις τον δρόμο και για τις υπόλοιπες, τέλεια!!! Ρίξτε μια ματιά σε αυτό το link, είναι μαγικό:

http://www.lifo.gr/guests/u22028/47509

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!!!

Αχ κι εμείς το κόψαμε το άθλημα γιατί δεν αισθανόμαστε άνετα μήπως ενοχλούμε τον μικρούλη... Να δω πως θα το αρχίσουμε τώρα που πρέπει... 

Aurora εύχομαι να το βρεις το καροτσάκι που θες, σε ταλαιπώρησαν όντως πολύ καιρό..

Eπιθέματα κι εγώ johnsons πήρα, μακάρι να τα καταφέρουμε με το θηλασμό, θέλει να επιμείνουμε πολύ και να μη το βάλουμε κάτω στην πρώτη δυσκολία... 

Εγώ κορίτσια σήμερα λέω να πάω να βάψω τα μαλλάκια μου.. Κρατήθηκα τόσους μήνες αλλά τα άσπρα κάνουν πανηγύρι στο κεφάλι μου και δε νιώθω καλά.. Επίσης, δεν κάνει ούτε στο θηλασμό μετά να τα βάφουμε οπότε θεωρώ ότι τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή..

 

Μιλάμε για πολύ λόξυγγα ο μπέμπης!!! Με έχει ταράξει!!!!

Ναταλία λατρεύω τα κατοικίδια, έχω μεγαλώσει με αυτά και δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από ένα παιδί να μεγαλώνει με κατοικίδιο.. δυστυχώς στη χώρα μας είναι πολύ  πίσω σε αυτό το θέμα! Εμένα με μαλώνουν επειδή χαίρομαι τα σκυλιά και τα χαιδεύω τώρα στην εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή εβδομάδα! Στην Αθήνα είναι βροχερή η μέρα! ΟΝΕΙΡΑΚΙ μην αγχώνεσαι για το θηλασμό πιστεύω πως θα καταφέρουμε όλες μας να θηλάσουμε! KRYST γιατί σου έχει κολλήσει η καισαρική? ΜΑΡΙΑ ακόμη δεν έχω ασχοληθεί με τα επιθέματα αλλά όπως είπε το ΟΝΕΙΡΑΚΙ δεν πρέπει να βάζουμε συνέχεια πρέπει να αφήνουμε τη θηλή να αναπνέει. Είναι για όταν βρισκόμαστε εκτός σπιτιού. FUN δεν έβαλα μαλακτικό μόνο υγρό προδέρμ έβαλα. ΣΤΑΛΙΤΣΑ μπήκες στο μήνα σου???? [smilie=thumbsup.gi:Άντε και τώρα μέτρα αντίστροφα σαν τους φαντάρους! Σε 3 μέρες σε ακολουθώ! ΝΑΤΑΛΙΑ τέλεια εικόνα τα κατοικίδια με τα μωρά!!! Θέλει μια προσοχή βέβαια στην αρχή για να δεις πως αντιδράει το ζώο με το μωρό, αλλά αν αγαπηθούν είναι για πάντα!!! Ποιες έχετε ραντεβού με το γιατρό αυτήν την εβδομάδα? Εμείς θα πάμε την Παρασκευή πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι κι εγώ τον έχω ένα φόβο για τον τοκετό αλλά ανυπομονώ τόσο πολύ να έρθει ο μικρούλης που τον καταπολεμώ τον φόβο!! όλα θα πάνε καλά, ας είμαστε αισιόδοξες!!!!!!!!!!!!!!!

Γιατρό έχω την Πέμπτη και από δω και πέρα κάθε βδομάδα μου είπε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THAGIA και η μπέμπα έχει λόξιγκα κάθε μέρα!!! Και τη νύχτα με κλωτσάει και κοιμάμαι λιγότερο σε σχέση με πριν. Τα σκυλάκια αν είναι εμβολιασμένα δεν έχεις κανένα κίνδυνο να τα χαιδεύεις αλλά αν είναι αδέσποτα καλό θα ήταν να προσέχεις τώρα στην εγκυμοσύνη για τα μικρόβια. Βάψε τα μαλλιά σου τώρα πια δεν είναι επικίνδυνο. Μόνο στο πρώτο τρίμηνο ήταν που γίνεται η οργανογέννεση. Δεν το έχω ακούσει ότι δεν κάνει όσο θηλάζεις να βάφεις τα μαλλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον γυμναζουν τα πνευμονάκια τους κι ετοιμάζονται!!!!

Όχι αδέσποτα, δικά μας σκυλάκια ή γνωστών μου! 

Λένε ότι επειδή με το θηλασμό περνάνε όλα κατευθείαν στο μωράκι ότι δεν κάνει τότε να τα βάψουμε. Ας πούμε τώρα τα πάντα φιλτράρονται στο συκώτι μας και μετά στον πλακούντα ενώ με το θηλασμό περνάνε απευθείας!

Ντόροθυ σου στέλνω τη σκέψη μου, μακάρι να πάνε όλα καλά σήμερα!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς έχουμε μια απίστευτη αγαπισιάρα γατούλα στο σπίτι και περιμένουμε να δούμε αντίδραση όταν έρθει ο μπέμπης. Σίγουρα στην αρχή θέλει προσοχή γιατί ποτέ δεν ξέρεις την αντίδραση ενός κατοικίδιου. Thagia μια από τα ίδια με τον λόξυγγα, τουλάχιστον μια φορά την ημέρα. Κατά κύριο λόγο προδέρμ έχετε επιλέξει για απορρυπαντικό? Εχω διαβάσει και για το Ariel baby το έχετε ακουστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DOROTHY τις ευχές μου για σήμερα!!!! ΝΑΤΑΛΙΑ το έχω ακουστά αλλά πήρα το προδέρμ και μια χαρά μου φάνηκε. THAGIA όλα αυτά για τα ζώα είναι υπερβολές! Και η μαμά μου έχει σκυλάκι και όλο αγκαλιά την παίρνω και δεν έχω πάθει τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!! Με εχει πιασει ένα μικρο αγχος σημερα που μπηκα στον 9ο.. αντε Κατερίνα παρε κ εσυ σειρά! Ναταλια πολύ ωραίες οι φωτογραφιες!!!! Οσο για το ariel κ εγω το ξέρω αλλα προτιμησα το προδερμ. Ραντεβού εμείς έχουμε την Πέμπτη!! Οσο για το βαψιμο μαλλιων εγω ξερω οτι επιτρέπεται!! Dorothy εύχομαι να έρθεις με καλα νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς την Τετάρτη έχουμε ραντεβού με γιατρό, από εδώ και στο εξής θα με βλέπει κάθε εβδομάδα. Μάλλον και εγώ στο προδέρμ θα καταλήξω έχω και τα εκπτωτικά κουπόνια. Dorothy περιμένουμε τα ευχάριστα νέα! Η σκέψη μου είναι μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...