Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!

Νανά να τον χαίρεσαι τον Ανθιμο...Δεν ήξερα ότι υπάρχει γιορτή...Τι γλυκός που σε ρωτούσε μέχρι πότε γιορτάζει..χα χα

Μαρκερ εσυ πότε πας δουλειά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα την ξαναβαλω

μαρντ στις 14 οκτωβρη λογικα

εχω ακομα

[ATTACH=CONFIG]7979[/ATTACH]

βαζω και λινκ γιατι δεν ξερω ΠΑΙΔΙΚΑ ΈΠΙΠΛΑ->Παιδικές κουκέτες->Κουκέτα camas B4 - www.petitemaison.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οπως το βλεπεις το πηραμε με οπου λευκο ισα που να γκριζιζει λιγακι η διαφορα μας και τη σκαλα δεξια

βγηκε μαζι με μεταφορικα και τοποθετηση 1200ε

λιγο τσιμπιμενο αλλα εαν το δειτε απο κοντα ειναι πολυ σταθερο

μακαρι να κρατησει για παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιο παντως..μιλαμε ξενερωσα τωρα..

μου ειπε ο λευτ οτι αυριο δουλςει απο το πρωι..

και αυριο θα φορτωσω κ τα 2 κ θα παμε στον ωρλ να δει τη μαρθα..η κοπελα που ειχα δε μπορει να ερθει..

γαμησετα..

θα κυκλοφορω με 1 μωρο και 1 4χρονο σοτ νοσοκ..ελπιζω να μας λυπηθουν κ να ΜΑς εξυπηρετησουν αμεσα..

και αυριο που εχουμε κ παιδοπνευμονολογο δε θα παμε γιατι με τα αερολιν κ τα φλιξο τραιντ νομιζω καναμε δουλεια..πρςο το περον δλδ!

βασικα κ να ηελα δε θα μπορουσε ο λευτ να την παει..

εχω ξεσκιστει να τρωω γλυκα κ μερεντες..

ρε παιδια..τα γλυκακαι της βαΦΤΙΣΗς ποσο πανε περιπου το τμχ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προφιτερολ ας πουμε...

εγω εκανα αυτο το σοκολατακι..δλδ καπου 60 γρ σοκολατα κ μου βγαινει 60 λετπα περιπου..

αν βρω γλυκο κοντα 1 ευρω δεν αξιζεις να φαω ολη π...

για να γλιτωσω 40 λεπτα στο γλυκο..τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε καν θυμαμαι σωσω ποσο πανε

ε ποσο να χει πια 2ε εχει η παστα ολοκληρη

λογικα εκει στο 1ε θα πηγαινουν

ειναι οντως ωραιο το κρεβατακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιταξτε την κανουν τα σκυλια στα αμεα...απισατευτο..η τερψη που μιλαει στο βιντεο..ειναι φιλη..τηςε προσεχα το παιδι με ειδικες αναγκες που εχει πολλα χρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλως το Σοφακι!!!! σαν τα.... πρωτοβροχια!!!!!

μη σε ξαναχασουμε τωρα που εκανες την αρχη!

Νανα ειμαστε απαραδεκτες! Να σου ζησει ο μορφονιος!

και αφου πατε καλα και με το μπιμπερο με το μικρο... μια χαρα!

Σωσω εμεις τοοοτε στα βαφτησια καναμε τον λουκουμα με 1Ε. ειχε νομιζω 1,10 το παστακι, 1,2 το προφιτερολ και 1,3 το βαζακι με το γλυκο κουταλιου. στο φουρνο εδω στο χωριο. Θεσσαλονικη, κυριως ανατολικα... ακριβοτερα φσικα... νομιζω οταν βαφτησε συναδελφος στον Αγιο Χριστοφορο ειχε προφητερολ με 1,40 απο Τουμπα.

Μαρκερ ωραιο το κρεβατι! μακαρι οπως λες να ειναι και γερο γιατι τα αντρακια σου....

αλλα οντως ειναι τσιμπιμενη η τιμη...

αυτο που ειχα σκεφτει εγω παντως και δεν εκανα υπερυψωμενο που ηθελα... ειναι οτι πρεπει να σκερφαλωνω για να το στρωσω κλπ...

αλλα βεβαια στην περιπτωση σας δε γινοταν αλλιως...

καλους υπνους λοιπον!!!!

εμεις εδω... αυλη και παλι αυλη....

αλλα αμα σας πω τι κανανε και τα 5 τα παλιοπαιδα!!!

μου ανεβηκε η πιεση πρωι πρωι....

ηρθε να μας κανει παραπονα ο παππους των απο πισω, ηταν η γιαγια των διπλανων κατω... εγω επινα γαλα ακομα...

και τι ειχαν κανει τα !@#$%^%$#@ τις προηγουμενες μερες που σας ελεγα που κοροϊδευονταν και μαλωναν με τα απο πισω.... εκοψαν απο τη διπλανη που λειπει αυτες τις μερες τις ντοματες και τις πετουσαν στην αυλη τωναπο πισω!!!!!!

τα αφαλοκοβεις ή οχι;;;;;;;;

τα πατησα ολα μια κατσαδα!!!!

δε μ'ενοιαξε αν δεν ηταν ολα δικα μου παιδια... τα ακουσαν κανονικα!

γιατι μπορει τα μεγαλυτερα να ειχαν την ιδεα αλλα και τα δικα μου που ειναι μικρα σιγουρα το χερακι τους το βαλανε!

τι αλλο θα δουμε!!!

απο την αλλη αντε να τε3λειωσει ο αντρας με το βαψημο γιατι βαρεθηκα μια βδομαδα μονη με τα μικρα.... σημερα ειπε θα τελειωσει. γιαυτο πηγε 12:30 και δεν ηρθε ακομη...

περασαμε απο το σχολειο σημερα... ηδη ειχαν αρχισει να ενημερωνουν τηλεφωνικα. εμενα με πηραν προς το μεσημερι...

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΞΕΚΙΝΑΜΕ!

ισα την ημερα που παω δουλεια....

αλλα ειπε η διευθυντρια να ερχονται 8-8:15 το πολυ και το μεσημερι να τα παιρνουμε 1-1:30.... οχι 2 οπως περισυ... ισως να ειναι τωρα για την αρχη που δε θα εχει ολοημερο.

τωρα στην αρχη θα ειναι ολα τα περσυνα μαζι και μετα αναλογα με το ποσο προσωπικο θα της στειλουν θα τα χω ρισουν σε ταξεις και θα αρχισουν να φωναζουν τα καινουρια μικρα για προσαρμογη....

η Μαριαννα και ο Σπυρος... αρχισαν τα χαζα....

θελουν μονο τις παλιες τους δασκαλεςς.... αν λεει η μικρη, ο δημαρχοσ στειλει καινουρια θα την κλοτσισει! και ο αλλος ειπε θα την πυροβολισει με το οπλο και θα την κοψει με το σπαθι του νιντζα!!!!

ε, ρε γλεντια!!!!!!

αυτα.... λεω να φαω λιγη τουρτα παγωτο μεχρι να ερθει ο αντρς....

α! η βλαμμενη που την εβαλε στο γραφειο..... με ειπε η συναδελφισσα οτι δεν την αρεσε!!!!

εμ, πρεπει να δουλευει....

δεν μπορει λεει να ερχεται 6 μερες την εβδομαδα στη δουλεια!!!!!!!

γιατι με τις βαρδιες εχεις το αδιαθετο μετα το νυχτερινο, εχεις και το ρεπο και ειναι καλυτερο απο αυτη την αποψη!

ηδη πηρε εναν αλλον και του προτεινε να κανει τις πρωινες του βαρδιες και να της κανει τις απογευματινες!!!! αλλα και αυτος οπως ολοι δεν τη γουσταρουν μια και δε δεχτηκε!!!!

αν αρχισω και εγω να τη γκαζωνω λιγο.... θα την κανει με ελαφρα και δε θα εχει και μουτρα να ξαναζητησει αλλη αλλαγη... αν και απο αυτη μπεσα δεν περιμενω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Σωσω.... αν θες να ρωτησω το φουρνο και το καινουριο ζαχαροπλαστειο εδω ποσο τα εχει και πες την αδερφη σου να ρωτησει και στα ζαχαροπλασρεια Βασιλης που ειναι πολυ καλα και φθηνα. εκει καναμε καθε χρονια τις τουρτες μας. ενα μαγαζι ειναι στη Νικοπολη,στην αερογεφ.Σταυρουπολης και το αλλο στην Πολιχνη. ας με παρει η Θουλη τηλ να την πω οδηγιες να το βρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

σας βρηκα λογω παγκου περισσοτερο χαχχααχαχ!!!!

θα σας διαβασω αναλυτικα μετα...

εδω ολα νορμαλ ρουτινα μπορω να πω...

ο μπεμπης εχει αρχισει και ζωηρευει και θελει ολο αγκαλιες ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

σωσω μπραβο τους πραγματικα

ειναι πολυ δυσκολο να εχεις τετοιο παιδακι

και κυριως οχι για το πως θα περασει το σημερα - με τις δυσκολιες του αλλα πως θα καταφερει να ζησει μοο του μετα

μου αρεσε παρα πολυ η αντιμετωπιση της οτι τα παρακινουν να μαθουν να φροντιζουν

συγκινουμε πολυ οταν βλεπω τετοια θεματα

καλα να ειναι ολα τα παιδακια

βαγκ μανάβηδες οι δικοι σου

χαχαχα του τις τσουρομαδισαν τις ντοματες;

ελα τελο εποχης πες του και ηθελαν να σε βοθησουν να τις ξεριζωσεις και να βαλεις μαρουλια χαχαχααχ

τα ειδες μουλοχτα ομως ξερουν οτι κανουν μλκια

οσο για τη συναδελφισα αμα ο ανθρωπς ειναι ακαματης ειναι τελος δεν αλλαζει

πραγματικα ερνανε καποιοι ανθρωποι και καλυπτουν θεσεις ενω κοσμος χρησιμος καθεται σπιτι του

ωρες ωρες τα παιρνω κρανιο

να της την πεις της βαριεστημενης να δουλεψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΠΤΙΣΗ - maron-glykos

να σωσω κοιτα τιμες για ολα ποσο πανε

στο ιλιον αυτο ειναι ενα απο τα καλυτερα ζαχαροπλαστεια φαντασου

εγω ελεγα να ανω μακαρον χρωματιστα στη βαφτιση

Χρυσουλα περιμενω νεα πως τα πατε

καλα και ο μπεμπουας εχει χαλασει παρα πολυ ο δικος μας

ξυπναει απο τις 6:00

τρωει πολυ χαζα και γενικα κοιμαται το πρωι μια ωρα και λιγο το μεσημερι μπορει μια ωρα μπορει και 3 αναλογως τα κεφια του

αλλα το 8:30 το βραδυ δεν το αλλαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Μαρκερ πολύ ωραία η σύνθεση σας..λιτές κοφτές γραμμές...είναι του γούστου μου απόλυτα!Καλούς ύπνους!

Vag πολύ γελάω που τα γράφεις και Σαλονικιώτικα!!!Με είπε σε λέω...μου θυμίζουν τα φοιτητικά μου χρόνια...Ηρθε η σπιτονοικοκυρά μου όταν πρωτοπήγα και μου λέει: "Να σε κόψω κιμά να σε κάνω κεφτεδάκια;;;" "Τι να με κάνεις;;;;" της λέω έντρομη!!!!χα χα

Βρε τα σκατούλια με τις ντομάτες....φαντάζομαι όταν θα τα είδε ο νοικοκύρης φωνές που θα βαλε.Φυτεύει και ο μπαμπάς μου και άμα του τα πλησιάσει κανα κοράκι και τα φάει γίνεται έξαλλος!!!

Σωσώ μπράβο για τις πρωτοβουλίες σου και πάλι...κάνεις μικρά πράγματα από άποψη κόστους αλλά με τόσο μεγάλη σημασία...Είσαι παράδειγμα για όλους.Η θεια μου αδερφή του πατέρα μου αφού μεγάλωσε πάντρεψε τα τρία της παιδιά έγινε ανάδοχη σε ένα κοριτσι με σύνδρομο down 8 χρονών το πήρε από το ίδρυμα.Στην αρχή το τάιζε όλα αλεσμένα με καλαμάκι,κατουρούσε πάνω του,έφτυνε,πλήγιαζε το σώμα του,δε μιλούσε καθόλου.αγρίμι σωστό.Όλοι λέγαμε μα καλά τρελάθηκε η γυναίκα,τώρα που πρέπει να ξεκουραστεί να χαρεί τα εγγόνια της ασχολείται με ένα ξένο παιδί;;Σε πληροφορώ το κορίτσι είναι 15 χρονών δεσποινίδα πλέον,συνεννοείσαι άψογα στο τηλέφωνο,πάει πρώτη γυμνασίου στο ειδικό σχολείο,κεντάει.Τις προάλλες πήγαμε σε παιδότοπο και ήταν εκεί.Της λέω πήγαινε να παίξεις με τα κορίτσια να τα προσέχεις κιόλας.Και μου λέει "Είμαι δεσποινίδα πια θα κάτσω με σας τις μεγάλες να κουβεντιάσω".Ειλικρινά δάκρυσα και την αγκάλιασα...απίστευτο πως εξελίχθηκε και η γυναίκα αυτή είχε να της δώσει μόνο αγάπη....Ούτε φοροαπαλλαγές δικαιούται,ακόμα και το επίδομα της πρόνοιας έρχεται η βιολογική της μαμά μια φορά το χρόνο και την πάει στο νοσοκομείο για να το εισπράξει και να φύγει.Και η θεία μου καθαρίστρια ήταν σε ξενοδοχεία,δεν είχε ούτε έχει την άνεση...κι όμως...

Χθες ήμουν σα ζόμπι...με έπιασε μάτι...είπα σε μια κοπέλα στη παλιά δουλειά ότι με κάλεσαν στο δήμο και το βγαλε φιρμάνι σε όλη την εταιρία!Τόσο άτομα να σε κουτσομπολεύουν ταυτόχρονα...ε δε θέλει και πολύ...

Ευτυχώς καλύτερα σήμερα...

Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΧΑΣΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ;

ΠΟΙΟς ΓΙΟΡΤΆΖΕΙ;

μαρντ, πολύ μς συγκίησες ε τη θεία.

τι λες βρε παιδί ου... έκανε τέτοιο πράγμα;

έχει εξασφαλίσει τον παραδεισό της αυτή η γυναίκα.

μάρκερ τέλειο το κρεβάτι κ πολύ καλή τιμή.

φαντάζομαι μαζί με τα στρώματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά εγώ έκανα λάθος δημοσίευση.Ηθελα στο άλλο ποστακι που παρακολουθώ να γράψω ευχές.Το σβησα να μη μπερδέψω άλλη κοπέλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας..μαντρ μπραβο στη θεια..τι να πω!!

παιδια η γυναικα στο βιντεο ειναι ολα τα λεφτα...

ειναι πολυ συνηδητοποιημενη..

δλδ προφιτερολ με 1 ευρω καλα ειναι ετσι;;

στο μπαμπα 1 φιλης απο γιαννιτσα!

νομιζω θα γλιτωσω πολυ κοπο....

τα νεα μας...

κρεατακια,αμυγδαλες και δωρο σωληνακια στα αυτια..θα με ειδοποιησουν...μενουμε 1 μερα μεσα...

10 μερες μετα δε παει παιδικο...

τι αλλο;;

ελπιζω να μας ειδοποιησουν μεχρι νοεμβρη!!

βαλε ποστα βαγκ στη συναδερφο!!

σπασε τσαμπουκαδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεα μας...

κρεατακια,αμυγδαλες και δωρο σωληνακια στα αυτια..θα με ειδοποιησουν...μενουμε 1 μερα μεσα...

10 μερες μετα δε παει παιδικο...

τι αλλο;;

ελπιζω να μας ειδοποιησουν μεχρι νοεμβρη!!

Τι εννοείς βρε Σωσώ όλα αυτά μαζί θα τα κάνει;Χρειάζεται και αμυγδαλές και κρεατάκια;Και τι είναι πάλι αυτά τα σωληνάκια που λες δώρο;Εχει θέμα ακοής;

Με τρομάζεις...τα γράφεις με τόση απλότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωληνακια για να παροχετευτει το υγρο στα αυτια...

ε αφου θα την κοιμησουν ας τα κανουν ολα μαζι...

καλααυτο με το σωληνακια επαιζε κ απο πιο παλια..

τουλαχιστον θα κινουμαι στο χωρο μου...

χαχα////

ειπαμε..απο λευχαιμια και κατω δεν ανησυζχουμε για τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο στη θεια μαρντ αληθεια

μακαρι να μας αξιωσειο εοας να το κανουμε και εμεις

εγω πολυ θα ηθελα - πραγματικα δεν ξερω εαν θα αντεχα ομως και φυσικααφου τελειωσουν απο σχολεια κλπ τα παιδια

ναι σωσω 1 ε ειναι μια χαρα

αντε να γινει με το καλο το χειρουργειο

να ηρεμισει το παιδακι με τα κρυωματα

νανα μου χωρις τα στρωματα η τιμη

τα ειχαμε ευτυχως

οποτε ειναι αρκετα τσιμπιμενη

αλλα το ερωτευτηκα οταν το ειδα

και ειπαμε οτι εαν δεν ξεπερνα τα 1100 θα το παιρναμε

οποτε και 100 οι μεταφορες κλπ

μας εκανε και δωρο 2 τεραστεια πουφ

να μου πεις τι να τα κανεις

αλλα αφου δεν εκανε εκπτωση κατι ειναι και αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ΜΑρντιο στη θεια σου... οπως λεει και η Νανα, Θεαρεστο το εργο της...

μακαρι να υπηρχαν περισσοτεροι τετοιοι ανθρωποι να κανουν τη διαφορα....

Σωσω πακετακι οι επεμβασεις, ε;; ενταξυ, ιδιως για σενα που εισαι του χωρου, αυτα ειναι ρουτινα... αλλα τη γκρινια της Μαρθας.... τι να κανςι βεβαια το παιδι, αλλα αυτο το σκεφτομαι...

οσο για τα προφητερολ μια χαρα το 1Ε!!!!! αντε με το καλο να τα δοκιμασουμε!!!!!

Μαρκερ χωρις τα στρωματα 1200!!!!

γουαου!

αλλα τα πουφ και εμενα με αρεσουν (αφιερωμενο ΜΑρντιο!!!) για παιδικα και εφηβικα δωματια.... με χωρο φυσικα... γενικα μαξιλαρες στο πατωμα και τετοια...

Χρυσουλα ρουτινιασες;;;; λιγο νταουν σε ενιωσα... γραψε μας να ξεδωσεις...

εμεις σηγμερα καναμε τα χαλια! ολα! 5 μεγαλα και 7 κομματια διαδρομακια...

και φυσικα... η πεθερουλα μας ματιασε την κομπρα Ντελογκι!!!

ειχε πει... καλα παλι με τη σκουπα θα τα κανετε τα χαλια;;; ποσο καλα μπορει να τα καθαριζει;;; δεν τα κανετε με το λαστοιχο...

και την ετοιμαζω.. παω να ξεκινισω... δεν πετουσε το νερο! φτου σου !@#$%^%$#@

τελικα τα εκανε ο αντρας με λαστιχο στα μπαλκονια....

να δω σε ποσες μερες θα στεγνωσουν.... γιατι με τη σκουπα αμεσως στεγνωναν...

και ετυχε σημερα να μαλωνουν και με τα γειτονακια... ολο φωναζα σαν την υστερω απο το μπαλκονι...

ο Σπυρος μαλωσε με τη μικρη των διπλανων που επαιρνε το πατινι της ΜΑριαννας και το ηθελε και αυτη, τονα μαλωσαν τα αδερφια της, ανεβηκε πανω και γκρινιαζε και μετα που ξανακατεβηκε ολα μαζι, και η ΜΑρ μεσα, χορευαν και τραγουδουσαν μπροστα του και τον κορόιδευαν!!!!

τοτε ηταν που τα πηρε κρανιο!!!

γενικα δεν διαχειριζεται το θυμο του και εχουμε θεμα... προσπαθω να τον προλαβαινω πριν ξεσπασει... γιατι μετα ειναι απροβλεπτος ή και επικινδυνος...

οσο και να τα φωναζα να τον αφησουν ησυχο αυτα το βιολι τους....

αρπαζει το λαστιχενιο τσεκουρι του και αρχισε να τους ορμαει!

αυτα το ιδιο!

κατεβαινω και ανεβαζω και αυτον πανω και αρπαζω και τη ΜΑριαννα και την ανεβαζω και αυτη και τη λεω οτι δεν ειναι σωστο να κοροϊδευει τον αδερφο της κλπ κλπ....

κουβεντα δεν ειπε... καταλαβε το λαθος της... νομιζω...

αλλα το βραδυ που μιλησα με τη γιαγια των διπλανων ειπε οτι εκανα λαθος που ανεβασα και τη Μαριαννα με το ζορι πανω και του εκανα το χατηρι κλπ...

ειπα οτι για αυτην αρχισαν ολα. αυτη υποστηριζε και μετα η σουσουραδα πηγε με τους πολλους....

και αν αφηνα το Σπυρο... θα κοπανουσε κανενα εγγονι της στο ψαχνο!

γενικα θελω να ειναι παντα ομαδα τα παιδια μου...

αντε τα αλλα να τον κοροϊδευουν... αλλα οχι η αδερφη του...

Αυριο πρωτη μερα σχολειο!!!! αντε καλη αρχη με υγεια!!!

και εγω δουλεια!!!!! να δω τι ωρα θα γυρισω... μια η ΔΕΘ, μια 3ημερο 28ης, μετα 17 Νοε... Δεκεμβριανα.... χαμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

καλε τι απελπισια εχει καταντησει ο μπεμπουας με τον υπνο

λετε να μην χορταίνει;

μιλαμε απο τις 5:30 ξυπνιο και χοροπήδαγε και τραγουδαγε ώσπου βαρεθηκε και αρχισε τα τσιριδια

θ:30 κοιμηθηκε

εχθες μεχρι τις 1:30 κυνηγουσε ο κως κατσαριδες μεσα το δωματειο μας

μπηκαν μαλλον απο το ερ κοντισιον γιατι οταν το ανοιξα ακουσα κατι τσακ τσουκ

και πετουσαν οι ατιμες

αλλαξαμε σεντονια ο μπεμπης ξυπνησε 2 φορες φυσικα γιατι τον πηγαινοφαιρναμε

σφουγγαρισματα

μετα ταισματα

ο νικος εβλεπε εφιαλτες ξερω γω -ξυπνησε 2 φορες και αυτος

κολλαση σημερα

εχουμε να παρουμε τα βαφτιστηκα σημερα

σωσωκα πραγματικα εαν δεν χορεσουν θα σου στειλω ενα

τα πηρα σε κοκκινο και πορτοκαλι τα αγαπημενα τους χρωματα

βαγκ οπω τα περιγραφεις καλα κανατε και τα βαλατε μεσα

οτα υπαρχει αναστατωση καλυτερα να μην τα αφηνουμε γιατι εαν ο Σπυρος τους εριχνε καμια μετα θα παρεξηγιοντουσαν οι αλλοι

οποτε καλυτερα ολοι μεσα

και ο αντρας μου ετσι ειναι χαχαχα και τελικα ουρλιαζει πιο πολυ απο τα παιδια στο τελος

και εγω ουρλιαζω μετα για να τον κανω να σταματησει χαχαχα

μες τη ηρεμια δλδ χαχαα

παντως τα 3πλα σε κακη ποιοτητα ξυλου λιγοτερο απο 800ε με μεταφορικα δεν τα βρισκετε δλδ τυπου ικεα

μονο το κρεββατι με τον μηχανισμο το 3ο εχει 250ε οπου και να πατε να το παρετε

οποτε γενικα ειναι λιγο τσιμπιμενη αλλα οχι υπερβολικη τιμη

το ψαξαμε παρα πολυ

αφου σε γνωστο με επιπλαδικο εβγαινε 900ε χωρις τοποθετηση φανταστειτε

ενι γουει ευχομαι να αξιζει τα λεφτα του

οταν πηγαμε μου λεει το παλικαρι εκει

γιατι δεν παιρνεται αυτη που κανει 600ε

και του λεω - εσυ θα κοιμοσουν τωρα σε αυτη;

και μου λεει

οχι φυσικα ειναι παιδικη

γι αυτο του λεω θα παρουμε την αλλη για να μπορουν να κοιμουνται και μεγαλοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...